İngilizce eğitim seti ama hangisi ?

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaslar,

ingilizce eğitim seti almak istiyorum, sizlerin kullandigi veya önerebileceği, şu eğtim seti süperdir diyebileceginiz bir set var mi? varsa paylaşabilirmisiniz lütfen ?

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
seviyen nedir ne öğrenmek istiyorsun tam anlamadım ama pratik olarak kullanabileceğin Rosetta Stone var, tavsiye ederim

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
seviyen nedir ne öğrenmek istiyorsun tam anlamadım ama pratik olarak kullanabileceğin Rosetta Stone var, tavsiye ederim

Bende kendi işime yetecek kadar teknik ingilizce var ama program aradigimiz kişinin ingilizcesi lisede ne öğrenmişse o kadar. kullanıcılardan kullandiklari ve beyendiklerini setleri yazmasini istedim cünkü ben bilgisayarda eğitim seti çalışmadim ve acikcasi hic bir bilgim yok hangisi iyidir, hangisi daha kolaydir veya hangisi kötüdür bir bilgim yok.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bak arkadaşım Eğer bilgisayardan öğreneceksen Tell me More adlı program var onu kullan derim. Program yazma okuma duyma ve söyleme şeklinde 4 ana temel üzerine çalıştırıyor. yada istediğini ağırlıklı çalıştırabiliyorsun. örneğin aksanın iyi değilse program seni aksanın üzerine çalıştırıyor önce program kelime yada cümleyi telaffuz ediyor ses dalgası çiziliyor. sonra sen söylüyorsun seninde ses dalgalarını çiziyor.karşılaştırıyor eğer aynı şive de teaffuz edemediysen geçemiyorsun. yada yazma konusunda problemin varsa sana yazma ağırlıklı drs veriyor. internette bu programı illegal olarakta bulabilirsin. Ama 500 dolar gibi bi ücrete satın almanı tavsiye ederim. 16 CD den oluşuyor. Umarım yardımcı olmuşumdur.

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bak arkadaşım Eğer bilgisayardan öğreneceksen Tell me More adlı program var onu kullan derim. Program yazma okuma duyma ve söyleme şeklinde 4 ana temel üzerine çalıştırıyor. yada istediğini ağırlıklı çalıştırabiliyorsun. örneğin aksanın iyi değilse program seni aksanın üzerine çalıştırıyor önce program kelime yada cümleyi telaffuz ediyor ses dalgası çiziliyor. sonra sen söylüyorsun seninde ses dalgalarını çiziyor.karşılaştırıyor eğer aynı şive de teaffuz edemediysen geçemiyorsun. yada yazma konusunda problemin varsa sana yazma ağırlıklı drs veriyor. internette bu programı illegal olarakta bulabilirsin. Ama 500 dolar gibi bi ücrete satın almanı tavsiye ederim. 16 CD den oluşuyor. Umarım yardımcı olmuşumdur.

bu sanki bana ingilizceyi biliyorsun da dedigin gibi aksani iyi olmayanlar için veya gramer için gibi mi acaba ? bunu sifirdan başlayan birine tavsiye edebilirmisin ?

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bu dediğim program sıfırdan en sona kadar sana yardımcı olacaktır.

Kurulum 1 CD (Diğer Cd leri çalıştırması için kullanılan Program CD si)
Başlangıç 3 CD
Orta 3 CD
İleri 3 CD
İş Düzeyi 6 CD

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu dediğim program sıfırdan en sona kadar sana yardımcı olacaktır.

Kurulum 1 CD (Diğer Cd leri çalıştırması için kullanılan Program CD si)
Başlangıç 3 CD
Orta 3 CD
İleri 3 CD
İş Düzeyi 6 CD

cok tsk ederim.

Serkannd

Profesör
Reaksiyon puanı
10
day light 70 cd'lik eğitim seti var bendede var kullanıyorum çokta memnunum torrent sitelerinden indirdim çok kötü ingilizcem vardı şimdi notlarım yükseldi istersen bir arkadaşım bu işi yapıyor yani internet üzerinden alım satım vs.. işlerle uğraşıyor.. istersen adres vereyim görüş ondada var..

ama istersen internettende indirebilirsin(ben torrent sitesinde seed oranının tavan yaptığı zamanlarda 1 ayda indirmiştim) link verebilirim

dragon111

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben bu işi yapıorum illegalliğin dogru olmadıgını biliyorum ama işsiz kalmaktan geçiçi olarak bu işlerle ugrasıyorum..Mazur görün isteyen arkadaslara Ankaradaysa Makul fiyata verebilirim...

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
en kolay anlayabileceğin day light yada fono ben amerikan kültür derneğinde 1. seviyeye gidiyorum 2. seviyedeki herkes nerdeyse fono kullanıyor

legend.61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu baya eski ama cevap yazayım:)
tell me more kullanacaksanız ingilizceyi az çok bilemniz lazım. konuşmaya yönelik süper bir program ama konuşmaya..
Daylight ise temel oluşturmak için güzel bir set.2 setide netten indireceğiniz siteler vardır.
daylightı indireceğiniz linklerden biriside Aşağıdaki link;)

HASANTAN11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuşmak istiyorsan

ALTIN DİL İNGİLİZCE EĞİTİM SETİ

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Daylight tavsiye ederim. Süper bir set

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70

rica ederim , faydalı olur umarım.. :)
*Şunu da belirteyim ayrıca bu site ile , diyelimki anadiliniz Türkçe ve İngilizce öğrenmek istiyorsunuz,Anadili İngilizce olup Türkçe öğrenmek isteyen birisiyle arkadaş olup bu sayede dilinizi geliştirebiliyorsunuz burada.Benim hiç deneme fırsatım olmadı bunu ama dil geliştirmek için iyi bir seçenek gibi duruyor.Belki denemek isterseniz diye belirteyim dedim.Kolay gelsin..:flowers:

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Umduğunu buldun :flowers:
hocam sana çok teşekkür ediyorum + bonus veriyorum. Geleceğimi şekillendimemde yardımcı oldun.

Biraz faydam olduysa ne mutlu bana , başarılar dilerim modum..İyi forumlar herkese.. :)

orçotüsi5

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende böyle birşey arıyordum arkadaşın sorması vesilesiyle bizde öğrenmiş olduk!

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
11
site harika birşeymiş...teşekkürler

Dazu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnternette biraz araştırdım. Day light Çok iyi :) 200 civarındada bir fiyatı var.Şuan indirimde

kantar35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Mir Eğitim İngilizce Setlerini tavsiye ederim, Türkçe destekli sıfırdan başlayanlara yönelik, interaktif çok eğlenceli bir set. ben rusçasını satın altım şu anda kendimi ifade edebilecek kadar rusça konuşabiliyorum, kendim faydalandığım için tanıdıklarımada tavsye ettim, tamamen türk yapımı ve türklerin anlayabileceği tarzda bir anlatımı var. gerçekten ingilizce öğrenmek istiyorsan bence incele dene ne demek istediğimi anlayacaksın. umarım kendin için en doğru eğitim setini seçersin :) başarılar.... ingilizce eğitim seti
Bu arada Dediğim seti incelemek istersen:http://www.egitimsetleri.com/ingilizce-egitim-seti

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
British Time kursumu dondurdum isteyene satabilirim bilgi isteyen ÖM atsın