Htc 8s mi? Nokia Lumia 620 mi?iPhone 4 mü?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc wp8s 1700mah bataryası var wp8 fazla şarj götürmüyo ama 620nin özellik bakımından daha iyi olduğunu söyleyebilirim şekil olarak htc 8s daha iyi bnce :devil2:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende samsung galaxy ace'imi satıp nokia 620 almayı düşünüyorum fiyat ve özellik açısından iyi bir telefon bence 620 al

Jake Sully

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende iPhone 4 ile Nokia Lumia 620 arasında kaldım. Bir arkadaşım geçen ay aldığı iPhone'unu 700 liraya satıyor. Acaba onu mu alsam yoksa 620'yi mi? :)

gkcll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lumia 620 arkadaşlar ben kullanıyorum
sinir li biriyim eğer memnun kalmasaydım sorun çıkarsa idi onu yere vurup parçalar dım yüklediğim oyunları çatır çatır oynatıyor 620 doğru seçim
wp8 ise kesinlikle nokia alın htc yi eleyin nokia avantajları ve nokia yaya çıkan özel oyun ve uygulama lar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
620 al htc 8s de arka kapağı değiştiremiyon ama lumıa 620 de istediğin kapağı alıp tak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:eek:hmy:Nokia lumia 820 al çift çekirdekli 1.5 ghZ 1 gb ram s2 den çok çok güzel fiyt 1250

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben l620 kullanıcısıyım androidde kullandım kesinlikle 620 al şiddetle önerirrim kardeşim sonuçta yeni bir telefon hemde nokia kalitesi ve wp8 ileride çok çok 1 yıl kadar sonra bence androidi fena sollayacaktır pratik kullanışı hoş tasarımı telefon elindeyken kalitesini sağlamlığını hissedebiliyorsun benim samsun vardı boyaları falan hep dökülmüştü adi malzemeden üretiyorlar ama nokia mükemmel kaliteden üretiliyor telefon hissettiriyor kendini oyunlarda en ufak bir kasma bile yok 8 gb hafızası var çift çekirdek işlemcili gerisini sen düşün ne alırsan al demicem bence nokia 620 al

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar nokia lumia 620de whatsapptan video yollanmıyor ve instagram yüklenmiyor diye duydum bu doğrumu bilgisi olan ?

anc555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wp8 alacsksan lumia 620 kendine özel yazılımlarıyla 8s ten daha mantıklı sma benim fikrimi sorarsan iphone 4 sadece ios oldugu icin alinir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vodafone güzel bir kampanya yapmış eğer 6 aylık genç avantaj üyesiyseniz 24 aylık sözleşmeyle telefonu ek 25 liraya veriyor benimde aylık 30 tele faturam var üstüne 25 tl beni çok yormaz ama karar vermedim şu anda blackberryim var acaba lüzumsuzmu olur diye bu arada biraz araştırdım l620yi htc yi özellik olarak geçiyor ama htcde şık makine benim iki telden tercihim 620 olurdu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 620 ile 8s arasında kaldım. 8s daha cazip geliyor daha ince bir telefon 620 çok kalın...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar su an 620 kullaniyorum super hizli ekran mutis nokia ya yalakalik olsun diye degil yeni versiyonu bekliyorum guncellemek icin samsung s2 sakin almayin donma olayi cok oluyo samsung un galaxy s4 super bu konuda eski iphone kullanicisiyim 620 yi denemek icin aldim s4 icin bisey diyemem ama iphone 5 e kafa tutacak bir cihaz bence fransadan saygilar..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
O zaman Htc 8s alıcan beats audio özelliği sesini kaliteleştiriyo ve internette aıcı olarak gezinebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lumia 620 kullanıyorum 6 aydır 3g özelliği var ama görüntülü konusma yapamıyorsun sadece skyp üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyorsun.
telefondan memnunum internette falan gayet hızlı. fakat bazı uygulamaların güncellenmesi lazım :) tavsiye konusuna gelince tavsiye ederim yine de güzel telefon ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinliikle lumia 620 al çok daha iyi ses kalitesi kötü değil. beats audio çok da farklı ve süper ses vermiyor sadece ses kartı beats (htc 8s in). ayrıca lumia ya wp8de farklı iyi özel uygulamalar geliyor. işlemciside çok iyi . iphone 4 hiç alma 4s-5-5s-5c varken 4 iğrenç oluyo çok kasıyo. Lumia 620 kendim kullanıyorum kasma yok KESİNLİKLE LUMIA 620 AL.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
8s 8.1 güncellemesi almayacak, Nokia şar alacak. 8s in sar değeri daha düşük. Nokia çok konuşuyorsan tlf ile alma bence. 8s daha ucuz her halde. Karizmada hangisinin iyi olduğunu söylemeye gerek bile yok