Haber İki gelinine cinsel saldırıda bulunan ve bir gelininden çocuğu olan adama 54 yıl ceza!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Reyzingen

Üyecik
Bursa'da, iki gelinine cinsel saldırıda bulunan ve bir gelininden de çocuğu olduğu belirlenen şahıs, 54 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Daha neler duyup göreceğiz acaba
Bu ülkede artık ne zaman daha kötüsü olabilir diyorken beni yine şaşırtmıyor

Constantin87

Profesör
Okurken kanım donmuştu nasıl böyle bir şey olabilir aklım hayalim almıyor. Ve sürekli olarak bu haberden daha kötü ne okuyabilirim dediklerimin üstüne olaylar oluyor.

DKN NZY

Rektör
Dünyanın haline bakılırsa corona geç bile kalmış kendi namusu na göz dikmek ne demek bir an önce edep öğrenilmeli

şerifIssı!

Üyecik
Kadınlar'da hep bir caresizlik var eşim inanmazsa öyle olmazsa böyle olmazsa İnanmazsa ayrılırsın ama Ailesinden de gerekli desteği göremeyeceğini düşünüyorsa yazık olmuş adam kansız zaten haysiyetsiz.

_Zaur_

Dekan
Bu olaylar hakkatten yaşanıyor mu? Biri köpeğe tecavüz eder, Biri gelinlerine bu kadar mı azdı millet?

Y.Emre41

Doçent
Lütfen arkadaşlar konunun dışına çıkmadan..
Konunun dışına çıkıldı, doğru. Fakat bu, konu dışı tartışılan durumda, benim gibi inançlı(ahlak, ahlak diyen!) insanlara kâtil yaftası yapıştırma hakkını vermez bir içerik üreticisine. Sizin Dilara Kaya ile ilgili, gerekli muameleyi yaptığınızı bilmek isteriz. Konu dışı mesajların silinmesi, elbette bir yaptırım değildir. Benim varsa, forum kurallarına aykırı eylemlerimden ötürü karşılaşacağım yaptırım lütfen uygulayın.

Mehmedxr

Asistan
Yasaklı
Şimdi de milletin cinsel yönelimini araya sokuyorsunuz🙄 rahat bırakın insanları ya
Sonuta hormonlarda olan bişey yani lgbt aslında kadındaki erkege yönelim hormonlarının kadina yönelim hormonlarına dönüşmesi kimyevi maddeler makyaj ürünleri gibi araçlarla oluşuyor buda bi hastalık tercih değil.Ben lgbt nin olayını dünya nüfusunu düşürmek için yapıldığını düşünüyorum sonuçta milyarlarca dolar akıtıldı israil ,vatikanda bu proje için başardılarmı evet normal birşeymiş gibi insanlara alıştırdılar diyeceğim o ki biz değil bunu normal gibi gösteren insna rahat bıraksın bizi yeter!

EmirhanTeira

Doçent
kimse kimsenin günahıyla ilgilenmesin
Yalnız o kimsenin günahı seni rahatsız etmiyorsa!
Bak mesela konusunu işlediğin sapık da sonuçta bir günah işlemiş. Ama bak hepimizi nasıl da rahatsız etti. Ya da biri içip içip ortalığı velveleye verdiği zaman. Sonuçta adam günah olan içkiyi içmiş. Ne ki içtiği zıkkım şişede durduğu gibi durmamış; Adamı saldırgan bir canavara döndermiş.

Sevgili Dilara, inan bana işlenen her günah mutlak surette sadece işleyeni değil, mutlaka başkalarını da etkileyen bir özelliğe sahiptir. İyi düşün, hangi günah var ki bir başkasına zararı dokunmasın?

Allah'ın günah olan birçok fiili yasaklamasındaki temel saik aslında hem kendini, hem özellikle de başkalarını korumak amaçlıdır.

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Yalnız o kimsenin günahı seni rahatsız etmiyorsa!
Bak mesela konusunu işlediğin sapık da sonuçta bir günah işlemiş. Ama bak hepimizi nasıl da rahatsız etti. Ya da biri içip içip ortalığı velveleye verdiği zaman. Sonuçta adam günah olan içkiyi içmiş. Ne ki içtiği zıkkım şişede durduğu gibi durmamış; Adamı saldırgan bir canavara döndermiş.

Sevgili Dilara, inan bana işlenen her günah mutlak surette sadece işleyeni değil, mutlaka başkalarını da etkileyen bir özelliğe sahiptir. İyi düşün, hangi günah var ki bir başkasına zararı dokunmasın?

Allah'ın günah olan birçok fiili yasaklamasındaki temel saik aslında hem kendini, hem özellikle de başkalarını korumak amaçlıdır.
Seyyah amcacım eşcinsel konusundan bahsediyorum bu insanlar doğuştan öyle olduklarını söylüyorlar hastalık veya tercih değil tercih olsa bile kendi isteklerine bağlı bir şey belki günaha sevaba bakan biri değil başkasına zararı yoksa kime ne? Başkasını buna zorlamıyor. Kendi hayatını istediği şekilde yaşar yani.

Seyyah amcacım eşcinsel konusundan bahsediyorum bu insanlar doğuştan öyle olduklarını söylüyorlar hastalık veya tercih değil tercih olsa bile kendi isteklerine bağlı bir şey belki günaha sevaba bakan biri değil başkasına zararı yoksa kime ne? Başkasını buna zorlamıyor. Kendi hayatını istediği şekilde yaşar yani.
Sevgili Dilara, geçmişte de bu türden insanlar hep vardı. Hem de bayağı ünlü kişilerden böyle olduklarını duyduğumuz kişiler vardı. Lakin kimse onlara hiçbir zaman laf etmedi, ayıplamadı. Neden bilir misin? Çünkü bu insan edep sahibi insanlardı. Kimseye durumları ile alakalı söz etmediler, topluma her hangi bir dayatma da bulunmadılar. Milletin milli manevi değerleriyle boğuşmadılar. Keza toplum da onlara saygı duydu, her hangi bir şekilde ayrımcılık yapmadı. Bütün mesele bu ablacım. :)

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Sevgili Dilara, geçmişte de bu türden insanlar hep vardı. Hem de bayağı ünlü kişilerden böyle olduklarını duyduğumuz kişiler vardı. Lakin kimse onlara hiçbir zaman laf etmedi, ayıplamadı. Neden bilir misin? Çünkü bu insan edep sahibi insanlardı. Kimseye durumları ile alakalı söz etmediler, topluma her hangi bir dayatma da bulunmadılar. Milletin milli manevi değerleriyle boğuşmadılar. Keza toplum da onlara saygı duydu, her hangi bir şekilde ayrımcılık yapmadı. Bütün mesele bu ablacım. :)
E şimdikiler napıyor zorla milleti eşcinsel mi yapıyor

E şimdikiler napıyor zorla milleti eşcinsel mi yapıyor
Şu LGBT diye oluşturdukları oluşumun eylemleri, dayatmaları, mitingleri vs. sırasında az mı bizim inançlarımıza saldırdılar.

Tekrar ediyorum, bizim kimsenin cinsiyeti, eğilimleri ile alakalı bir şey dediğimiz yok, ama onlar da rahat duracak kimsenin inançlarına giydirmeyecek. Kimseyi zaten eşcinsel yapamazlar ama eşcinselliği, livatayı meşru gösterme gayretleri, hemcinsleri ile evlenme vs. gibi dayatma ve saçmalıklarla iştigal etmeyecekler.

Son mesajlar