IP Numaramdan Yakalanıyorum

Bu konuyu okuyanlar

cdabis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bi form sitesi admini ile atıştık ve adam beni banedledi bende yeni kullanıcı adı aldım ma ip numaamdan buluyor ve tekrar bannedliyor bunu nasıl önlerim modeme reset attım yine olmuyor ccleanle geçmişi temizliyorum yine olmyor buluyor artık inada bindi gibi bişey yardım ederseniz sevinirim

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Bunu burdan söylememiz bizim de başımıza iş açar :)

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle interneti kapat hatta modemin fişini çek ve tüm pencerelerin kapalı olmasını sağla.Yani ie penceresi veya bi klasör msn penceresi falan açık olmasın yani masaüstü görünecek ve başlat çubuğunda hiçbir pencere olmayacak.Sonra modeme kabloyu takıp interneti aç yeni ip almış olacaksın o foruma yeniden üye olabilirsin seni tanıyamayacaklar.Bu işlem rapiddede işe yarar.Bazıları interneti kapatıp açıyorum ama rapid sürem sıfırlanmıyor diyor ama rapid sizi açık olan ie penceresinden veya açık olan belgelerim klasöründen veya bilgisayarım klasöründne kolayca tanıyabiliyor.(Tamamen kendi buluşum ve işe yarıyor.Uygun değilse modlar silsin..)

webcom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İp adresini değiştirebilirsin cookie leride silebilirsin ama hala giremiyorsan muhtemelen network adaptörünün mac adresini banlamış olabilirki bu mac adresi dünya üzerinde her cihazda tektir ve değişmez diye bilinir ama sanal olarak değiştirilebilir bu sayede istediğin yere girebilirsin .Mac adresini değiştirmek için program vardır kafaya taktıysan bu konuyu bulabilirsin

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Statik ip ise Ip'Nİ Dinamik İP yap.