İmamoğluna iftira!

Bu konuyu okuyanlar

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Anlamadığım bir konu var. Altyapı son 1 yılda mı yapıldı yoksa 18 yılda mı?
Hocam konu bu değil ki. O konu için başlık açın o başlıkta tartışılsın. Başlığın ilk postuna dönelim biz şimdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerede iftira var? Açıkca metni alıntılayın.
Hocam kendi yazdığın postu da bir zahmet oku ya. tıkla alıntıya, ilgili posta gönderiyor zaten xenforocuğum.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Hocam konu bu değil ki. O konu için başlık açın o başlıkta tartışılsın. Başlığın ilk postuna dönelim biz şimdi.
Dönelim.

2016 yılının haberini 2020 olarak servis eden. Yıllardır şilenin en büyük problemlerinden birini sanki daha önce yokmuş ama imamoğlu ile beraber gelmiş gibi göstermeye çalışan bir bakanımız var

Evet. İlk cümleyi yok edecek tezi sunun bana bende kabul edeyim. 2 cümlede iftira değil mantıklı bir sitemdir. Buyrun nerede takıldığınızı hala anlayamadım ben?

Hocam kendi yazdığın postu da bir zahmet oku ya. tıkla alıntıya, ilgili posta gönderiyor zaten xenforocuğum.
Alıntılama yapmamışsın güzel kardeşim. Alıntılama yapsan gider okurduk zaten. 2 sayfa mesaj var neyi kastediyorsun onu diyorum. Bi zahmet getir mesajı analizmi yapıcaz senin için?

Düzenlemenizden sonra anladım. Evet eğer görseller yeni ise benim söylemim iftiraya girer bunu açık açık kabul ederim. Hiç çekinmem. Ama 2. söylem mantıklı bir sitemdir.

Son düzenleme:

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Düzenlemenizden sonra anladım. Evet eğer görseller yeni ise benim söylemim iftiraya girer bunu açık açık kabul ederim. Hiç çekinmem. Ama 2. söylem mantıklı bir sitemdir.

Sabahtan beri daha ilk mesajdan beri LİNK at şu fotoları kanıtla diyoruz sana. 2016'ya ait ise bir bilgiye belgeye göre konuşuyondur. Atamıyon işte.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Şu fotolara YALAN İFTİRA diyen veya 2016 yılının FOTUSU diyen arkadaşlara şu haberi şuraya bırakayım. ( Foto yu çeken Köy muhtarı konuşmuş... )