Huawei Ascend P6 mı yoksa Htc One Mini mi ?

Sizce hangisini alayım ?

• Huawei Ascend P6

Kullanılan: 1 9.1%
  • Htc One Mini

Kullanılan: 10 90.9%

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Beterиetor

Öğrenci
12 Ağustos 2013
24
0
0
S.a arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler,
Arkadaşlar inceleme videosunu izledim yazılımsal bi kaç sorun varmış, sizce huawei mi alıyım yoksa htc one mini mi, one mini 1,100 civarı felan olur herhalde, aslında one miniyi almak daha mantıklı hiç bir sorunu yok ama benim tek sorunum kasa tipi ve görünüş takıntımın olması o yüzden kararsızım ve uzun zamandır sırf şu takıntımın yüzüne tel almadım nexus 4 e baktım google in olduğu için hep güncelleme gelir tabikide ama tipi hoşnut etmedi beni, açıkcası ascend p6 nın tipi bana bir çok telefondan daha hoş daha şık geliyor s4 s3 htc lg vb. (iphone hariç :D) o yüzden de bi yanım hep huawei diyor, %60 huawei %40 one mini düşünüyorum, tavsiyeleriniz ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

kpln04

Profesör
2 Ekim 2009
2,887
2
218
nexus 4 optimus g s3 Xperia sp one mini varken p6 hatasına düşülmemeli

erhandenizz

Doçent
28 Şubat 2009
621
2
18
Soruya baktığımda seçtiğin cihazlar şıklık açısından diğerlerinden farklı ve daha iyi.
HTC One ve One Mini şık cihazlar. Huawei hepsinden şık belki ama çok problemli bir cihaz. Özellikle yazılım problemleri SDN İncelemesinde ortaya çıktı.

Huawei için beklemek gerek. Güncelleme ile düzeltilirse hatalar fiyatıyla çok iyi bir alternatif.

Ama bu soruda kesinlikle ve kesinlikle HTC One Mini...

neskalii

Profesör
25 Mayıs 2008
3,932
23
218
38
ben olsam nexsus 4 alırdım nedeni güncellemelerinin arkasında google oluşu ve 2013 ün üst segment telefonlarından..

mstfhll2012

Doçent
2 Haziran 2013
571
4
18
Kardeşim tip olarak bakiyorsan gidip Htc alacaksın :) hatta one x plus a bak derim daha güzel daha performansli :)

Beterиetor

Öğrenci
12 Ağustos 2013
24
0
0
Arkadaşlar yorumlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum, 1-2 hafta daha bekliyim ne olur ne olmaz bi kaç telefon modeli daha satışa sunulsun mini felan bi çıksın sonra tam kararımı vericem tekrardan çok teşekkürler herkese.

Beterиetor

Öğrenci
12 Ağustos 2013
24
0
0
Bu huawei ascend p6 ' da kulaklık çıkışı yok mu ? video da veya resimlerde göremedim de.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a var kardeşim telefonun sol alt yan tarafında yuvarlar bir metel var onu çek kulaklık yeri orası.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yukarıda yorum yapanların p6 yı eline hiç aldılar mı acaba merak ediyorum
elinize alın kaliteyi tasarımı görün