HTC One Sense 6 Güncellemesi

grindx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öğlen saatlerinde güncelleme geldi. Sense 6 harika olmuş, çok beğendim. Pil performansı ilk gün olmasına rağmen oldukça iyi görünüyor. Yeni temalar, BlinkFeed, Kamera, Galeri, Zoe ve menü tasarımı çok güzel. Telefon yeni alınmış gibi oldu. Amerikadan bir hafta sonra güncellemenin gelmesi de oldukça iyi bir gelişme.

TheMechanic

Asistan
Reaksiyon puanı
1
merhaba bir şey soracam htc one a sense 6 güncellemesi geldi ben yüklemeye çalıştım 590 mb a kadar yüklenip orda duruyor ilerlemiyor bilgin varsa yardım edebilir misin?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yok mu Yardım edecek??

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şarj durumun %50 nin altındaysa ondandır..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

güncellemeyi yapmalı mıyız?
bu sanal tuşlar yüzünden hiç yapasım gelmiyor..

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Sanal tuş derken ? :D Yok öyle bir şey hiç bekleme hemen yükle telefon harikalade oldu gerçekten renkler telefonu açtı yeni telefonuna merhaba demelisin :D

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanal tuş derken ? :D Yok öyle bir şey hiç bekleme hemen yükle telefon harikalade oldu gerçekten renkler telefonu açtı yeni telefonuna merhaba demelisin :D

avrupa sense 6 yüklenmiş m7 in resimleri paylaşılmış,resimlerde sanal tuşlar vardıda,neyse hemen yüklüyorum..

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İnşallah minisinede erkenden gelir.

Kalpsesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
11 : 53 'te Güncellemenin Farkına Vardım Öncelıkle Sens6 Süper Stabil Ve Çok dolgun Galeri Kamera Müzik Arama Menüsü Çok Güzel Olmuş Şarj Sıkıntısı Güncellemeye % 81 Ken Başladım Şu Anda % 44 Te 30 dk kadar Oyun oynayıp Şarkı Dinledim Birazda Menüleri Gezdim Kısacası Süper Herşey :)

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
saat 12 gibi sarjdan aldım tüm gün whatsapp sadece 2 saat kullanmadım whatsapp uygulamasını yaklaşık olarak 50 dakikalık görüşme yaklaşık olarak 30 dakika oyun yaklaşık olarakta 15 dakika kadar kamerayı kullandım şuan için çok çok çok çok iyi diyebilirim

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Pili çok mu harcıyo acaba? Abim kullanıyo da normalde günde 50% şarj harcarken güncellemeden sonra eve giremedi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kameranın gece pembeleşme sorunu halen çözülememiş, demek ki yazılımsal bir hata yok sorun donanımda

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
"Güncellemeden sonra eve giremedi" kısmını kastetmiştim. :)

Kalpsesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saat 12 gibi sarjdan aldım tüm gün whatsapp sadece 2 saat kullanmadım whatsapp uygulamasını yaklaşık olarak 50 dakikalık görüşme yaklaşık olarak 30 dakika oyun yaklaşık olarakta 15 dakika kadar kamerayı kullandım şuan için çok çok çok çok iyi diyebilirim

Hocam Yazı Tipi Değiştirme Sense 6 İle mi Geldi Yoksa Programmı ? Eğer sense 6 ile Geldiyse nereden değiştiriyoruz o kadar kurcaladım gözden kaçırmam imkansız ama :)

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam Yazı Tipi Değiştirme Sense 6 İle mi Geldi Yoksa Programmı ? Eğer sense 6 ile Geldiyse nereden değiştiriyoruz o kadar kurcaladım gözden kaçırmam imkansız ama :)

Sense 6 ile geldi :) Ayarlar-Ekran Ayarları-Yazı tipi stili diyerek seçebiliyoruz :)

umut_1432

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar knock on özelliği root ile yüklenebiliyor mu

HaXeL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
süper olmuş güncellemeler hemen çıkıyor bravo HTC

ssellcukk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sense 6 yükledikten sonra bildirim ışığının mesajlarda ve aramlarda yanıp sönmesi kayboldu ayarlardan bildirim ışığı seçili olmasına rağmen. Aynı sorunu yaşayan var mı?

erkı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar
bir soru sormak istiyorum blinkfeed kapatılabiliyormu acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaslar ya bana hala sense 6 guncellemesı gelmedı hala beklıcem mı ben...

burcinkeser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zil sesi gercekten de biraz yetersiz kalmış. Aslında benim asıl sorum klavye teması yok galiba. Sadece tek renk siyah klavyesi mevcut. Dogru mu ? Yardımcı olursanız sevinirim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu problem donanımsaldır telefonu 10dk kadar buz dolabında bekletip denersen normale dönecektır ısıdan kaynaklı bir problem maalesef :((

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bendede htc dual sim var güncelleme daha gelmedi üstelik taiwan modeli çok beklermiyiz :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sende bu kadar iyi olmasının nedeni ne ? Ben alalı 1 hafta olmadı senin kadar belki kullanmıyorum. Güncellemeyi de yaptım ancak gene de bu kadar çok gitmiyo ? Sizce telefonda mı bir sıkıntı var yoksa bu arkadaşın dediği çok çok mu abartı ???

Şimdiden teşekkürler