indirilen fotolar nerede???

Bu konuyu okuyanlar

akın0320

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar. samsung s8 kullanıyorum. sorunum şu; mesela tarayıcıdan görsellerden bir foto beğendim ve onu indirmek istedim üzerine uzun basıyorum resmi indir diyor ve indiriyorum indirirken yukarıda indiriliyor ve indirme tamamlandı yazıyor o bildirime tıklayınca indirdiğim fotoyu görebiliyorum ama sıkınıtı işte burda başlıyor. sonra o fotoyu hiçbir yerde bulamıyorum telefounun dosyalar indirilenler bölümü boş. o foto telde bir yerde ama nerede? bunu da şurdan anlıyorum mesela twitter profil fotosunu değiştireceğim mevcut fotolardan seç deyince karşıma ilk indirdiğim ama bi türlü bulamadığım fotolar çıkıyor. telefonda indirme yöneticisi diye bir program yok. indirme tamamlandı dediğinde fotoyu sadece o an bildirime tıklayınca görüyorum sonra uçuyor ara ki bulasın ve o an gördüğümde ayrıntılar bölümünde sadece boyut ve çözünürlük bilgisi görünüyor ve tarih biligisi yok yazıyor. nereye indirildiği yazmıyor bile. biliyorum küçük bi problem ama kafayı taktım dün sabaha kadar bunla uğraştım. tşk ederim şimdiden

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Google Fotoğraflar > Kitaplık > Download (veya İndirilenler) kısmında olması gerekiyor.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Dosyalarım Uygulaması/Dahili Depolama/Downloads

İndirdiğiniz her şey buraya geliyor.

akın0320

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

akın0320

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Direkt uygulamanın adı "Fotoğraflar". Onu indirerek bir göz atın isterseniz.
dün gece de indirmiştim onu yok maalesef. şimdi yine indirdim. daha önce çekip sildiğim fotolar bile var bu uygulamada ama ''indirilen'' fotolar yok.

akın0320

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ES File Explorer'ı indirip fotoğraflar kısmına bakın, dosya yolunu gösterir.
ES File Explorer'ı indirip fotoğraflar kısmına bakın, dosya yolunu gösterir.
Yok usta olmuyor çıkmıyor her yerde indirilenler boş. Gerçkten çok enteresan. Face den ya da twitter dan kaydettiğim fotolar ayrı bir klasör olarak galeride görünüyor. Tarayıcıdan indirdiğim fotolar yok ama twitter profil fotoğrafını değiştirirken mevcut fotolardan seç deyince ilk karşıma indirmiş olduğum fotolar çıktı zaten bu garipliği de o zaman farkettim.

Ekli dosyalar

• 20200709_201035.jpg
    20200709_201035.jpg
    37.3 KB · Görüntüleme: 246
  • 20200709_201058.jpg
    20200709_201058.jpg
    36.4 KB · Görüntüleme: 258

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Yok usta olmuyor çıkmıyor her yerde indirilenler boş. Gerçkten çok enteresan. Face den ya da twitter dan kaydettiğim fotolar ayrı bir klasör olarak galeride görünüyor. Tarayıcıdan indirdiğim fotolar yok ama twitter profil fotoğrafını değiştirirken mevcut fotolardan seç deyince ilk karşıma indirmiş olduğum fotolar çıktı zaten bu garipliği de o zaman farkettim.
Images'i seçerek orada olup olmadığına baktınız mı?
Screenshot_4.jpg

akın0320

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam 3 farklı es file explorer indirdim hiçbirinde yok. aynı telden kullanan birin bulursam ilk işim bunu denemek olacak. çözüm bulamadık ama canınız sağ olsun çok tşk ederim. sağlıcakla kalın

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
hocam 3 farklı es file explorer indirdim hiçbirinde yok. aynı telden kullanan birin bulursam ilk işim bunu denemek olacak. çözüm bulamadık ama canınız sağ olsun çok tşk ederim. sağlıcakla kalın
Tuhaf bir problem, yine de bilgisayara bağlayıp kontrol edin bir de ekstra fotoğraf görüntüleme uygulaması yükleyip oralardan kontrol edin.

Tryfare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
Samsung s8 bendede vardı aynı sorunu yaşıyordum fakat ben sim kartı değiştirince olay çözülmüştü

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
chrome/indirilenler/indirdiğinizfoto