Öğretmenine Tecavüz Etti!

Bu konuyu okuyanlar

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
ÖĞRETMENİNE TECAVÜZ EDEN ÖĞRENCİYE 11 YIL
SAKARYA’nın Kaynarca İlçesi'nde ilköğretim okulunda müzik öğretmeni olarak görev yapan E.Y.’nin evine, yüzünü kar maskesi ile gizleyerek girip şiddet kullanarak cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla yargılanan 16 yaşındaki ilköğretim 8'inci sınıf öğrencisi Adnan G. 11 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Sakarya 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde karara çıkan dava konusu olay 2008 yılı Aralık ayında Kaynarca İlçesi'nde meydana geldi. Kaynarca Mimar Sinan İlköğretim Okulu müzik öğretmeni 25 yaşındaki E.Y. oturduğu evin kapısından elleri bağlı olarak kanlar içerisinde sokağa çıkarak yardım istedi. Komşuları tarafından bulunan genç öğretmen kar maskesiyle evine gelen öğrencisi 14 yaşındaki Adnan G.nin şiddet kullanarak kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu söyledi.
Öğretmenin ifadesi üzerine, Adnan G. polis tarafından olayda kullandığı kar maskesi ile birlikte bir gün sonra yakalanarak tutuklandı. Hakkında ‘Cinsel saldırı, Konut dokunulmazlığını ihlal, hürriyeti tahdit ve ateşli silahlar kanununa muhalefet, başkasına ait kredi kartlarını kullanmak’ suçundan 40 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
‘SESİNDEN TANIDIM’
Genç ögretmen olay sonrası başka bir ile atanırken mahkemeye gönderdiği iki sayfalık yazılı ifadesinde, yüzünü gizlemesine rağmen saldırganı sesinden tanıdığını belirterek şunları anlattı:
“‘Ne olursun bana zarar verme’ dedim. Beni yere yatırdıktan sonra ellerimi arkadan bağladı. Cüzdanımı ve telefonlarımı aldı. Sonra da boğazıma ekmek bıçağını dayayıp cinsel saldırıda bulundu. Beni ölümle tehdit etti. ‘Paraları al git’ dedim. Bana ‘Beni ihbar etmeyeceğini nereden bileyim?’ deyince, söz verdim. Ardından beni ellerimi arkadan bağlı olarak bırakıp kredi kartımla bankaya para çekmeye gittiğinde, dışarı çıkıp yardım istedim.”

Tutuklu yargılanan ilköğretim okulu öğrencisi Adnan G. davanın karar duruşmasında, daha önceki ifadelerinde olduğu gibi suçlamaları kabul ederken, pişman olduğunu söyledi. Eğitiminin yarım kaldığını da belirten Adnan G., anne ve babasının da izlediği duruşmada suç tarihinde 15 yaşından küçük olması nedeniyle 11 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Hep öğretmen tecavüz etti haberleri geldirdi şimdi tam tersi!

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
nasıl bir eğitim sistemi varkı, ilköğretim öğrencisi bile bunu yapabiliyor.

Reaksiyon puanı
2,146
Bu olayi dun duydum, arkadas mahkemede katip, pamukova diyordu ve cocuk 14 yasindaydi dedigine gore

kelb

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Karıyı kızı soyup milletin önüne çıkarırsan bu olur ne var bunda.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Eğitimi yarım kalmışmış. Serseri seni.:cursing:

kelb

Doçent
Reaksiyon puanı
6
kara veya siyah artık rengini sen belirlersin. bu kadar arzulusun madem. insanlara çarşaf giydirmeye. nevresim veya yastık kılıfı veya masa örtüsü de olur herhalde. fizikçisin ama dünyada işleyen kanunlardan habersiz birisin.

ethem

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yuh ya ulen bu çocuğun annesi babası nasıl bir eğitim vermiş

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Eğitim ve ilgi eksikliğinden kaynaklanıyor.

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Aile terbiyesi ilgi egitim sifir demekki bu tarz kisiligi bozuk insanlari topluma kazandirmak yerine imha etmek gerekiyor diye dusunuyorum Cezasida hafiftir en az 50 yil olmasi lazim tecavuz ve tacizin sevgiler