iOS 13 Beta

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

küheylanTR

Doçent
AppStore’da Arcade bölümü var demiştim arkadaşlar. Açıldığını yeni görüyorum. Yeni bir abonelik sistemi. Yorum sizin.
A8098CBA-5FFE-46DB-A31B-30418A07EDC0.png
62D41550-97C8-46B2-BF4B-F62383CEFF13.png

Onlarca hata falan yok. İstediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. Beta'nın her güncellemesini yüklüyorum. Sadece 1 kez fotoğraflara en üste tıklayınca 1 2 kez çöktü sonra düzeldi. Sorunsuz beta sürümleri.

Onlarca hata falan yok. İstediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. Beta'nın her güncellemesini yüklüyorum. Sadece 1 kez fotoğraflara en üste tıklayınca 1 2 kez çöktü sonra düzeldi. Sorunsuz beta sürümleri.
Bir uygulamayı klasörün içine at sonra o uygulamayı yan çevir ve uygulamadan cik, ana menüde yan çevrilmiş oluyor ve uygulama İkonu buga giriyor ( + modellerde denemen lazım)

İos 13 beta’da sunu farkettim bugun yeni iOS 13 beta sürümünde alt bölüm açılırken zorlanıyor (tekte açılmıyor birden fazla kez deneyince oluyor)

ozmen_celik

Asistan
Yasaklı
Birsşey soracağım telefonum iphone 7. ios beta yı kurdum bugün arayüz geçişlerinde kasma oldu acaba bu sizlerde de öylemi yoksa bir şekilde bendemi oldu anlamaya çalışıyorum.

iyi forumlar

ozmen_celik

Asistan
Yasaklı
Meseala yukarı slide yaparken heme ngelmiyor bir kaç kez deniyorsunuz birde uygulamalar arası geçiş yaparken kasıyor 2 saniye gecikme gibi doğrumu ?

iyi forumlar

Son mesajlar