Haber TP-Link’ten Ekonomik Wi-Fi 6 Yönlendirici

Bu konuyu okuyanlar

TP-Link Türkiye

Temsilci
Temsilci
Katılım
26 Mart 2013
Mesajlar
462
Reaksiyon puanı
102
Puanları
43
TP-Link, WiFi 6 teknolojisine geçmek isteyenler için uygun fiyatıyla dikkat çeken yeni bir yönlendiriciyi (router) satışa sundu. Archer AX12 model yönlendirici, daha yüksek hız, daha geniş kapsama alanı, daha fazla cihaza destek veriyor.

30 Ekim 2023 – Ev internetini güçlendirmek, modem ya da router’ını (yönlendirici) yenilemek isteyenler daha uzun süre kullanabilecekleri bir ürün almak istiyorlarsa WiFi 6 teknolojili cihaz tercih etmeliler. Ağ pazarının lider markası TP-Link®, kullanıcıların WiFi 6 teknolojisine geçmesini kolaylaştıran yeni model yönlendiricisini satışa sundu. Archer AX12 yönlendirici, WiFi 6’nın tüm avantajlarını, uygun fiyatla sunuyor.
WiFi 6 teknolojisinin en önemli avantajı olan yüksek hızda kablosuz bağlantı, daha geniş kapsama alanı ve daha çok cihaza destek özellikleriyle ev ağının performansını önemli ölçüde artıran Archer AX12, geriye dönük WiFi 5 teknolojili cihazlarla da çalışabiliyor. Yani evde WiFi 5 teknolojili bir modem varsa, onunla da kullanılabiliyor.

Archer-AX12-Gigabit.jpg


1.5 Gbit WiFi Hızı

Archer AX12, çift bantlı bir yönlendirici ve toplamda 1.5 Gb/sn’ye varan kablosuz hızlara ulaşabiliyor. WiFi 6 teknolojisinin bir başka avantajı olan aynı anda daha fazla cihaza destek verme özelliğine sahip olan ürün, evlerde giderek daha fazla cihazın ağa bağlanması sonucu oluşan ağda tıkanma, performans azalması sorunlarını da ortadan kaldırıyor. OFDMA ve MU-MIMO teknolojileri sayesinde aynı anda çok sayıda cihaz ağa bağlı olduğunda, her cihaz yüksek hızlarda ağa erişebiliyor. Archer AX12, kablolu bağlantıda da gigabit hız sunuyor. Cihaz üzerinde biri WAN olmak üzere 4 adet Gigabit bağlantı noktası yer alıyor ve akıllı TV, PC, oyun konsolu gibi cihazlar gigabit hızda kablo ile ağa dahil olabiliyor.

TP-Link’in yeni yönlendiricisinin WiFi kapsama alanı da daha geniş. Hem cihaz üzerinde yer alan yüksek kazançlı dört anten, hem de hüzmeleme (beamforming) teknolojisi sayesinde WiFi sinyallerini daha geniş bir alana ve ağa bağlanan cihazlara doğru yönlendirebiliyor. Böylece güçlü ve daha geniş bir WiFi ağı oluşturuyor.

Archer-AX12-Kolay.jpg


Kolay Kurulum ve Yönetim, Güçlü Güvenlik, Uygun Fiyat

Archer AX12 yönlendirici, WiFi’a bağlı mobil cihazların pil ömrünü artıran “Targer Wake Time” teknolojisine sahip. Cihazın kurulumu ve yönetimi de son derece kolay. TP-Link’in iOS ve Android destekli Tether uygulaması sayesinde adım adım kolayca kurulan ürün, yine bu uygulama üzerinden yönetilebiliyor. Her tür ayar, ebeveyn denetimleri, misafir ağı gibi işlemler Tether ile kolayca yapılıyor; üstelik evde olmak da gerekmiyor.

WPA3 güvenlik protokolü desteği olan ürün, güçlü ve güvenli bir ağ oluşturuyor. Yazılım güncellemelerini otomatik yapabilen cihaz 1,219 TL fiyatla (KDV dahil) Türkiye’de satışa sunuldu.

Ayrıntılı bilgi için: AX1500 Wi-Fi 6 Router
 

Son mesajlar

Üst