iOS cihazların arıza oranı Android'den yüksek!

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Evet yaşamıyor. Çamur atıp neyin ne olduğunu bilmeden konuşmayın o p9la 30 uygulama açar arka planda birakir ve o telefon doğru dürüst çalışmaya devam eder

e iyiymiş o zaman ne mutlu size güle güle alıp kullanırsınız artık :)

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Evet yaşamıyor. Çamur atıp neyin ne olduğunu bilmeden konuşmayın o p9la 30 uygulama açar arka planda birakir ve o telefon doğru dürüst çalışmaya devam eder

Bu konunun içinden çıkılmaz, tartışma tetikler lütfen daha uzatmayalım ( kaçıyor gibi algılanmasın forum kurallarına göre bu mesajı paylaşıyorum )

M

Murat Burç

SDN Okuru
6s ve 6s+ kullanan bir çok arkadaşım var ve hiç birinden nedense şikayet duymadım
Ben de s7 edgeden ve s7 den duymadım napcan şimdi sen başka diyorsun ben başka diyorum tarafsız bir kaynağa başvurduğumuz da sonuçlar android tarafının lehine çıkıyor açık ve net

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arka plana attığım uygulamaların 1 gün sonra kaldığı yerden devam ettiğine şahit oldum. Bunlara laf anlatmaya uğraşma, he de geç.. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arka plana attığım uygulamaların 1 gün sonra kaldığı yerden devam ettiğine şahit oldum. Bunlara laf anlatmaya uğraşma, he de geç.. :)
Herşeyi geçtim
iPhone alanın zengin muamelesi gördüğünü düşünen iphone un bir insanın statüsünü yükselttiğini iddia eden bir kitle iletişim kurmaya çalısıyoruz içler acısı insanlar ne zamandan beri bu hale düştü

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Herşeyi geçtim
iPhone alanın zengin muamelesi gördüğünü düşünen iphone un bir insanın statüsünü yükselttiğini iddia eden bir kitle iletişim kurmaya çalısıyoruz içler acısı insanlar ne zamandan beri bu hale düştü
Denecek sözler var da, boşvermek daha hayırlıdır..

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Bu İos vs Android duellosu ne zaman son bulacak :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
3 sene daha devam eder mi ki? Tabi insanlar statü olarak görmezlerse
Elmaya aldanan olmaz mı hiç statüymüş
Masaya koyunca şekilmiş yemişim şeklini statüsünü
Şimdi gelir bunu cevaplar alamıyorsan çamur atma der ben orda koparım :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
3 sene daha devam eder mi ki? Tabi insanlar statü olarak görmezlerse
Ne statüsü yav, içmeye ayranı olmayanın elinde bile iPhone var bugün. Kendini zengin görenler, ezikliklerini bastırmaya çalışıyorlar sadece..

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Ne statüsü yav, içmeye ayranı olmayanın elinde bile iPhone var bugün. Kendini zengin görenler, ezikliklerini bastırmaya çalışıyorlar sadece..
İşte o ayranı olmayanlar gerçeği bir görebilseler tahterevalli ile bir yerlere gitmeye çalışmayacaklar. Hayatta bir şeyim yok bari zenginlerde olan telefon bende de olsun diyor. Çözemedim psikolojilerini, düşüncelerini

M

Murat Burç

SDN Okuru
İşte o ayranı olmayanlar gerçeği bir görebilseler tahterevalli ile bir yerlere gitmeye çalışmayacaklar. Hayatta bir şeyim yok bari zenginlerde olan telefon bende de olsun diyor. Çözemedim psikolojilerini, düşüncelerini
Bir tavırları var hayır beni hasta eden olay şu
Bir çok yönden bariz geri kalan cihazı her yönden iyi göstermek hafif üstün olduğu yeri bir dağ edasında büyütmek gibi huyları yok mu az bir şeyler bilseler de doğru dürüst tartışsak bari
Çok övdükleri iphone 7 nerdeyse her konuda note 5 in bile gerisinde

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Çok çok yanlış bir düşünce şekli çok hava atmak için telefon almıyoruz. O telefon statü belirtmiyor hiç bir obje statü yükseltemez bundan medet umanlar ancak hayatta başarısı olmayan umutsuz parasına bel bağlayan niteliksiz insanlardır
Ayrıca sen masaya s7 edge koy always on display aç kim daha çok dikkat çekiyor gör o iPhone işleri bitti
Valla koyalım yani bana uyar yapmadığım şey değil ayrıca objeler statü yükseltmez statü belirtir . Nasıl bir mercedes ve doğan aynı statüdeki insanı belirtmiyorsa bu da böyledir

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ya bu konuya katılıyorum önüne gelen 36 ay taksitle iphone alıyor bunda haklısınız. Onlar yüzünden böyle bir yargı oluşuyor

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bir tavırları var hayır beni hasta eden olay şu
Bir çok yönden bariz geri kalan cihazı her yönden iyi göstermek hafif üstün olduğu yeri bir dağ edasında büyütmek gibi huyları yok mu az bir şeyler bilseler de doğru dürüst tartışsak bari
Çok övdükleri iphone 7 nerdeyse her konuda note 5 in bile gerisinde
Yancıyı bulmuşsun yardırıyorsun he

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ya hala statü olmazmış işte bilmem neymiş diyosunuz. Ya bi mercedes geçerken ağzınız açık izliyonuz neden izliyonuz o zaman statü değilse sjsjd gidin sizde alın alabiliyosanız bakmayın milletinkine ben burda gelmişim 4400 saymışım telefona adam gelmiş işte başarısızmışda işte gösteriş yapıyomuş diyo valla süper şakasınız objeler statü belirtemese zengin adam torosla gezerdi be babam hadi eyvallah artık cevap yazmıyom sjsjjd

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Ya hala statü olmazmış işte bilmem neymiş diyosunuz. Ya bi mercedes geçerken ağzınız açık izliyonuz neden izliyonuz o zaman statü değilse sjsjd gidin sizde alın alabiliyosanız bakmayın milletinkine ben burda gelmişim 4400 saymışım telefona adam gelmiş işte başarısızmışda işte gösteriş yapıyomuş diyo valla süper şakasınız objeler statü belirtemese zengin adam torosla gezerdi be babam hadi eyvallah artık cevap yazmıyom sjsjjd

Şahine BMW motoru takanlardan bunlarda ne yapabilirsin ki :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Üst düzey bir android cihazın uygulamalarda kasacağını sanmıyorum. Kaldı ki hiç kimse o kadar uygulamayı aynı anda kullanmıyordur.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple in çöplerine para verecek değilim milletin iphonenuna bakacak değilim.
Sizin gibi kendini bir şey sananlarim benim gözümde değeri yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yancıyı bulmuşsun yardırıyorsun he
Çok övdügünuz beğene beğene öldügünuz 7 plus bile nerdeyse her konuda note 5 in gerisinde :D bilmem anlatabiliyor muyum yok 200 uygulamaymis yok şuymuş buymuş
Ne kadarını kullandığına bakarım ben
3.5 saate de dolan bataryayla sana mutluluklar

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
4400 TL yi bir telefona verenden, o telefon hakkında olumsuz bir cümle beklemek yanlış zaten.

M

Murat Burç

SDN Okuru
4.400 TL verdiniz cihaza siz söylemeyi ben söyleyeyim eksiklerini
3.5 saate dolan batarya
Rezalet ekran kasa oranı (%65)
Ağır bir telefon halbuki 5.5 inç
İşletim sistemine mahkumsunuz bir şey yapamıyorsunuz kisitlisiniz.
Ön kameraya ancak 2 kişi sığabiliyor selfie çubuğuna mahkumsunuz halbuki rakipleri 6 kişiyi bile sigdirabiliyor.
Arka kamerada geri kalıyor rakipleri arka kamerada bir silindir gibi ezip geçiyor .
Ekran kalitesiz rakiplerine göre
Başka bir model.cihazla bluettoh iletişiminiz yok .
Geleceğe hazır bir cihaz değil (VR vb)
NFC sadece apple payda çalışıyor ama sadece amerikada var rakibi Samsung da ocakta TRye samsung pay geliyor
Ve iddia edildiği gibi sorunsuz değil 7 plus kulübüne girin kimin ne sorunu var görün
İşte iPhone 7 plus 256 gb

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
4.400 TL verdiniz cihaza siz söylemeyi ben söyleyeyim eksiklerini
3.5 saate dolan batarya
Rezalet ekran kasa oranı (%65)
Ağır bir telefon halbuki 5.5 inç
İşletim sistemine mahkumsunuz bir şey yapamıyorsunuz kisitlisiniz.
Ön kameraya ancak 2 kişi sığabiliyor selfie çubuğuna mahkumsunuz halbuki rakipleri 6 kişiyi bile sigdirabiliyor.
Arka kamerada geri kalıyor rakipleri arka kamerada bir silindir gibi ezip geçiyor .
Ekran kalitesiz rakiplerine göre
Başka bir model.cihazla bluettoh iletişiminiz yok .
Geleceğe hazır bir cihaz değil (VR vb)
NFC sadece apple payda çalışıyor ama sadece amerikada var rakibi Samsung da ocakta TRye samsung pay geliyor
Ve iddia edildiği gibi sorunsuz değil 7 plus kulübüne girin kimin ne sorunu var görün
İşte iPhone 7 plus 256 gb

Baya güldürdün teşekkürler :D

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Sen bana burda yanlışımı söyle var mı yok hepsi sonuna kadar doğru cevabın yok ki anca böyle gereksiz cevaplar verirsin.
Cihazının eksikleri bu siz kabul etmeseniz de bu

Tartışma uzamaması için yazmıyorum yoksa şahsen iphone kullanıcısı olarak söylediklerinin hiç biri doğru değil :)