İmei 3g ile 4g yi etkilermi ?

Bu konuyu okuyanlar

Bahrithis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC one m8 yurt dışı cihazım 3g yi desteklemiyor ne yapmalıyım sorun imei farklı olduğu içinmi 3g açık telefonda ama sadece E simgesini çekiyor nasıl bu problemi çözebilirim

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
HTC one m8 yurt dışı cihazım 3g yi desteklemiyor ne yapmalıyım sorun imei farklı olduğu içinmi 3g açık telefonda ama sadece E simgesini çekiyor nasıl bu problemi çözebilirim
3G açıksa telefon çektiği yerde 3G olur . Hattınız desteklenmiyor olabilir .

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Sim kartı başka cihazla dene belki sim kart hatalıdır

Bahrithis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon yurt dışı soruyu okursan yardımcı olur

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Eğer aldığınız ürün uluslararası bir ürün değil ise kullanış olduğunuz operatörünün frekansını desteklemiyor olabilir.

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Dostum sim kartını eğer 4,5 G ye çevirttiysen 3G de çalışmıyor olabilir.Ben Doğubanktan replika note 5 almıştım,çokta güzel kullanıyordum,sim kartımı 4,5G ye çevirdikten sonra kullanamıyorum.

Bahrithis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum sim kartını eğer 4,5 G ye çevirttiysen 3G de çalışmıyor olabilir.Ben Doğubanktan replika note 5 almıştım,çokta güzel kullanıyordum,sim kartımı 4,5G ye çevirdikten sonra kullanamıyorum.
Sim kart başka telefonda 3g destekliyor HTC de desteklemiyor

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Kardeş aynı sorunu bende arkadaşın telefonu nı kullandığımda gördüm. S4 teli vardı onda. Orjinal telefon fakat yasal olmayan yoldan geldiği için veya bazı özel ülkeye üretildiği için olsa gerek bizim ülkenin frekansını göremez bana göre.

Bahrithis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama her türlü tele
Kardeş aynı sorunu bende arkadaşın telefonu nı kullandığımda gördüm. S4 teli vardı onda. Orjinal telefon fakat yasal olmayan yoldan geldiği için veya bazı özel ülkeye üretildiği için olsa gerek bizim ülkenin frekansını göremez bana göre.[/QUOTE
ckk
Kardeş aynı sorunu bende arkadaşın telefonu nı kullandığımda gördüm. S4 teli vardı onda. Orjinal telefon fakat yasal olmayan yoldan geldiği için veya bazı özel ülkeye üretildiği için olsa gerek bizim ülkenin frekansını göremez bana göre.
diğer yurt dışı cihazları görüyor problem çıkmıyor

Son mesajlar