İphone7 128gb mi? & iphone8 64 gb mi?

iPhone 7 128gb mı? İphone 8 64 gb mı?

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Rodominer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba;
Bugüne kadar hic iphone kullanmadim. Son uc yildir da samsung note 4 kullaniyorum. Telefon son zamanlarda donmaya kasmaya uygulamadan sebepsizce atmaya başladı ve eskisi kadar hizli olmadigini iyice hissettirdi. Bu sefer ios sistemini denemek kullanmak istiyorum ve iki model arasinda çok kararsiz kaldim. İphone larda fotograf muzik video gibi dosyaların telefonda androidlere gore daha fazla yer kapladığını duydum, ve hafiza sorunu yasamak istemedigimden bu konuda tecrübesi olanlardan bilgi almak isterim. Sizce iphone 7 128 gb mi yoksa iphone 8 64 gb mi.? Çok sık telefon değiştiren biri degilim uzun yillar kulanamak amaci ile alacagim. İkisi arasinda cok fazla fiyat farki yok , iphone 8 özellikleri biraz daha iyi gorunsede almaya değer mi sizce.şimdiden çok tesekkur ederim.

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
iphone 8 tercih edin 64 gb gunluk bir kullanıcı için gayet yeterlidir

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İphone 8 daha mantıklı bir seçenek olacaktır.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
İphone 8 ileriye dönük olarak daha iyi olacaktr. Zaten 64 gb de gayet yeterlidir

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
iPhone 8 64 gb kesinlikle.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Müzik video ve fotoğraf androidde ne kadar
Yer kaplıyorsa iPhone’da da o kadar yer kaplayacaktır. 5mb lık mp3 iPhone da 10mb ta dönüşmüyor. 64 gb lık kapasiteyide deli gibi 4k video çekip yada bilgisayardan sürekli film atmadığınız sürece doldurmanız pek mümkün değil zaten. Bende 64 gb lık 6s kullanıyorum yüzlerce fotoğraf yüzlerce müzik onlarca oyun uygulamaya ragmen (pubg standoff2 Gear.Club shadowgun vs dahil) 35 gb boş yer var. Ama halihazırda note 4 kullanıcısı olduğunuzu söylemişsiniz note 4 ten sonra 4.7 inçlik iPhone lar size küçük gelebilir. Yada ilk başta yeterli gelse bile daha sonra küçük olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu sebeple şartları zorlayıp 8 plus alabilirseniz en az 4 sene sıkıntısız kullanabileceğiniz bir cihazınız olur.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Herkese merhaba;
Bugüne kadar hic iphone kullanmadim. Son uc yildir da samsung note 4 kullaniyorum. Telefon son zamanlarda donmaya kasmaya uygulamadan sebepsizce atmaya başladı ve eskisi kadar hizli olmadigini iyice hissettirdi. Bu sefer ios sistemini denemek kullanmak istiyorum ve iki model arasinda çok kararsiz kaldim. İphone larda fotograf muzik video gibi dosyaların telefonda androidlere gore daha fazla yer kapladığını duydum, ve hafiza sorunu yasamak istemedigimden bu konuda tecrübesi olanlardan bilgi almak isterim. Sizce iphone 7 128 gb mi yoksa iphone 8 64 gb mi.? Çok sık telefon değiştiren biri degilim uzun yillar kulanamak amaci ile alacagim. İkisi arasinda cok fazla fiyat farki yok , iphone 8 özellikleri biraz daha iyi gorunsede almaya değer mi sizce.şimdiden çok tesekkur ederim.
I8 64 gb cok yeterli olacaktir

Son mesajlar