Hotmail

Bu konuyu okuyanlar

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İyi günler
Hotmail kullanıcıları için tasarlanmış SkyDrıve hizmetine yüklemek istedigimiz programları 5'er 5'er klasörden seçmek yerine direkt olarak karşıdan yükleme aracı vardı seçerek attıgımız programları hep birlikte atabiliyorduk lakin şuan yok acaba sadece bendemi öyle yoksa sizdede öylemi?Sadece bende böyle ise ne yapabilirim msn 2009 tekrar silip yükledim yine aynı .

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Hayır bende çalışıyor eklentileri kontrol eder misin orada pasif olabilir.

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ettim tekrar yükledim 2009 Herşeyini begendim fakat ama ve lakin bi tek negatif yönü bu :S

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Ekran görüntüsü yollaman mümkün mü?

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Tahmin ettiğim gibi firefox da çalışmaz ie yi deneyin :)

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
bana karşıdan yükleme aracı diye bişi sordu bende yükle dedim sende olmayan bu ise link veriyim indir kur.Behsettiğin bu ise tabiki .. indirme linki

myefsane benimde şimdi farkettiğimi sen benden önce söylemişsin :D

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Aslında ilk aklıma gelen oydu :) Sonra sazanlık yapmayayım dedim görüntü istedim :)

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Format attım dedin aktive x denetimi üklüyor musun=? ie de olmaması imkansız ie8 2.sürümü kullanıyorum ona bile uyduysa diğerine de uyar :)
İE'de oluyor.benim amacım FireFoxda yapmak Kullanmak istemiyorum IE yi Şuan tam bir FireFox manyağıyım eklentileri fln hızı .Saol yinede ben orda olmadı derken yolladıgınız programda firefoxda calışır diye olmadı dedim :D

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
ben explorer 7 kullanıyorum.. ve karşıdan yükleme aracını kurunca sürükle birak modülü aktif oldu hatta bozabilirmiyim diye baktığımda
ss20090201224943xe9.jpg

standart karşidan yükleme sayfasına bastım ve sonrasında düzeltemedim..:)
sayfayı kapatım tekrar aynı yere geldiğimde sürükle birak aktifti.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Firefoxda olmaz çünkü firefox aktivex denetimine kapalı buradan bulaşan virüslerden korunmak amaçlı :) sadece bu özellik ayrı bir programla yada ie sürümleriyle yapabilirsin.

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
İE'de oluyor.benim amacım FireFoxda yapmak Kullanmak istemiyorum IE yi Şuan tam bir FireFox manyağıyım eklentileri fln hızı .Saol yinede ben orda olmadı derken yolladıgınız programda firefoxda calışır diye olmadı dedim :D

ilk mesajda söyleseydin keşke bunları :D:D