İmamoğluna iftira!

Bu konuyu okuyanlar

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
2016 yılının haberini 2020 olarak servis eden. Yıllardır şilenin en büyük problemlerinden birini sanki daha önce yokmuş ama imamoğlu ile beraber gelmiş gibi göstermeye çalışan bir bakanımız var :)

imam cemaat sözü tam uygun :)
Sorunuza yine yanıt vermek isterim sayın bakan ne siz bizi nede biz sizi hakediyoruz :)

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bunlar böyleyken trolü ne olur sen düşün :D
1.jpg

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
İBB bile kabul ediyor durumu açıklama yapıyor :D Sİz halen neyin kafasındaysanız. Haber geçen hafta sonu çekilmiş FOTO yeni ve tanker İBB tankeri. Haberde bir yanlışlık veya yalan yok.

Bunlar böyleyken trolü ne olur sen düşün :D
Ekli dosyayı görüntüle 107653

Bilmeden konuşmak çok iyi olmalı. Büyükşehir belediyelerinde İçme suyunu temin etme ve sağlamadan sorumlu olan Büyükşehir belediyesidir. İlçe belediyesi değil Önce bunu öğren sonra konu açın.
Burada ki Problem suyun haftasonları yoğun kalabalık olması nedeniyle yetmemesi. İBB'de çözüm olarak Belediyenin tankerlerini yollamış vatandaş su alsın diye. İBB'de Muhalif olan AKP'de bu olayı kullanır fotusunu koyar alın özlediğiniz hizmet der işte olay bu kadar...

Not: Su basıncı sorununu çözmek için İBB yeni bir tesis yapıyormuş yapınca düzelttik diye paylaşır onlarda.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
@OzkanK. Arkadaş yanlış anlatmış da 2016’da da su kesilirken nerdeydiniz diye tepki var 2016 haberini niyr şimdi yapıyorsunuz diye değil.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bu habere kim 2016 haberi dedi ? 2016 yılının haber linkini paylaşırmısın ?

NOT: Paylaşamıyacan büyük ihtimal çünkü bu hafta sonunun haberi bu :)
Peki haber doğru ise 2016 da patlak veren bu olayda sayın bakanlarımız neredeydi? Oda mı imamoğlunun suçuydu? :D

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Peki haber doğru ise 2016 da patlak veren bu olayda sayın bakanlarımız neredeydi? Oda mı imamoğlunun suçuydu? :D

2016'da onlar iktidarda. İBB'de kendi belediyelerinde. Onuda o zaman ki CHP'liler Fotosunu çekip yayınlayacaktı. :D ( Ayrıca 2017-2018 yılında tesisin temellerini atmışlar işte )

Kendi kendinin muhalifliğinide AKP'mi yapsın iyice saçmalıyorsunuz hee... Muhalefet hiçbir şey yapmasın onuda AKP'li bakanlar yapsın bu mu savunma...

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
2016'da onlar iktidarda. İBB'de kendi belediyelerinde. Onuda o zaman ki CHP'liler Fotosunu çekip yayınlayacaktı. :D

Kendi kendinin muhalifliğinide AKP'mi yapsın iyice saçmalıyorsunuz hee... Muhalefet hiçbir şey yapmasın onuda AKP'li bakanlar yapsın bu mu savunma...
Hmm demekki halkın bakanının hizmet yerine böyle saçma sapan açıklamalar yapması doğru. 2004 den beridir görevde olan akp nin orada bir b*k yapmadan durması sonra patlak verdiğinde arsızca konuşması sizce haklı. Anlıyorum. Güle güle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten yaptı. Yapacakta burada problem yok. Sadece bir yanlışı düzeltelim. Şilede bir problem var ise bunun suçlusu akp dir. Chp değil. Bu haberden bunu anlamak zorundayız. :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
@OzkanK. Arkadaş yanlış anlatmış da 2016’da da su kesilirken nerdeydiniz diye tepki var 2016 haberini niyr şimdi yapıyorsunuz diye değil.

Haber'in başlığı İFTİRA diyor. Haber içeriğindede 2016 haberini sanki şimdiymiş gibi yayınlıyorlar demiş. Ama bu haber daha 3 gün önce çıktı ve FOTO yeni. Tanker yeni gelmiş o ilçeye. Bir yerden İBB'yi överecem diye resmen saçmalanmış olayın özeti budur. ( İBB bile açıklama yapıyor doğru diyor daha ne olacak. )

Zaten yaptı. Yapacakta burada problem yok. Sadece bir yanlışı düzeltelim. Şilede bir problem var ise bunun suçlusu akp dir. Chp değil. Bu haberden bunu anlamak zorundayız. :)

1 Yıldır İstanbulda CHP belediyesi var. Ayrıca adamlar kendi döneminde tesisin temelini atmış gerisi Ekrem İmamoğlunun sorumluluğunda.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Haber'in başlığı İFTİRA diyor. Haber içeriğindede 2016 haberini sanki şimdiymiş gibi yayınlıyorlar demiş. Ama bu haber daha 3 gün önce çıktı ve FOTO yeni. Tanker yeni gelmiş o ilçeye. Bir yerden İBB'yi överecem diye resmen saçmalanmış olayın özeti budur. ( İBB bile açıklama yapıyor doğru diyor daha ne olacak. )

1 Yıldır İstanbulda CHP belediyesi var. Ayrıca adamlar kendi döneminde tesisin temelini atmış gerisi Ekrem İmamoğlunun sorumluluğunda.
Arkadaşım sen anlamakta güçlük mü çekiyorsun. Bakanın kullandığı görseller eski. Bu görseller üzerinden birini suçlamak açıkca iftiradır. Ne varmış başlıkta. 1 yıldır istanbulda chp var? :D kaç yıldır akp var onlar niye çözmedi ne işleri vardı daha önemli?

Ne tesismiş yahu vay canına

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Arkadaşım sen anlamakta güçlük mü çekiyorsun. Bakanın kullandığı görseller eski. Bu görseller üzerinden birini suçlamak açıkca iftiradır. Ne varmış başlıkta. 1 yıldır istanbulda chp var? :D kaç yıldır akp var onlar niye çözmedi ne işleri vardı daha önemli?

Hani kanıtla link at 2016 haberini at dedim yukarda atmadın. Yalan diyon çıkıyon işin içinden.

Bak senin çok sevdiğin SÖZCÜ bile 6 Temmuz da bu fotoyu paylaştı.
1594139413415.png

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
2016 yılının haberini 2020 olarak servis eden. Yıllardır şilenin en büyük problemlerinden birini sanki daha önce yokmuş ama imamoğlu ile beraber gelmiş gibi göstermeye çalışan bir bakanımız var :)

imam cemaat sözü tam uygun :)
Sorunuza yine yanıt vermek isterim sayın bakan ne siz bizi nede biz sizi hakediyoruz :)
Biraz da şu pandemi dönemi su kesmenin yasak olduğu ama haftada bir suların kesildiği Şırnak Belediyesi'ni yazsınlar.
Şırnak Belediyesi AK Parti'nin, kayyum falan değil.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Biraz da şu pandemi dönemi su kesmenin yasak olduğu ama haftada bir suların kesildiği Şırnak Belediyesi'ni yazsınlar.
Şırnak Belediyesi AK Parti'nin, kayyum falan değil.

Varsa böyle şeyler yapsınlar tabi...

Ama bilip bilmeden işi anlamadan YALAN , Ekrem Başkana İFTİRA yok 2016 yılının haberini bugün olmuş gibi veriyorlar şeklinde olmasın yeter ki haberler. ( Halen bekliyorum 2016 yılının fotalarını gösterecen diye )
Lütfen haber kaynağını değiştir seni yanlış yönlendiriyor. Veya düzgün araştırıp konu paylaş... Birde Şile belediyesi seçim sonuçları atılmış :D Gülermisin ağlarmısın bu muhalefet ile işimiz var...

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Varsa böyle şeyler yapsınlar tabi...

Ama bilip bilmeden işi anlamadan YALAN , Ekrem Başkana İFTİRA yok 2016 yılının haberini bugün olmuş gibi veriyorlar şeklinde olmasın yeter ki haberler. ( Halen bekliyorum 2016 yılının fotalarını gösterecen diye )
Lütfen haber kaynağını değiştir seni yanlış yönlendiriyor. Veya düzgün araştırıp konu paylaş... Birde Şile belediyesi seçim sonuçları atılmış :D Gülermisin ağlarmısın bu muhalefet ile işimiz var...
Anlaşılamayacak bir şey yok. 15 yıldır senin elinde olan bir yer ve 15 yıldan fazladır tekrarlanan bir problem imamoğlu döneminde tekrarlanması sonucunda bunu "94 e geri döndük" şeklinde lanse eden yine akp zihniyeti. Seçim sonuçlarının paylaşılmasının sebebi budur. Bunun dışında 15 yıllık bu problemi imamoğluna yıkarsan adama sorarlar sen neredeydin diye? 2. olarak eski görsellerden birini suçlamak İFTİRA'dır. He görseller yeni ise o konunun o tarafı kapanabilir. Ancak yeni olduğuna dair bir kanıtta yok.
Haber kaynağımı değiştirip eniştem ile anlaşacağım hatırlatma için teşekkürler özkan bey.

Not : Haber başlıkları size sorularak açılacaktır. Arz ederim.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Not : Haber başlıkları size sorularak açılacaktır. Arz ederim.

Bana sor demiyorum DOĞRUYU YANSITSIN YETER... Daha haberin başlığında İftira diyorsun. Olay gerçek diyorum İBB kabul ediyor SÖZCÜ gazetesi yayınlıyor. Ama halen 15 sene önceydi 20 sene böyleydiye dönüyon. 3 gün önce bu olay yaşanmış mı yaşanmış NOKTA. ( 1 Yıldır İBB'nin başında kim var NOKTA. )

2018 yılında bu sorun için bir tesis yapımına başlanmış mı ? NOKTA...

ALGI üstünden haber yapmaktansa Doğru kaliteli ve kesin delilli haber yapın Özellikle siyaset bölümünde. Yok 4 sene önce bakan neden eleştirmemiş. Onuda siz eleştirseydiniz madem çok biliyonuz. Mantıksız mantıksız söylemler.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
İBB olayı kabul ediyor görseller nerede? Esenyurdun görselleri mi yoksa. Eski görselleri kullan bide koskoca bakan yalan iftira :D 1 yıldır imamoğlu başta aaa tamam 1 yıldr baştaysa her şey halolacak. 15 yılda halolmadı :D Algıyı yapan bakandır biz değil.

ALGI üstünden haber yapmaktansa Doğru kaliteli ve kesin delilli haber yapın Özellikle siyaset bölümünde. Yok 4 sene önce bakan neden eleştirmemiş. Onuda siz eleştirseydiniz madem çok biliyonuz. Mantıksız mantıksız söylemler.
Bakana iletiniz bu mesajınızı çok sevdim :D

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
İBB olayı kabul ediyor görseller nerede? Esenyurdun görselleri mi yoksa. Eski görselleri kullan bide koskoca bakan yalan iftira :D 1 yıldır imamoğlu başta aaa tamam 1 yıldr baştaysa her şey halolacak. 15 yılda halolmadı :D Algıyı yapan bakandır biz değil.

Konuyu anlamsızca uzatıyorsun ve boşa sardırıyorsun.

İBB gayet güzel açıklamasını yapmış. Tesis yapılıyor İnşallah 2020 yılı sonunda hizmete sokacaz ve bu sorun çözülecek demiş. NOKTA. Ne güzel sevndirici bir haber.

AMa sen ve senin gibiler çıkıp bu olay hiç olmadı ki Orada sular kesilmiyor İBB tanker göndermedi karalamak için yapıyorlar. Haber iftira herşey yalan AKP Ekrem Başkanı karalamaya çalışıyor şeklinde konu açınca olmuyor oturmuyor işte. Bazen susabilmek en büyük ERDEMDİR. ( Konuştukça kendini batırıyorsun. ) Yetkililer gayet açıklayıcı ve mantıklı konuşmuş JACK resi ve sen konuyu saçma yerlere çekiyorsunuz hiç alakasız oluyor. ( Bu tür hareketler yarardan çok zarar getirir benden söylemesi )
1594142300843.png

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Sosyal medyayı, interneti kullanamıyoruz. Bu tarz durumlar için bir internet sitesi var versem ceza yer miyim bilemedim. Herşeyin teyit'ini alıyor.

Neyse çevir kazın yanmasın.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Konuyu anlamsızca uzatıyorsun ve boşa sardırıyorsun.

İBB gayet güzel açıklamasını yapmış. Tesis yapılıyor İnşallah 2020 yılı sonunda hizmete sokacaz ve bu sorun çözülecek demiş. NOKTA. Ne güzel sevndirici bir haber.

AMa sen ve senin gibiler çıkıp bu olay hiç olmadı ki Orada sular kesilmiyor İBB tanker göndermedi karalamak için yapıyorlar. Haber iftira herşey yalan AKP Ekrem Başkanı karalamaya çalışıyor şeklinde konu açınca olmuyor oturmuyor işte. Bazen susabilmek en büyük ERDEMDİR. ( Konuştukça kendini batırıyorsun. ) Yetkililer gayet açıklayıcı ve mantıklı konuşmuş JACK resi ve sen konuyu saçma yerlere çekiyorsunuz hiç alakasız oluyor. ( Bu tür hareketler yarardan çok zarar getirir benden söylemesi )Ekli dosyayı görüntüle 107663
Tekrar söylüyorum okuduğunu anlamayan sizsiniz. İBB vs İSKİ ni açıklamasını ben okudum. Burada ki iftira eski görsellerdir. Burada yanlış bir söylem yok. Eski bir görsel üzerinden birini suçlamak İFTİRA'dır.
"AMa sen ve senin gibiler çıkıp bu olay hiç olmadı ki Orada sular kesilmiyor İBB tanker göndermedi karalamak için yapıyorlar."
Ben orada sular kesilmiyor demedim ki. Sular 15+ yıldır kesiliyor niye şimdi gık gık ötmeye başladı birileri diyorum. Bunuda anlamamışsınız. Neyse sizle daha fazla tartışmak istemiyorum. Her şekilde avukatlığa soyunmuş birisiniz. Sizinle sağlıklı bir tartışma yapılamaz. Güle güle

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Sonra neden oylar yüzde 24 olmuyor 22-23'te kalıyor. Yok abi bu muhalefet ile işimiz çok ZOR...
:D Evet işiniz çok zor

Sonra neden oylar yüzde 24 olmuyor 22-23'te kalıyor. Yok abi bu muhalefet ile işimiz çok ZOR...
hmm bu oranların üzerine çıkılamamasının gerçek sebebini herkes biliyor. Birilerinin iktidarda kalmak için neler yaptığınıda herkes biliyor neyse konuyu çok çarpıtmayalım.

AKP yi savunan birinden siyaset dersi? hmm ilginç. Ancak siyasal islam dersi alabilirim onada gerek yok sizde kalsın.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Millete iftira atıyor diyorken şimdi de siz lider partiye mi iftira atıyorsunuz bayım ? Ne yapıyormuş lider parti anlatın, delillerle gösterin de biz de bilelim.

Öte yandan bir haber çıktığında tüm haber kanalları aynı resmi videoyu neden kullanıyor ? Elde görsel olmadığı ama yazılı haber olduğu için olabilir mi mesela ?

Neyse siyaset hep kıvırma işi zaten.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Millete iftira atıyor diyorken şimdi de siz lider partiye mi iftira atıyorsunuz bayım ? Ne yapıyormuş lider parti anlatın, delillerle gösterin de biz de bilelim.

Öte yandan bir haber çıktığında tüm haber kanalları aynı resmi videoyu neden kullanıyor ? Elde görsel olmadığı ama yazılı haber olduğu için olabilir mi mesela ?

Neyse siyaset hep kıvırma işi zaten.
Millete ne iftirası atılmış anlamadım? Burada kime nasıl bir iftira var açıklayın.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Anlamadığım bir konu var. Altyapı son 1 yılda mı yapıldı yoksa 18 yılda mı?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Yaptığın haberi aklayabilmek için o kadar alakasız yerlere sarıyon ki hayretler içinde izliyorum :D Şimdide herşeyi kabul ettin Resim FAKE hee :)

Ya hocam Google'da geçmişe dönük resim üstünden aramada var. Resim yeni dedikçe inanmıyon. AL şu haberi oku belki inanırsın. İBB çıkmış kabul etmiş İBB beyaz masaya yazmışlar kabul etmiş. Kimse red etmiyor sen halen işin İFTRASINDA YALANINDASIN...

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Yaptığın haberi aklayabilmek için o kadar alakasız yerlere sarıyon ki hayretler içinde izliyorum :D Şimdide herşeyi kabul ettin Resim FAKE hee :)

Ya hocam Google'da geçmişe dönük resim üstünden aramada var. Resim yeni dedikçe inanmıyon. AL şu haberi oku belki inanırsın. İBB çıkmış kabul etmiş İBB beyaz masaya yazmışlar kabul etmiş. Kimse red etmiyor sen halen işin İFTRASINDA YALANINDASIN...

Siz sadece yorum yapmak için yorum yapıyorsunuz başka amacınız olamaz. Yazdıklarınız o kadar saçma ve anlamsız ki. Şu konu altında 50 mesaj attım derdimi 5 yaşında ki çocuk bile anlar hala tuhaf tuhaf cümleler kuruyorsunuz yahu :D Yok o kullanmış yok bu kulanmış. Onediodan kaynak getirmiş birde google görsel aramayıda öğretiyor siyaset dersi bitti mi yoksa? :D Şaka gibi

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Tekrar söylüyorum okuduğunu anlamayan sizsiniz. İBB vs İSKİ ni açıklamasını ben okudum. Burada ki iftira eski görsellerdir. Burada yanlış bir söylem yok. Eski bir görsel üzerinden birini suçlamak İFTİRA'dır.
"AMa sen ve senin gibiler çıkıp bu olay hiç olmadı ki Orada sular kesilmiyor İBB tanker göndermedi karalamak için yapıyorlar."
Ben orada sular kesilmiyor demedim ki. Sular 15+ yıldır kesiliyor niye şimdi gık gık ötmeye başladı birileri diyorum. Bunuda anlamamışsınız. Neyse sizle daha fazla tartışmak istemiyorum. Her şekilde avukatlığa soyunmuş birisiniz. Sizinle sağlıklı bir tartışma yapılamaz. Güle güle
bir kaç önceki postunuz bayım.
İftira yapmış diyorsunuz ya, sizde şuan devlete iftira atıyor olabilir misiniz demek istedim.

Son düzenleme: