iOS cihazların arıza oranı Android'den yüksek!

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
4.400 TL verdiniz cihaza siz söylemeyi ben söyleyeyim eksiklerini
3.5 saate dolan batarya
Rezalet ekran kasa oranı (%65)
Ağır bir telefon halbuki 5.5 inç
İşletim sistemine mahkumsunuz bir şey yapamıyorsunuz kisitlisiniz.
Ön kameraya ancak 2 kişi sığabiliyor selfie çubuğuna mahkumsunuz halbuki rakipleri 6 kişiyi bile sigdirabiliyor.
Arka kamerada geri kalıyor rakipleri arka kamerada bir silindir gibi ezip geçiyor .
Ekran kalitesiz rakiplerine göre
Başka bir model.cihazla bluettoh iletişiminiz yok .
Geleceğe hazır bir cihaz değil (VR vb)
NFC sadece apple payda çalışıyor ama sadece amerikada var rakibi Samsung da ocakta TRye samsung pay geliyor
Ve iddia edildiği gibi sorunsuz değil 7 plus kulübüne girin kimin ne sorunu var görün
İşte iPhone 7 plus 256 gb
Halbuki 6s Plus tan bahsediyordum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Uzatmayalım dedikçe hala konuyu uzatıyorsun tartışmaya girmek istemiyorum sen iphoneyi sevmeye bilirsin ben kullanıyorum sıkıntısını görmedim her özelliğiyle memnunum anlatabildim sanırım, hakaret etmeden mesaj yazmanı öneriyorum teşekkürler.
Hakaret nerde burda hakareti söylesene

M

Murat Burç

SDN Okuru
Söylediklerin yanlış diyor ama yanlışlığını kanıtlamıyor. Kanıt getirin bana kanıt sen o yazdığın yazı şu şu nedenden dolayı yanlış deyin lafı çevirip yazdıkların yanlıştır şudur budur demeyin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Daha burda neyin tartışıldığıni bilmiyorsun tutturmusun 138 uygulama 138 uygulama Bloother e adblock için hafif uygulama demişsin 4 tane banka uygulaması var mesela bunlar çok mu ağır sorması ayıp
Onu geçtim burda kimse sana 138 uygulamayı çalıştıramaz demedi bir adam gibi oku ne yazılmış ne çizilmiş anla öyle yorum yap bir lütfen ya

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bak anlatamıyorum herhalde ben çalıştıramaz mi dedim anlayamıyor musunuz az yukarı çıkıp şu yazılanları bir okuyun
Ya birde hususi 138 uygulama yazmış
Yok hususi değil klasör açtım da nedenini unutmiyim diye öyle yazdım. Telefon gayet yüksek performanslı ve gayet uzun seneler de bu performansını sürdürebilecek bi telefon. yok şurası böyleymiş burası büyükmüş çokda ilgilendirmiyor. beni yolda bırakıyor mu hayır. stres yaptırıyor mu hayır. s5 ve s6 da kullandım. s5 şuan tekliyor. s6 da eh işte gideri var. Bu da bir gerçek ki android telefonlar daha kısa ömürlü oluyor. ve kasmaması mümkün değil. Aynı uygulamaları yükleyelim böyle dolu dolu bir kaç ay kullanalım hangisine ne olucak görelim. Benim bu telefon aldığımdan beri böyle ve çatır çatır gidiyor. üstelik beta güncellemesi aldığım halde bile çok nadir bug larla karşılaşıyorum. Aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor.

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Daha burda neyin tartışıldığıni bilmiyorsun tutturmusun 138 uygulama 138 uygulama Bloother e adblock için hafif uygulama demişsin 4 tane banka uygulaması var mesela bunlar çok mu ağır sorması ayıp
Onu geçtim burda kimse sana 138 uygulamayı çalıştıramaz demedi bir adam gibi oku ne yazılmış ne çizilmiş anla öyle yorum yap bir lütfen ya
Ama orda her biri gb yer kaplayan bir sürü oyun var dikkatini de çekerim he :DD

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Böyle insanlarla tartışmaktan kaçınıyorum çünkü bi sonuca varamıyoruz :(

M

Murat Burç

SDN Okuru
Böyle insanlarla tartışmaktan kaçınıyorum çünkü bi sonuca varamıyoruz :(
Sorması ayıp benim neyim varmış ?
Tartışmasını bilmiyorsun bak ben galaxy ace bile iphone 7 den performanslı derim ama dediğimle kalırım çünkü bir kanıtım yok.
Ben ortaya birşeyler sunuyorum çürütecek delilin yoksa susarsın bilmem anlatabiliyor muyum?
Ama orda her biri gb yer kaplayan bir sürü oyun var dikkatini de çekerim he :DD
Ya lütfen bir düzgünce şu sorduğum soruyu düşünün cevap verin

P9da oyun olmadığını nerden biliyorsunuz ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
@Bloother bu arkadaşalra uğraşması ne zormuş be 3 senede nasıl sakin kalabildin burda

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Tartışmasını bilmiyorsun bak ben galaxy ace bile iphone 7 den performanslı derim ama dediğimle kalırım çünkü bir kanıtım yok.
Ben ortaya birşeyler sunuyorum çürütecek delilin yoksa susarsın bilmem anlatabiliyor muyum?

Tamam :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Farkettiysen cevap yazmadı :D Zamanında ne savaşlar verildi buralarda. Herkes yorgun :D
O savaşı ben devam ettirim. :D Zaten iOS çöplük iPhonler çöp avantaajlıyım :D

Abi yukardaki de tamam yazdı qwe.eş.q :D doğru dürüst cevapları yok ya

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Pardon ayarlar vs de uygulama sayılmış ama yanlış olmasın sjdjdj orda adblocker falanda gördüm sjdjd şaka yaptın herhalde bunları 1100 a yükle o da açar djdjf
Sende ne var? Farklı bir şey mi? Adblocker nerde? Nereye bakıyorsun sen yavrucum?
Uygulama, uygulamadır. Sistem uygulamaları havayla mı çalışıyor sanıyorsun? Ayarlar'ın kaç mB RAM kullandığını biliyor musun sen? Böyle bilgisizlerle tartışmaya giriyoruz ya ona yanıyorum..
He canım he, iPhone en iyisi..

Ek: Bana Ayarlar'ı saymışsın diyor, kendisi de saymış haberi yok.. :D
Yav abisi, git oyunlarını oyna sen uğraştırma beni.. Hadi..

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Sende ne var? Farklı bir şey mi? Adblocker nerde? Nereye bakıyorsun sen yavrucum?
Uygulama, uygulamadır. Sistem uygulamaları havayla mı çalışıyor sanıyorsun? Ayarlar'ın kaç mB RAM kullandığını biliyor musun sen? Böyle bilgisizlerle tartışmaya giriyoruz ya ona yanıyorum..

39 uygulamanın ios ile ön yüklü geldğini biliyordur herhalde :D Sanmıyorum ama. Yok yok biliyordur. :D

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Zenginler Apple kullanır düşüncesi çok yanlış. Bir yandan doğru ama kim ne derse desin Türkiye'deki Apple kullanıcılarının %80'i hiç bir özelliğine bakmıyor. "Kamerası iyimiş yaa bunun. iphone zaten. Tipide güzel." böyle değerlendirilerek alınıyor. Samsung,HTC,LG vs vs. Onlarda da durum çok farklı değil ama bu kesim biraz daha sınırlı. İos en iyi diyenleri anlamıyorum. Güncelleme geliyor evet ama bunu diyen kaç kişi güncellemenin içeriğine bakıyor ? İpad mini'ye iphone 7 için iyileştirmeler güncellemesi gelmesi ne kadar mantıklı ? veya iphone 5 e 5s'e ? Mantıklı güncelleme gelse oh ne ala ne kadar güzel. Virüs bulaşmıyor diyorsunuz. E zaten bilgisayardan bir müzik atana kadar illallah ettiriyor bırakın da girmeyiversin virüs. Virüs girmiş Android telefon da görmedim ama neyse. Garanti konusuna gelirsek tartışmasız Apple 1 numara. Teknoloji olarak işlemci hariç hala yıllar öncesinde.

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

Bak ben herşeyi çektim ne var gördün. Varsa böyle sağlam şeyin sende atardın

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

Ya var ya dkdj kimlerle tartışıyorum ilk okul matematiği olmayan adam saymayı bilmeyen adam gelmiş laf yapıypr djdjd say bakalım orda kaç tane uygulama var sjsjs ayarlar vs var mı o 138 içşnde ajsjd allahın cahilleri sjdjdj ve ayrıca o sistem uygulamalarının çok ram yemesi androide özgü bişey bizde öyle bi olay yok güzelim haberin olsun dkdkjff valla bilgisizlerle tartışıyoz harbiden djdjdjd

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
39 uygulamanın ios ile ön yüklü geldğini biliyordur herhalde :D Sanmıyorum ama. Yok yok biliyordur. :D
Ya bide burda biz yazmamışız işimiz gücümüz var kendiniz çalıp kendiniz oynamışsınız bide sjsj hayatında iphone a dokunmamış insanlar gelmiş asus la kaafa tutmaya çalışıyor sjsj tutarsınız kafayı