Htc 8s mi? Nokia Lumia 620 mi?iPhone 4 mü?

darkagresif06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bu uc telefondan hangisini almaliyim. Iphone 4 biraz eski fakat uygulamalar icin bile alinir. Sizce hangisini almak daha iyi olur .Simdiden herkese tesekkurler

ugur_1630

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende ikisi arasında kaldım açıkcası. htc daha ii gibi görünüyor ama emin değilim bende. daha deneyimli arkadaşlarında yorumlarını görmek isteriz

darkagresif06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende ikisi arasında kaldım açıkcası. htc daha ii gibi görünüyor ama emin değilim bende. daha deneyimli arkadaşlarında yorumlarını görmek isteriz

Valla bende sasirdim ins deneyimleyen arkadaslar ve kullanan arkadaslar yorum atarlar

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben olsam sırf uygulaması için iPhone 4 tercih ederdim :)

casper47

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle Nokia lumia 620 'yi tavsiye ederim.

darkagresif06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle Nokia lumia 620 'yi tavsiye ederim.

Neden kardes

Arkadaslar bide sony xperia go'yu ekleyim, babamgilin durakta bi abide gordum telefon super gozukuyo hele de o bildirim isiklari 2 tane led bildirim isigi var. Bu telefonu da onerirmisiniz kafamda cok fazla soru isareti var lutfen yardimci olun. Tesekkurler

casper47

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nokia lumia 620 gerçekten çok güzel bir cihaz.Ayrıca Sony xperia dan daha güçlü işlemcisi ve baya artılarıda var.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
nokia lumia 620
hem tipi çok hoş özellikleri gayet güzel ve wp8 konusunda nokia lider özellikle kendine has çok kaliteli uygulamaları var

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
iPhone 4S alabiliyorsan al derim. 4'ten daha iyi özelliklere sahip.
iOS'un uygulama zenginliğinden bahsetmeye bile gerek yok. Çok iyi.

Yanlış hatırlamıyorsam bazı Windows Phone sürümlerinde bildirim ışığı desteği yok.

darkagresif06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nokia lumia 620
hem tipi çok hoş özellikleri gayet güzel ve wp8 konusunda nokia lider özellikle kendine has çok kaliteli uygulamaları var

620 guzelde alt tarafta ki bosluktan dolayi cok kotu gozukuyor.

iPhone 4S alabiliyorsan al derim. 4'ten daha iyi özelliklere sahip.
iOS'un uygulama zenginliğinden bahsetmeye bile gerek yok. Çok iyi.

Yanlış hatırlamıyorsam bazı Windows Phone sürümlerinde bildirim ışığı desteği yok.

Kardes zaten o kadar param olsa 4s almam ya note 2 ye yada lumia 820 ye yonelirim. Soyledigin dogru wp da bildirim cubugu yok fakat htc 8s de sarji gosteren led var. O ledi ben xperia go icin soylemistim go bu arada şık fakat ekrani kucuk.

-MÜNZEVİ-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne için kullanacağın çok önemli tabi ama bence 620 al. ne alırsan al hayırlısı olsun

darkagresif06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardes ben internette cok dolasirim teknoloji sitelerinden cikmam. Cok oyun oynarim fakat olmazsada bana farketmez. Ara sira muxik dinlerim. Bu kadar telefonla yapicagim wifisinin iyi olmasida onemli tabii

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bende oyle dusunuyorum fakat telefon eskidi tek cekirdekli 1 ghz lik islemcisi hic is yapamiyor ios da uygulamalarin coguda parali oldugu icin kafama biraz takilio
ben yeni eşime iphone 4 aldım. yeni ios6.1 güncellemesiyle daha da hızlandı. şuan iphone 4 ile appstorda çalıştıramayacağınız yada sorun yaşayacağınız hiçbir uygulama yok. işlemcisi de ram ide ios için yeterli (android için belki düşük olabilir ama ios çok verimli kullanıyor donanımı) bende 4s var eşimin 4 ü ile kullanım açısından hiçbir fark göremiyorum. sana tavsiyem androidden uzak dur. sony xperia s aldım ve daha 3 ay kullanmışken yarı parasına sattım yoksa kafayı yiyecektim kaldırıp atasım geliyordu

darkagresif06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Iste androidinde oyle kotu bi yani var 2. El olunca fiyati cok dusuyor. Iphone 4, 3 yillik tel. Olmasina ragmen hala 850 tl ikinci eli, cok guzel cihazda en fazla 1 sene daha guncelleme alir sonrasini kaldiramaz.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
620 700 Tl Daha iyi telefon alabilirsin İkinci el Galaxy s2 Karşılaştır hangisi hoşuna gidiyorsa al

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende oyle dusunuyorum fakat telefon eskidi tek cekirdekli 1 ghz lik islemcisi hic is yapamiyor ios da uygulamalarin coguda parali oldugu icin kafama biraz takilio

Jailbreak diye bir işlem var :) Uygulamalar sorun çıkarmaz bence iPhone 4'ü ciddi ciddi düşün. Seni yarı yolda bırakmaz.

darkagresif06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yari yolda birakir cunku en fazla 1 sene sonra apple dan destek biter onun icin biraz endiseliyim.

620 700 Tl Daha iyi telefon alabilirsin İkinci el Galaxy s2 Karşılaştır hangisi hoşuna gidiyorsa al

S2 guzel telefon fakat artik dandiklesti s4 cikacak onun icin dusunmuyorum.

paradis_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bi yardim etseniz

iphone 4 eskidi biraz. wp8 de yeni olduğu için bence alınabiilir değil şimdilik.. ama illa bu üçüsünden biri diyorsan herkes 620yi tavsiye etmiş ama bence htc 8s. bildiğim kadarıyla donanımları aynı ama 8s tasarım olarak 620ye bin basar:)

darkagresif06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dogru 620 daha dogru bir secim oluyor cunku snapdragon s4 var ve on kamerasi var. Vga conururlukte ama ben babamla viberden konusuyorum ama 8s te yok ve 8s daha pahali.

darkagresif06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kafam cok karisti birinde beats audio var ve tasarimi cok guzel, birinde on kamera var ve snapdragon s4 var kafam cok karisik

S

SDN Okuru

SDN Okuru
620 vs 8s te çok fark yok ama 620 onu geçiyor uygulama içinse ıphone 4 alma bence ıphone lar o parayı haketmiyor onun yerine s2 al

darkagresif06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Simdi 8s alsam on kamera yok, lumia 620 alsam cok itici geliyor su alt tarafi cok uzun ses kalitesi fazla iyi degil ekrani biraz daha kucuk