iOS 10 Geliştirici/Halka Açık Beta Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Zipacka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bide size bir sorum var
Normalde benim için önemli olan şuan yeni macBook pro,ne zaman çıkacağı belli değilmi,tahmini nezamana kadar çıkar,şimdiki MacBook proyu alırsam ileride pişman olurmuyum,uzun bir süre yoksa çıkmasına beklemem mantıklımı?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bide size bir sorum var
Normalde benim için önemli olan şuan yeni macBook pro,ne zaman çıkacağı belli değilmi,tahmini nezamana kadar çıkar,şimdiki MacBook proyu alırsam ileride pişman olurmuyum,uzun bir süre yoksa çıkmasına beklemem mantıklımı?
En geç yıl sonuna kadar yeni bir macbook gelir

haza101

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ipad 3rd Generation a betayi yukledim hala ios 9.3.2 yaziliminiz guncel diyor Ipad 3 rd ios 10 u desteklemiyorlarmi?

Ayberk7777

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Güncellemeyi itunes den mi yapıyorsununz yoksa ayarlar kısmından mı ?

emirhanp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İos 10 a güncellesijden sonra sdn uygulamasında haberleri girince haberin detayını göstermemeye başladı

Ekli dosyalar

• IMG_0362.PNG
    IMG_0362.PNG
    594.8 KB · Görüntüleme: 405

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Genel izlenimlerim olumsuz maalesef. Zaten iyi birşey beklemiyordum sonuçta geliştirici önizlemesi. Daha sistem sürümüne optimize edilmesi gereken milyon tane uygulama ve dosya var. Düzeltilmesi gereken de onlarca bug..

Noxeble

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Anlaşılan şuandaki beta sürümü oldukça bug dolu ve hiç stabil değil en iyisi beklemek.

MaanLiCht

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Airplay kullanmayı deneyen oldu mu? Ben tıklıyorum ama 1 sn sonra hemen kapanıyor pc'ye yansıtamıyorum ekranı zaten diğer sürümdeki gibi Yansıtma seçeneğide yok PC'min adı çıkıyor üzerine tıklıyorum ama geri atıyor var mı bir bilginiz acaba?

Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben şuanda yüklüyorum sorunlar çılarsa ios 9.2.3 e nasıl geri dönebilirim

Zipacka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla çok ağır kaldı,Facebook açmıyor,diğerleri kasıyor,en beğendiğim resimler,çok iyi olmuş