Hotmail

RosenRood65

Doçent
İyi günler
Hotmail kullanıcıları için tasarlanmış SkyDrıve hizmetine yüklemek istedigimiz programları 5'er 5'er klasörden seçmek yerine direkt olarak karşıdan yükleme aracı vardı seçerek attıgımız programları hep birlikte atabiliyorduk lakin şuan yok acaba sadece bendemi öyle yoksa sizdede öylemi?Sadece bende böyle ise ne yapabilirim msn 2009 tekrar silip yükledim yine aynı .

ByKaMiKaZe

Profesör
bana karşıdan yükleme aracı diye bişi sordu bende yükle dedim sende olmayan bu ise link veriyim indir kur.Behsettiğin bu ise tabiki .. indirme linki

myefsane benimde şimdi farkettiğimi sen benden önce söylemişsin :D

RosenRood65

Doçent
Format attım dedin aktive x denetimi üklüyor musun=? ie de olmaması imkansız ie8 2.sürümü kullanıyorum ona bile uyduysa diğerine de uyar :)
İE'de oluyor.benim amacım FireFoxda yapmak Kullanmak istemiyorum IE yi Şuan tam bir FireFox manyağıyım eklentileri fln hızı .Saol yinede ben orda olmadı derken yolladıgınız programda firefoxda calışır diye olmadı dedim :D

ByKaMiKaZe

Profesör
ben explorer 7 kullanıyorum.. ve karşıdan yükleme aracını kurunca sürükle birak modülü aktif oldu hatta bozabilirmiyim diye baktığımda

standart karşidan yükleme sayfasına bastım ve sonrasında düzeltemedim..:)
sayfayı kapatım tekrar aynı yere geldiğimde sürükle birak aktifti.

myefsane

Dekan
Firefoxda olmaz çünkü firefox aktivex denetimine kapalı buradan bulaşan virüslerden korunmak amaçlı :) sadece bu özellik ayrı bir programla yada ie sürümleriyle yapabilirsin.