HTC Desire Eye Kullananlar Kulübü

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kırmızı-beyaz rengi bence en güzeli. Media Makt veya hepsiburada.com dan alabilirsin

Ceyhun.on

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iki uc kere fabrika ayarlarina donmeme ragmen sorun devam ediyor bir ay sonra turkiyeye donucem fakat bir haftaligina. Yani servise gondersem hemen gelmez biliyorum. Sorunlar devam ediyor sikayet ettim geri donus yapilmadi. Iphone alin beyler kafaniz rahat olsun

S

SDN Okuru123

SDN Okuru
Bende telefonun mavisi var fakat arka kapakta soyulma, renk solması oldu bazı yerlerinde. Cihazı daha 2gün önce aldım bu normal midir?

H

Hycatnip

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar, haziran ayından beri Desire Eye kullanıyorum telefonun hafızası ile sorun yaşıyorum . Sadece Facebook twitter gibi standart uygulamalar olmasına rağmen 16gb telefon belleğinin 14gb dolu gösteriyor ve hiç bir uygulamayı sd karta taşımama izin vermiyor. Telefonu fabrika ayarlarina döndürdüm ama bi şey değişmedi. Bunun sebebini bilen yada yardımcı olabilecek olan var mi ?

smtcnts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
16 Gb hafızanın zaten anca 9.3 gb hafızasını kullanabiliyoruz. Sistem dosyaları yüklü gelen uygulamalarla birlikte azaltıyorlar da azaltıyorlar. bir çözümü varsa bende yapayım.

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
16 Gb hafızanın zaten anca 9.3 gb hafızasını kullanabiliyoruz. Sistem dosyaları yüklü gelen uygulamalarla birlikte azaltıyorlar da azaltıyorlar. bir çözümü varsa bende yapayım.
Bunun çözümü şimdilik 6.0 güncellemesini beklemek gibi görünüyor. Sd kartı dahili belleğe eklemek lazım

Y

Yaprak1234

SDN Okuru
Merhaba ben gectigimiz kasim ayinda aldim desire eye modelini fakat 1.ayinda on kamera bozuldu. Telefon sadece arka kamerayi taniyordu 3 kere servise gonderdim anca duzeldi ama simdide bu kadar tamir edilmis telefonu kullanmak icime sinmiyor guya yeni almistim basina boyle bisey gelen servisten sifir telefon isteyen, alan var mi?

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar telefonu hala önerir misiniz?İlerleyen aylarda alsam beni kaç yıl götürür ya da bu fiyat segmentinde öneriniz var mı?

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
G4 :).

LG G4 32 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

hTC'ye güvenmeyin artık. Her an her şey olabilir. Adamlar artık tüm umudunu bir cihazda tutup bekliyorlar. Çaresizler yani. Güncelleme vs sıkıntı hTC'de şu sıra.
Htc kötü gidiyor ve eski cihazlarla bu işi ilerletemeyeceğini anladığı için m10 a odaklandı sadece.Bence güncellemesi sıkıntı değil.Htc Desire 816 gibi bir modele bile marshmallow verdiler ama Samsungun S6 modellerinde hala 6.0 yok.Adamlar ellerinden geleni yapıyor ama kimse takmıyor.Bence Htc Desire Eye daha güncelleme almaz zaten çok yeni değil.

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar konum hizmetim açık olduğu halde konumum bulunamıyor,mevcut konum tespit edilemiyor

Acill !!

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
yardımcı olabilecek yokmu

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
22 Mart itibariyle Htc Desire Eye cihazlara 6.0 güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Ayarlar-Konum-Mod seçeneğine girerek Yüksek Doğruluğu seçerseniz sorununuz çözülecektir.

Kardeşim bide şu internet geçişini nasıl yapabilirim pc den telefona, 6.0.1 de bu özellik yokmu ?

CUBBELI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ben eye almayı dusunuyorum sırf seklıknden gorunusunden dolayı normalde
iPhone 6s var ama ama bılmıyorum hosuma gıddı seklı baya bu yenı guncelleme geldı telefona acaba nasıl oldu merak edıyorum bana bı bılgı verıcek bı arkadas varmı suya daynıyomu okadar alıyım mı yoksa paramamı yazık .

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Merhaba ben eye almayı dusunuyorum sırf seklıknden gorunusunden dolayı normalde
iPhone 6s var ama ama bılmıyorum hosuma gıddı seklı baya bu yenı guncelleme geldı telefona acaba nasıl oldu merak edıyorum bana bı bılgı verıcek bı arkadas varmı suya daynıyomu okadar alıyım mı yoksa paramamı yazık .

Ben şuan kullanıyorum,evet güncelleme geldi gayet iyi sense sürümüde güncellendi 7.0 , saf suya dayanıklı, görünüşü açısından artısı çok, tek sıkıntısı şarjı pek gitmiyor.

CUBBELI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
normal bı kulanımda kac saat sarjı gıdıyo,pılastık dısı tarıs olup renk deyıstırıyomu sesı yuksekmı sonrsorum :D

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
normal bı kulanımda kac saat sarjı gıdıyo,pılastık dısı tarıs olup renk deyıstırıyomu sesı yuksekmı sonrsorum :D

Boomsound hoparlör sayesinde sesi çok güzel çıkıyor. Normal bir kullanım kişiden kişiye değişir ama şöyle söyliyeyim oyun çok oynarsan 1-2 saat gider. sosyal ağlarda gezinirsen 1 gün anca çıkarır, ama standart telefon özelliklerini kullanıcaksan arada bir elime alırım dersen belki 1-2 gün idare edebilir. Ben memnunum açıkçası.Renginin değişeceğini sanmıyorum, dışı sanırsam polikarbonik bir yapıya sahipti ele çok güzel bir his veriyo o yönden pişman olmazsın ayrıca seveceksin plastiği kaliteli...

CUBBELI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben kulaklık beats kafa ustu kulaklık kulanıyorum kulak ıcıde var tlfonların kendı kulaklıkları bespara etmez :D mavı rengını alıcam ben yurt dısındayım turkıyedekı fıyatlar netlfonun burda 250 paunt ıngılterede . senıde rehın aldım mudur.

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
ben kulaklık beats kafa ustu kulaklık kulanıyorum kulak ıcıde var tlfonların kendı kulaklıkları bespara etmez :D mavı rengını alıcam ben yurt dısındayım turkıyedekı fıyatlar netlfonun burda 250 paunt ıngılterede . senıde rehın aldım mudur.

Türkiyede fiyarı 1300 ile 1500 arası

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Güzel cihaz ama kılıfla kullanmak lazım çünkü arkası kir tutar .

CUBBELI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
MAVI benım rengım tlfonda seklı guzel mavı oyuzden alıcam kılıflı da guzel durmaz bence o tlfon bı bu desire serısının en ıyısı bu modelımı oluyo ?

mehmetklc47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese merhaba
sizce htc dsire eye mi yoksa c5 ultra mı çok kararsız kaldım nnet bir cevap verirmisiniz