iPhone 11 mi? iPhone Xs Max mi?

Bu konuyu okuyanlar

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
fe8313dd36d30c1556506fe92b2f7a85.jpg

11 in kamera şahane özellikle gece modu

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
fe8313dd36d30c1556506fe92b2f7a85.jpg

11 in kamera şahane özellikle gece modu
Evet baya iyiymiş özellikle ışığì patlatmasına hasta oldum.???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karar verdim ve iphone 11 alacağım. Kırmızı mı almalıyım yoksa Siyah mı? ?

siyah daha cazip geliyor ama kırmızı da çok şık.Kırmızıdaki tek kafama takılan nokta ise önden bakınca çerçeveler kıpkırmızı sırıtır mı?

bugüne kadar genelde hep standart renklerini kullandım iphonenun.
Artı olarak kılıfsız kullanacağım için ezik çizik vs hangisinden daha çok belli olur acaba.
Demek tuğla görünümlü fiyasko iphone 11 de karar kıldın.??? Hayırlı olsun.Umarım pişman olmazsın.

Son düzenleme:

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş [emoji23][emoji1787]
7300 lira param olsun kafamda Apple cihazì almak varsa biraz daha biriktirir 6 ay sonra 11 pro alırım yada xs alırım,en kötü o parayı yakar yine 11 almam.Xr ile 11in fiyasko cihaz olduğunu göremiyecek kadar kör değilim.

LuckCloud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
valla xs max gwldi gecen bi arkadastan maalesef kamerasi hic hosuma gitmedi iphone 7den bi farkini goremedim pek. Evet ele alinca cok premium bi his veriyo ama ayni parayi verip daha yeni ve kamerasi daha iyi olan bi telefon oldugu icin 11 almaya karar verdim.
Dikkat ederseniz andoid hic bakmadim bile. Apple ekosistemine hayranim. Bugun cikan bir andoid telefondan 4-5 sene sonra ayni performansi almayacagimi dusunuyorum. Ama iphone 11 bugun neyse 4 sene sonra da ayni performansta olacak benim kullanim aliskanliklarimla.
3-4 sene önce cikan iphone 7 den hala ilk gunku performansi alabiliyorum.
İsin teknik boyutundan ramden islemciden vs anlamam.
Telefon donuyo mu istedigimi donmadan kasmadan ve beni yormadan uzmeden yapabiliyo mu ona bakarim sadece.
Bir de deger kaybi konusu var ki ona kimsenin laf edecegini dusunmuyorum.
Elimdeki iphon 7 nin 2000 tl ye musterisi var suan. Ayni yil cikan andoidler ise ne kadar bilmiyorum ama cok daha ucuzdur sanirim.
Ya da 4 sene sonra 11 kac para olacak suanki andoid rakipleri kac para olacak.
Olumlu olumsuz fikir beyan eden herkese cok tesekkur ederim.

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Pişman olmazsın batarya bir efsane gerçekte iphone bu kadar uzun sarj gideceğini tahmin etmezdim 2 günü çıkartır rahatlıkla söyleyebilirim tabi bu kisinin kullanıma bağlı olarak değişebilir ama sabah 8 den aldığım teli akşamüstü 6ya zor yetiştiriyordum. Hayırlı olsun diyelim:)

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
valla xs max gwldi gecen bi arkadastan maalesef kamerasi hic hosuma gitmedi iphone 7den bi farkini goremedim pek. Evet ele alinca cok premium bi his veriyo ama ayni parayi verip daha yeni ve kamerasi daha iyi olan bi telefon oldugu icin 11 almaya karar verdim.
Dikkat ederseniz andoid hic bakmadim bile. Apple ekosistemine hayranim. Bugun cikan bir andoid telefondan 4-5 sene sonra ayni performansi almayacagimi dusunuyorum. Ama iphone 11 bugun neyse 4 sene sonra da ayni performansta olacak benim kullanim aliskanliklarimla.
3-4 sene önce cikan iphone 7 den hala ilk gunku performansi alabiliyorum.
İsin teknik boyutundan ramden islemciden vs anlamam.
Telefon donuyo mu istedigimi donmadan kasmadan ve beni yormadan uzmeden yapabiliyo mu ona bakarim sadece.
Bir de deger kaybi konusu var ki ona kimsenin laf edecegini dusunmuyorum.
Elimdeki iphon 7 nin 2000 tl ye musterisi var suan. Ayni yil cikan andoidler ise ne kadar bilmiyorum ama cok daha ucuzdur sanirim.
Ya da 4 sene sonra 11 kac para olacak suanki andoid rakipleri kac para olacak.
Olumlu olumsuz fikir beyan eden herkese cok tesekkur ederim.
Öncelikle iphone 11 hayırlı olsun.Yazdìklarìnìzda size katılmadìğım noktalar var: 1-Xs max kamera konusunda ultra geniş açı hariç bana göre 11 den daha iyi.Iphone 11 de telephoto kamera olmadìğì için zoom ve portre modunda beklentileri karşılamıyor.2-Android 6 yìl önceki android değil.S4,S5 dönemlerinde android cihazlar uzun vadede kullanìcıyı memnun etmiyordu.Bu doğru ama bugünkü android amiral gemisi cihazlar 5 yìl kasma donma olmadan çok rahat götürebiliyor.Değer kaybına gelince evet iphone larda ikinci el android cihazlara göre daha iyi ama şu var: bugün 7500 liraya iPhone 11 aldınız.1-1,5 yìl içinde elden çìkartırsanız tamam ama 7500 lira para verdiniz.4 yìl sonra ne kadara elden çìkarabilirsiniz? buda var mesela.Iphone 11 I beğenmesemde tercihinize saygı duyuyor ama bazı yazdìklarınıza katìlmıyorum.

LuckCloud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Bugün sipariş ettiğim telefon elime ulaştı. Kırmizi aldim ama acmadim kararsizim degistirebilirim ?

RecepB.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Iphone 11 çün kü daha sonraki teknoloji,kamerası çok daha iyi,daha hızlı.