HTC One Sorunlarım

audio3334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.arkadaşlar teli daha yeni aldım fakat bildirim ışıkları hiç yanmıyor,yeni mesaj geldiğinde mail geldiğinde whatsapdan mesaj geldiğinde ekran kapalıyken üst kısımda olan bildirim ışıklarının hiç biri yanmıyor elimle ekranı açıp da bakıyorum bu normal mi

2.Sorunum: kitkat güncellemesi yok hakkında kısımdan güncelle diyorum güncelleme yok diyor,buda normal mi,napayım garantiye göndereyim mi

erdemlee

Asistan
Reaksiyon puanı
5
1. soru için ayarlara gir ordan ekran, hareketler ve düğmelere gir ordan bildirim ışığına tıkla bütün kutucuklara tik koy 2. soru içinde cihaz sürümün şu an kaç belki farkında olmadan güncellemiştir.

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
1. soru için ayarlara gir ordan ekran, hareketler ve düğmelere gir ordan bildirim ışığına tıkla bütün kutucuklara tik koy 2. soru içinde cihaz sürümün şu an kaç belki farkında olmadan güncellemiştir.

Dostum sen transformice oynuyormuydun ?

audio3334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

bütün hepsinde tik var zaten ama ışık yanmıyor yine
light flow lite ve led tester programlarınıda kurdu test amaçlı ama yine ışıklar yanmıyor sizce ne olabilir,androd sürümü şuanda 4.3

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bütün hepsinde tik var zaten ama ışık yanmıyor yine
light flow lite ve led tester programlarınıda kurdu test amaçlı ama yine ışıklar yanmıyor sizce ne olabilir,androd sürümü şuanda 4.3

Telefon sıfırmıydı

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
evet sıfır tekefon daha yeni aldım,güncellemede yok led olayıda canımı sıktı,napayım direk garantiye mi göndereyim

Yeni aldıysan garantiye gitme tüketici haklarına git direk değişim olur HTC nin Türkiye de sadece 1 garanti merkezi var en az 30 gün sürer telin sana gelmesi

audio3334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni aldıysan garantiye gitme tüketici haklarına git direk değişim olur HTC nin Türkiye de sadece 1 garanti merkezi var en az 30 gün sürer telin sana gelmesi

iyi de tüketici hakkı ne yapsın ki önce bi garantiye yollayın der,lanet olsun nerden aldım ya

audio3334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lütfen bi yardım :( bildirim ışığı düzeldi kendiliğinden,bildirim ışığı ile ilgili test yazılımları kullandım sonra geri sildim düzeldi,ama güncelleme yok hala,tr de ki htc one kullanıcılarına henüz gelmedimi yoksa,ama her yerde geldi yazıyor

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Güncelleme herkese 1 ay kadar önce dağıtıldı fakat banada gelmedi hala ben istanbul bilişimden aldım fakat hala güncelleme gelmedi :S ve ben olsam lanet olsun neden aldım demem o kadar rahat o kadar sağlam telefon ki bunları hakketmeyen bir telefon kişisel görüş tabikide şuan senin sorunların halledilcek düzeyde

audio3334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncelleme herkese 1 ay kadar önce dağıtıldı fakat banada gelmedi hala ben istanbul bilişimden aldım fakat hala güncelleme gelmedi :S ve ben olsam lanet olsun neden aldım demem o kadar rahat o kadar sağlam telefon ki bunları hakketmeyen bir telefon kişisel görüş tabikide şuan senin sorunların halledilcek düzeyde

peki ya sesine ne demeli besat audio özelliği de açık ses fıs,sonuna kadar açtım umduğum ses yok youtubeden videolarına bakmıştım ortalığı yıkıyor benimkinin sesi samsung s4 den daha da az çıkıyor şuanda,beast audio özellğini kapadığımda ses çok az da olsa artış oluyor,ama kulaklık çıkışındaki ses muhteşem kulaklığa verdiği ses çok manyak ama kendi haporlöerlerinde az çıkıyor bende,bu neden acaba ?

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Haydi bi el atin gençler
atalımda senin sorunlarında çok acaip geldi açıkcası. Hani diycem kore malı mı cakmamı diye ama HTC nin çakmaları olmuyo ki. Ne bilim anlamadım ama sana söyle anlatayım. Güncelleme gelir merak etme Htc güncellemeleri imei numarasına göre veriyor yani daha gelmemiş olabilir ki gelecektir merak etme o şekilde bile elinde uçak var sen onu düşün. Led ışığı çok mühim bişey değil ama oraya toz dolmuş olabilir çünkü led ışığı biraz küçük. Diğer bi ses konusu ise çaldığın ses dosyasının formatına bak en üst düzeyde kalite ve verim almak istiyorsan tavsiyem FLAC müzik biçimidir. Mp3 bütün sesleri tam vermiyo Flac daha iyidir. Bu arada bence sen bu olayları çok büyütmüşsün bi samsung felan kullansaydın o zaman kafayı yerdin sen elindekinin kıymetini bil. Bu sorunlarla felan telefona lanet edip nerden aldım diyeceksen sen daha telefon görmemişsn o zaman

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 dü yanına al aynı müzik videosunu izle ses farkını göreceksin ;) ben de ilk başta senin gibi düşünüyordum kısık geldi banada ama diğerlerine göre kalite farkı çok büyük ve ekstra bana da güncelleme 3 gün önce geldi çok takma iyi telefon aldın hayırlı olsun

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Elindeki ne sukret eski note 2 im icin kivranmistim güncelleme gelsin diye

audio3334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler hepinize çok teşekkür ederim,ben ilk önce samsung s4 aldım çok arada kalmıştım htc one mi s4 mü diye,sonra yotubede bu telefonların sökülüş videolarını izledim samsung s4 dünkü 5dk sürdü htc one nın ki yarım saat sürdü ve telin kenarlarıda zarar gördü,bende şu mantıkla hareket ettim ilerde tel düşer darbe alır parça değişimine ihtiyaç duyulur dedim htc one yı her telefoncu sökemez belki servisi bile sökerken zorlanır azda olsa iz kalır telde söküldüğüne dair,ben bu mantıkla samsung s4 aldım 6-7 ay kullandım sonra sıkıldım ve sıfır htc one aldım,sesi bana çok kısık geldi,youtubedeki one lara göre,bi ara buraya bir video koyacağım telefonumdan müzik açacağım başka bir telefonuda yanına koycam ses debi ölçme programınıda yükleyip ve hangi müziği açtıysam o müziğinde linkini koyacağım siz değerli htc one kullanıcıları da bi incelesin,benim ilk htc telefonum htc p4350 2. htc tellefonum HTC HD2 idi son olarak htc wildfire s kullandım daha sonra samsung s4 de geçtim araştırmalarım sonucunda,samsunga istediğim zaman odinden rom ata biliyordum telefon komple çökse felan ama bu htc bam başka geldi bana

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
peki ya sesine ne demeli besat audio özelliği de açık ses fıs,sonuna kadar açtım umduğum ses yok youtubeden videolarına bakmıştım ortalığı yıkıyor benimkinin sesi samsung s4 den daha da az çıkıyor şuanda,beast audio özellğini kapadığımda ses çok az da olsa artış oluyor,ama kulaklık çıkışındaki ses muhteşem kulaklığa verdiği ses çok manyak ama kendi haporlöerlerinde az çıkıyor bende,bu neden acaba ?

Beast audio sesi yüksek vermez ki kaliteli verir bu yüzden beats audio kapattığında ses yüksek verir beats audio sesi kaliteli yansıtmak için kullanılıyor sesi samsungtan yüksek olmayabilir belki ama daha kaliteli bundan emin olabilirsin ve youtube video dinleme yerine ses desibelleri ölçen telefonun ses desibelini ölçen videolar varki keşke ona baksaydın ama dediğin yerde haklısın 4.3 güncellemesi geldikten sonra telefonun sesi azaldı 4.4 güncellemesi bana da gelmedi belki artmış olabilir ve cızırtı var son seste bu da ayrı bir sorun ama şuan 1780 tl verdim bu telefona ve samsung o zaman 2000 tl di şuan bu telefon hala 1700 civarı samsung 1400 oldu senin elindeki telefon alüminyum 1 yıl geçse de değerini 1000 tl düsürmicek bir telefon ve kolay kolay eskimez hele de güncelleme vermiyor Htc diyenler vardı ben aldığımda telefonu 4.1.2 ken aldım 4.2.2 4.3 ve en son bana gelmeyen hala 4.4 yayınladılar bana kalsa en iyi güncelleme 4.2 ama 4.4 denemedim bişey diyemem güncelleme neden gelmedi hala anlamadım :S bende o konuda kafayı yiyebilirim

Düzenleme:
Burda desibelle ölçmüşler
http://youtu.be/7j06aYYkzdQ

audio3334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beast audio sesi yüksek vermez ki kaliteli verir bu yüzden beats audio kapattığında ses yüksek verir beats audio sesi kaliteli yansıtmak için kullanılıyor sesi samsungtan yüksek olmayabilir belki ama daha kaliteli bundan emin olabilirsin ve youtube video dinleme yerine ses desibelleri ölçen telefonun ses desibelini ölçen videolar varki keşke ona baksaydın ama dediğin yerde haklısın 4.3 güncellemesi geldikten sonra telefonun sesi azaldı 4.4 güncellemesi bana da gelmedi belki artmış olabilir ve cızırtı var son seste bu da ayrı bir sorun ama şuan 1780 tl verdim bu telefona ve samsung o zaman 2000 tl di şuan bu telefon hala 1700 civarı samsung 1400 oldu senin elindeki telefon alüminyum 1 yıl geçse de değerini 1000 tl düsürmicek bir telefon ve kolay kolay eskimez hele de güncelleme vermiyor Htc diyenler vardı ben aldığımda telefonu 4.1.2 ken aldım 4.2.2 4.3 ve en son bana gelmeyen hala 4.4 yayınladılar bana kalsa en iyi güncelleme 4.2 ama 4.4 denemedim bişey diyemem güncelleme neden gelmedi hala anlamadım :S bende o konuda kafayı yiyebilirim

Düzenleme:
Burda desibelle ölçmüşler
http://youtu.be/7j06aYYkzdQ

bu htc one samsungda ki gibi rom yüklenmiyor sanırım mesela 4.2 roma geri dönmek istesen dönemicen yani htc de,samsungda bu olay güzeldi knox güvenliği gelmeden önce istediğin sürümler arasında dolanıyordun,htc telefon bi ihtimalde olsa çoktü diyelim nasıl neyle yazılım atacağız bu telefona,sürümler arası geçişte yok sanırım,kalite yönünden bi laf diyemem htc ye ama bi sıkıntısı olsa başa bela kalır,parça değişimide çok zor,işi iyi bilen birinin yapması gerek,samsung ama bizim tofaş arabaları gibi parçası bakkalda bile var al tak kendin,ama htc öyle değil zor

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
bu htc one samsungda ki gibi rom yüklenmiyor sanırım mesela 4.2 roma geri dönmek istesen dönemicen yani htc de,samsungda bu olay güzeldi knox güvenliği gelmeden önce istediğin sürümler arasında dolanıyordun,htc telefon bi ihtimalde olsa çoktü diyelim nasıl neyle yazılım atacağız bu telefona,sürümler arası geçişte yok sanırım,kalite yönünden bi laf diyemem htc ye ama bi sıkıntısı olsa başa bela kalır,parça değişimide çok zor,işi iyi bilen birinin yapması gerek,samsung ama bizim tofaş arabaları gibi parçası bakkalda bile var al tak kendin,ama htc öyle değil zor

Benim arkadaşımda da var Htc one sevgilisine kızdıkça telefonu atıyordu masaya vuruyordu vs telefona bişey olmadı fakat telefonu ilk alanlardan olduğu için kamera da pembelesme ve kasa açıklığı vardı her neyse gönderdi garantiye ( sevgilisine kızdığı için attığı yerlerde hiç hasar yok değil telefonun yanları bayağı gitmişti) telefonu gönderdi ve telefon 1 hafta sonra geldi sorun giderilmiş kasa açıklığı giderilmiş hatta arka kasası sıfır olarak takılmış sonradan sorduğum da arkadaşıma eğer telefonun içinde sorun çıkarsa arka kapağı çıkarıyorlar ve tekrar takılmıyor yeni takılıyor dedi ve şuan telefon sıfır gibi hani güncelleme sorunu forumda saysam 10 kişide var onlardan biriyim alanda çok var güncellemeyi ama dediğin gibi olsa fena olmazdı istediğimi seçerdim şimdi bekliyorum 4.3 de :)

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
merak etme htc çökmez kolay kolay. Benim 2 sene önce Htc Desire HD telefonum vardı o zamanda bile s3 le yarıştırırdım benç ne oyunlar programlar yükledim 1 ghz tek çekirdeğiyle 768 mb ramiyle daha bi kere bile reset atmadı bide onda android 2.3.5 vardı o zaman da s3 te android 4 vardı ama çoğu kez reset attığına şahit oldum yani bu biraz kalite meselesi ileriki zamanalrda daha da iyi anlarsın Htc One bence suan piyasadaki en iyi işçiliğe sahip en kaliteli cihaz

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bendeki htc one da da aynı ses sorunu var diğer htc one modellerine göre sesi az çıkıyor onun için bir servise gönderecem biraz moralimi bozmuş durumda. led ışıklarını koymasada olurmuş yani onları farkede bilmek için zifiri karanlık olması gerekiyor. ilk seriden almıştık telefonu hepten sorunlu çıktı keşke biraz daha bekleseymişim.

audio3334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendeki htc one da da aynı ses sorunu var diğer htc one modellerine göre sesi az çıkıyor onun için bir servise gönderecem biraz moralimi bozmuş durumda. led ışıklarını koymasada olurmuş yani onları farkede bilmek için zifiri karanlık olması gerekiyor. ilk seriden almıştık telefonu hepten sorunlu çıktı keşke biraz daha bekleseymişim.

ilk seri son seri bunların nasıl öğrenicez,birde root yapmak istesem sonra bi sorun çıktığında rootu kaldırıp garantiye yollasam anlaşılırmı root yapıldığı,samsung s4 de odin sayıcı olayı vardı knox 1 olunca garanti dışı oluyordu telefon,bu htc one modelinde böyle bir sorun varmı root yapan arkadaşlar var mı aranızda :) ses sorunu için bende garantiya göndermeyi düşünüyorum,eğer kitkatta artış olmazsa o güncellemeyi bekliyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim arkadaşımda da var Htc one sevgilisine kızdıkça telefonu atıyordu masaya vuruyordu vs telefona bişey olmadı fakat telefonu ilk alanlardan olduğu için kamera da pembelesme ve kasa açıklığı vardı her neyse gönderdi garantiye ( sevgilisine kızdığı için attığı yerlerde hiç hasar yok değil telefonun yanları bayağı gitmişti) telefonu gönderdi ve telefon 1 hafta sonra geldi sorun giderilmiş kasa açıklığı giderilmiş hatta arka kasası sıfır olarak takılmış sonradan sorduğum da arkadaşıma eğer telefonun içinde sorun çıkarsa arka kapağı çıkarıyorlar ve tekrar takılmıyor yeni takılıyor dedi ve şuan telefon sıfır gibi hani güncelleme sorunu forumda saysam 10 kişide var onlardan biriyim alanda çok var güncellemeyi ama dediğin gibi olsa fena olmazdı istediğimi seçerdim şimdi bekliyorum 4.3 de :)

htc one arka kapak olayı o kadar basit mi bir arka kapak yarım saatte üretiliyor diye duymuştum

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
anlarlar tabi sen telefonda ne yaparsan zaten htc ye bildirim tarzı olarak gider diye düşünüyorum. root olayına girmene gerek yok htc one zaten stabil çalışan bir cihaz. benim telde kamera sorunu da var 5 kez servise gönderip iadesini isteyeceğim yeni çıkan one modelini alırım düşüncem o yani.

audio3334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anlarlar tabi sen telefonda ne yaparsan zaten htc ye bildirim tarzı olarak gider diye düşünüyorum. root olayına girmene gerek yok htc one zaten stabil çalışan bir cihaz. benim telde kamera sorunu da var 5 kez servise gönderip iadesini isteyeceğim yeni çıkan one modelini alırım düşüncem o yani.

bence anlamazlar bunu bilen birine sormak gerek,kos kocaaa sdn forumda kvk da çalışan arkadaş yok mu :) bende ki htc beyaz silver hala günceleme yok yok bi ay daha beklicem

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende de htc sılver var ama geleli çok oldu bir fark da gözlemleyemedim. all news htc piyasaya çıkasaya kadar bekle o zaman telefon yeni görünüm kazanacak.

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
HTC nin Türkiye deki zaten en kotu sorunu garantisi sadece Istanbulda

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bence anlamazlar bunu bilen birine sormak gerek,kos kocaaa sdn forumda kvk da çalışan arkadaş yok mu :) bende ki htc beyaz silver hala günceleme yok yok bi ay daha beklicem
tabi analarlaki zaten root yapabilmen için htc nin sitesinde bulunan işlemler vardı onları yapman lazım. normal samsung gibi lg gibi değil htc root yaptığın anda telefon garanti dışı Htc her türü anlar :D

audio3334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G2 ile takas etme imkanım var ne yapayım sizce ?