Gamepower Warlock Almayı Düşünenler Buraya

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Bu gün yaklaşık 1 yıldır kullandığım Gamepower Warlockla (red) edindiğim deneyimleri sizinle paylaşacağım.İlk önce çok fazla sorulan soruları cevaplayayım.

Gerçek mekanik mi ?
Evet gerçek mekanik

RGB mi ?
Hayır RGB değil fakat rainbow aydınlatma var.Her sırada bir renk var ve değişmiyor fakat farklı modlar var.

Kendi kendine tuş basma sorunu ne kadar doğru ?
Bu denilen sorunu çok sık gördüm fakat sadece LoL oynarken 1 maçımda 2 defa w bastı.Klavye ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.Yani böyle bir sorun yaşamadım.

Ledlerin kalitesiz olduğu söyleniyor doğru mu ?
Bir arkadaşımda da bu klavyeden var çok hor kullanıyor ve 2 tane tuşun ledi çalışmıyor.Fakat benim klavyemde led ile alakalı hiç bir problem yaşamadım biraz kullanışa ve şansa bağlı.

Tuşların hissiyatı ve kalitesi nasıl ?
Çokça kullanılan w a s d tuşlarında bile ufak bir parlama soyulma yaşamadım.Tuşlara arkadaşım aseton döktü ve tuşlar biraz eridi ve altta beyaz bir katman çıktı asetona dayanıklı değil :)

Yandaki metal çerçeveden elektrik çarpıyor mu ?
Hayır hiç bir şekilde öyle garip bişey yaşamadım.

Benim gördüğüm sorular bunlardı şimdi memnun olmadığım özelliklerinden behsedeyim ;
-Red switch kullanıyorum ve aşırı gelen yay sesi vardı buna alıştım.
-Red switch olamasına rağmen kesinlikle çok fazla ses çıkarıyor.
-Bildirim ışıkları yandan bakınca fazla belli olmasada gözü sinir edicek seviyede ışık var
-Tuşlar bazıları yukarıda bazıları aşağıda hafif bir orantısızlık var.
-Tuşların üzerine sonradan baskılanan yazılar ışıklar kapalıyken çok kötü gözüküyor.
-Işıksız kullanırken hangi tuş olduğunu ezberlemeyen için istediği tuşa basmak çok zor olacaktır.
-Yanında gelen bileklik çok kalitesiz kullanılcak bişey değil
-Klavye biraz hafif bana göre,ve kayıyor.(ciddi olmasada)

Benim görüşüm; Fiyat performans ürünü olduğu kesin tek ciddi problem ise ctrl tuşunu çok ama çok hor kullandığım için hissiyatında çok değişiklik olması bazen takılması bazen normal haline dönmesi gibi bir sorun yaşadım bunun dışında hiç bir ciddi sorunum yok kesinlikle hor kullanmayacaksanız alabileceğiniz bir ürün olarak görebiliyorum benden tavsiye sese aldanıp evden sizden başka biri varsa mavi switch almayın.

ilk defa böyle bir şey yazıyorum bir hatam varsa şimdiden özür diliyorum.

Son düzenleme:

Kağan Oduncu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
10
Bro su an almayı düşünüyorum hala memnun musun ? Ebatları ne kadar bilgi verebilir misin bilek desteksiz ve bilek destekli ebatları, masamdaki alan biraz küçük bu yüzden öğrenmek isterim blue switch alacağım, umarım memnun kalırım, ben aldığım malı hiç hor kullanmam öyle vurup kıran oyunculardanda değilim beni idare eder mi ilk defa mekanik klavye alacağım ?

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Bro su an almayı düşünüyorum hala memnun musun ? Ebatları ne kadar bilgi verebilir misin bilek desteksiz ve bilek destekli ebatları, masamdaki alan biraz küçük bu yüzden öğrenmek isterim blue switch alacağım, umarım memnun kalırım, ben aldığım malı hiç hor kullanmam öyle vurup kıran oyunculardanda değilim beni idare eder mi ilk defa mekanik klavye alacağım ?
Ebatlarını bilmiyorum ve şu an ölçebilceğim bir alet yok blue switch almanı önermem. Bir çok kişiyi üzmüş beni şu ana kadar hiç üzmedi.Fakat açık konuşacak olursak ömürlük kullanabileceğin bir klavye değil gibi malzeme kalitesi çok iyi değil fakat bu fiyata bu kadar oluyor.Eğer alternatif istersen trust gxt 890 cada bakabilirsin.Dediğim gibi çok pişman olanda var memnun olanda ben memnun olanlardanım.

Kağan Oduncu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
10
Ebatlarını bilmiyorum ve şu an ölçebilceğim bir alet yok blue switch almanı önermem. Bir çok kişiyi üzmüş beni şu ana kadar hiç üzmedi.Fakat açık konuşacak olursak ömürlük kullanabileceğin bir klavye değil gibi malzeme kalitesi çok iyi değil fakat bu fiyata bu kadar oluyor.Eğer alternatif istersen trust gxt 890 cada bakabilirsin.Dediğim gibi çok pişman olanda var memnun olanda ben memnun olanlardanım.
Tepkime suresi nasil kotu diyen olmus baya gördüm