Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

Seydi45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10 a niçin 8 gb bir ram düsünmediniz. Fiyat politikası mı etkili oldu

Reaksiyon puanı
0
Yapay zeka ve çift kamerayla birlikte iyi bir kamera performansının olması. Benim telefonumun iyi bir kamera performansı olmaması.

dogancandiken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10’da En sevdiğim özellik Yerleşik yapay zeka ünitesi olması şuanda kullandığım telefonda arama ve sms dışında bi özellik yok eski ve akıllı telefon olmaması...

Ugurhmlc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence en güzel şey telefonun silikon kabı ve ekran okuyucuyla birlikte gelmesi çünkü bulması zor olurdu özellik olarakta yapay zeka olması gerçekten çok iyi

sbsrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
24 MP yapay zeka destekli kamerası ve SuperCharge desteği en iyi özellikleri benim için

EnesTURHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10,
Tasarımıyla genç zarif bir kadına,
Üstün donanımıyla telefon meraklılarına,
hitap ediyor. Etmesine ama bu telefon gerçekte kime
hitap ediyor?

Kaan Oral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10 da sevdiğim özellik hızlı şarj olması ve şuan telefonumda olmayan özellik ise hızlı şarjı desteklemiyor olması :)

MIHREZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony Samsung iPhone gibi markalar varken ve aynı özellikleri bu markalar bana sunarken neden Honnor almalıyım.

m9007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar öncelikle çok güzel bir kampanya. Belirtmek istediğim şu Huawei markasını honor modelleriyle ilk olarak honor 7 ile tanıştım ve şunu farkettim tam olarak hayatı kolaylaştıran ve kullanıcı dostu bir arayüz ve kısayollarla çalışmakta. Örnek vermek gerekirse menü tasarımı olmayan uygulamaları ana ekrana yayan tasarımı ilk huawei ile tecrübe edindim çok pratik ilk başta yadırgadım ancak çok mantıklı ve zaman kazandırıyor. Bunun dışında en basit düzeyle, bir arama gerçekleştiriyorsunuz ve napıyorsunuz telefonun ahizesini kulağınıza götürüyor dıııtt sesi devam ederken çağrının cevaplanmasını bekliyorsunuz. Burda huawei çok pratik bir çözüm sunmuş. Nedir karşı taraf cevap verince telefon titriyor. Harika bir özellik sadece bu özellik için dahi şunları belirtmek istiyorum cep telefonları yaptığım araştırmalar ve teknoloji forumlarında paylaşılan bilgiler ışığında en çok zararlı diyebileceğimiz sar değerlerini telefon görüşmeleri başlarken vermekte. İlk olarak bu sağlık açısından beni çok mutlu eden bir çözüm. İkincisi bir işle uğraşırken telefonu kulağınıza dayamak zorunda kalmıyorsunuz ve küçük bir titreşimi bekliyorsunuz. Özgürleştirici bir çözüm resmen. Kısaca arayüzü tam bir kullanıcı dostu sadece basit bir özelliğine değindim. Olumsuz bir eleştiri yapmam ve soru sormam gerekirse honor 7 sonrası neden Türkiye piyasasına bu kadar geç girdi. Telefon almak için yakın zamanda çok araştırma yaptım ve honor 7 sonrası yoktu. Çok aradım ithalatçı garantili vardı ve almak istemedim. Farklı bir telefon almış oldum. Şu anki telefonumda en beğenmediğim özellik arayüzü hiç kullanıcı dostu değil saf android.

Bekir TOPRAKCI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun en çok beğendiğim yönü huawei gibi bi markanın alt kuruluşu olmasına rağmen tanıtıldığı gün itibariyle donanım ve yazılımın yeterli olması ayrıca genel donanımı itibariyle bi yönü eksik bırakılıpta fiyatı düşürülmüş değil toplamda gayet yeterli ve hiç bir özelliğiyle pişman etmeyecek bir telefon olması özellikle fiyat olarak çokk rekabetçi

OguzOz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kuzey ışıklarını, daha önce hiç bu kadar yakından görmek istememiştim.. ?

omeromer530

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapay zeka ile desteklenmiş kamerasını beğendim segmentte ve bu özelliklerde cihazdan daha yüksek bir ekran çözünürlüğü beklerdim. Nedeni batarya ve performans iyileştirmesi olsa gerek. Nokia lumia 530 kullaniyorum guzel hiçbir yanı yok.

Atlantean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yüz ile kilit açmak gibi günlük kullanımı fazlasıyla kolaylaştıran özelliğinin bulunması ve şuan kullandığım telefonun bunu hiç bir zaman desteklemeyecek olması.

eren karakaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Honor 10 un iki kamerası da benim telefonuma göre çok daha iyi. Bataryası da öyle.

tuncax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arka rengi harika, kendi telefonum 4 yılı geçtiği için hantallaşmaya başladı.

flyomer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları hediye edeceğiz.

Katılmak için tek yapmanız gereken, Honor 10’da en beğendiğiniz özelliğini ve şu anda kullandığınız telefondaki sevmediğiniz bir özelliği aşağıdaki yorum alanında yazmak.

Ödül: Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları

Kurallar:
  1. Katılımcılar en fazla 1 kez yorum yapabilir.
  2. Kazanan Facebook grubumuzda yapacağımız canlı yayın ile belirlenecek.
Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
  1. 24 MP yapay zeka destekli kamera
  2. Aurora Cam Tasarımı
  3. 5.84 inç Honor FullView Ekran
  4. Ultrasonik parmak izi sensörü
  5. Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU)
  6. 5V/4.5A Honor SuperCharge teknolojisi
Honor 10 hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin: Honor 10
Telefon değil performans canavarı bende samsung var a5 ama yok huawei lansman telefonları honor hele bence işlemci mukemmel sınıfında verdiğin paraya değer
Birde teknolojiye bakın dikkatınızı cekmedımı 4.5 a honor supercharge dıyor daha ne olsun
Gelelım yapay zekalı desteklı camera alıncaksa bu telefon alınsın uzun lafın kısası
Kullandıgım telefonda bı kere a5 samsung ama yapay zeka yok kamera 16 mp ne işe yarar ben fotojenik biriyim bana bu teknoloji yetmiyor
Söz sende honor 10 .....

ulastaskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En sevdiğim özelliği yapay zeka kamera ve diyafram açıklığının 1.8 olması ve kendi telefonumda bulunmaması bir eksiklik .

Furkan 3440

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En sevdiğim özelliği
ŞIK TASARIMININ SADECE GENÇLERE HİTAP ETMESİ

Berke Kadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10 da en beğendiğim özellik işlemcisinden dolayı sağladığı performansın benim telefonumdan çok daha yüksek olması , Ram inin ve depolamasının yüksek oluşuyla de birlikte telefonun performansından çok uzun bir süre boyunca kuşku duymam gerekmez. Kendi telefonumda beğenmediğim özellik ise işlemcisinden ve depolama kapasitesinin yetersiz kaldığından aldığım performansın yetersiz oluşu.

Nicat Ahmedov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tasarimi guzel huawei son yillar cok basarili en guzel yani bence Ara Yuzu, Akicilik yapay zeka cok iyi bir telefon ortaya koyuyor.

nzf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En güzel yanı yüksek ekran kasa oranını ön tarafta parmak izi okuyucu ile beraber sunması ve tabiki çift kamera .

yanikburakby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları hediye edeceğiz.

Katılmak için tek yapmanız gereken, Honor 10’da en beğendiğiniz özelliğini ve şu anda kullandığınız telefondaki sevmediğiniz bir özelliği aşağıdaki yorum alanında yazmak.

Kurallar:
  2. Kazanan Facebook grubumuzda yapacağımız canlı yayı
  3. Herkese merhaba,

Kurallar:
    2. Kazanan Facebook grubumuzda yapacağımız canlı yayın ile belirlenecek.
    [*]Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
    2. Aurora Cam Tasarımı
    [*]Honor 10 hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin: Honor 10

4. n ile belirlenecek.
Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
  2. Aurora Cam Tasarımı
Honor 10 hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin: Honor 10

Ozellikler cok guzel suanki telefonumda yasadigim en buyuk sikinti cogu telefonda oldugu gibi batarya sikintisi, ne yazikki telefonlarin bataryasi zamanla performans dususunede sebeb olmakta, honor 10 da bulunan hizli sarj en azindan buna bir cozum ancak yinede kesinlikle bir cozum degil sanirim, bu batarya sikintilari artik ne zaman son bulacaktir merak icerisindeyim

Reaksiyon puanı
0
Yapay zeka ile kameranın yeteneklerinin birleşmesi harika benim telefonumda yüz tanıma ve portre modu olmaması

ibrahim.abay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu anki telefonum hem kamera olarak hem işlemci olarak istediklerimi karşılayamıyor. Honor 10'da en sevdiğim şey ise kendine has renkleri ve tasarımının olması ve direk honor serisi olduğunu göstermesi