ingilizce öğrenmek için siteler

Bu konuyu okuyanlar

hasanhhs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar
temel bir ingilizce seviyem var tıp okuyorum gün içinde kursa gitmek baya yorucu olacak sene içinde. sizlerin kullandığı, önerdiği ücretli veya ücretsiz online vs ingilizce öğrenebileceğim siteler var mı ?

Aydın Kırıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Duolingo, Memrise, Busuu. Aralarından en verimlisi bana göre Memrise, tekrara dayalı olduğu için ister istemez kelimeleri ezberliyorsun. :)

Aydın Kırıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu şekilde sıkıcı geliyorsa, direkt olarak öğrenmek istediğin dili bilen insanlarla etkileşime girmen lazım. O şekilde belki de daha hızlı ve eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsin.

mertince

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Orta yada yüksek düzey ingilizce istiyorsan uygulamalar yetmez mutlaka 1 ingilizce kursuna dersine gitmen lazım tamam orta belki olurda yüksek olmaz.

Leonizer81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, "camblybedava" kodu ile Cambly'den 10 dakika ücretsiz ders kazanabilirsiniz. Referans kodu alanına bu kodu yazarak kaydınızı tamamladığınızda Cambly'den 3 aylık aboneliklerde %25 indirim kodu da iletilecek. Kısa süre için geçerli bu indirimden yararlanmak için acele edin

eneskahraman5482

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İngilizce öğrenmek için birçok uygulama denedim ama Cambly para gözünü görmedim. Ayrıca iki eğitmen yarım saatlik dersin 15 dakikasını telefonla oynadı. Bu tarz durumlarda para iadesi falan yapıyorlarmış ama benim dakikalarımı çaldıktan sonra ne önemi var. Tavsiye etmem

morkalem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu karantina her şeyi etkiledi. kursa gidicektim c1 c2'ye diktim gözümü ama pandemi kapılarımı kapadı. online takılmaktan başka çarem kalmadı chat programlarından da istediğim reaksiyonu asla alamıyorum. oyunlardan bile daha çok reaksiyon alıyorum İngilizce uzem var şimdi ona başladım utku hocamın şeklini komik bulsam da ilgim dağılmadan pratik yapıyorum. bence süreci güzel yönetiyorum.