Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

Bu konuyu okuyanlar

Evolve31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamerasi 24mp ve pilin yuksek olmasi harika lakin merak ettigim mevzu ben iphone kullanicisiyim bu kirin ozelligi nasil virus geciyormu hizli mi ve stabil mi?

Yiğitcan şengül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim telefonum honor 7 guncelleme almaması ve her gecen zaman da erformans kaybının olması-Honor 10 en sevdiğim özelliği islemcisinin en zor oyunların bile üstesinden gelicek kapasitede olması parmak izinin ekran camının icine yerlestirilmesi npu biriminin olması kamerası efsane olması

s.kucuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10 un Özellikleri çok iyi.Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU) olması telefona artılar katmakta. Kasa renkleri çok iyi .Honor 10 un su geçirmezlik özeliğinin olmaması can sıkıcı.Tasarım konusunda oldukça iyi.Teşekürler.

Tanerss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları hediye edeceğiz.

Katılmak için tek yapmanız gereken, Honor 10’da en beğendiğiniz özelliğini ve şu anda kullandığınız telefondaki sevmediğiniz bir özelliği aşağıdaki yorum alanında yazmak.

Ödül: Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları

Kurallar:
  1. Katılımcılar en fazla 1 kez yorum yapabilir.
  2. Kazanan Facebook grubumuzda yapacağımız canlı yayın ile belirlenecek.
Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
  1. 24 MP yapay zeka destekli kamera
  2. Aurora Cam Tasarımı
  3. 5.84 inç Honor FullView Ekran
  4. Ultrasonik parmak izi sensörü
  5. Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU)
  6. 5V/4.5A Honor SuperCharge teknolojisi
Honor 10 hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin: Honor 10

s.kucuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU) olması.kullandığım telefonda bu özellik yok.

Bugra33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullandığım telefonum : General Mobile 5d. Telefonda sevmediğim özellik ekran büyüklüğü. 5 inç ekrana sahip GM 5. Honor 10'da ise tahmin ettiğiniz gibi tabiki ekran büyüklüğü. GM'in ekranı gerçekten çok küçük dicem nankörlük etmiş olurum. 4s'i olanlar napsın? 5.84 inç ekran gerçekten çok dikkat çekici. Uzatmak istemiyorum istesem şuraya kompozisyon yazarım da lakin burada öyle bir şansım olduğunu düşünmüyorum. Yazının editini yapamicam zaten zor zor yazdım kusura bakmayın telefonum çok yavaş ve çabuk ısınıyor. Gerçekten yeni bir telefona gerçekten çok ihtiyacım var. Malum maddi sıkıntılar. Yeni telefon hayal tabiki. İnşallah Honor 10 benim olur.

Telefonumda (GM5) sevmediğim özellik ekran boyutunun küçük olması ve avucun içinde kaybolmasıdır. Honor 10'da sevdiğim özellik ekran boyutunun büyük olmasıdır.

Tanerss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10 24 mp kamerasıyla mükmmel samsung bu konuda beter ötesi sanki buğlu hayat samsung kullananlara ve honor 10 o renkli kişiliği ile hayatımıza renk katıcak gibi umarım öyledir teşekkürler honor 10 seni tanımadan için ısındı.Teşekkürler shifdelete ailesi.

umit.mayk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
amiral gemi özelliklerini taşıyıp fiyat konusunda ulaşılabilir olması en güzel özelliği

Dante56

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim şuanki telefonum kirin 659 işlemcili HUAWEI Mate 10 lite telefon bazı konularda ihtiyacınızı görürken benim için en önemli olan oyunlarda maalesef üzüyor işlemci iyi optimizasyon edilmediği içinde bazı uygulamalarda sıkıntı çıkarmakta ve 4g İnternet kullanırken aşırı ısınmakta ancak honor 10 da ki işlemci ve iyi optimizasyonu sayesinde gerek oyunlar olsun gerekse diğer konularda hiç sıkıntı çekilmiyecektir.

resif35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yenı nesil kamera özellikleri ve arka tasarım gayet cezbedici kullandığım telefon çentikli değil buda benım için pozitif bir durum

02ask

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyat ve tasarım açısından çok iyi bir telefon

bugrahansezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yapay zeka artık her yerde olacak, bu yüzden telefonda en beğendiğim özellik yapay zekanın yerleşik olması. Kendi kullandığım telefondaki beğenmediğim özellik ise kişiselleştirmeye yatkın olmaması.

Akinbartu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10da en sevdiğim özellik arkada kullanılan 15 katmanlı camdaki renk efekti gerçekten muhteşem görünüyor mevcut telefonumda en sevmediğim özellik ön kamerasını yetersiz bulmam.

retgert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10 'daki en iyi iş ekran govde oranını hic artırmadan parmak izini güzel yerleştirmişler benim telefonum da ısınıyor exsinossss saçmalığı mi artık bilemedim

Harun ENSARİOĞLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aurora Cam Tasarımı özelliğini beğendim.
Telefonumun en sevmediğim özelliği plastik kasa olması -Telefon Galaxy S5-

mderarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
açıkçası telefonum honor 10 ile yarısabilecek bir cihaz bile değil lenovo A2010 modeli, honor 10 da en cok beğendiğim seyler yenilikçi ve şık tasarımı dışında bu denli iyi bir ekran gövde oranı varken ekranın ön kısmın da parmak izi okuyucuyu yerlestirebilmiş olmaları ve yeni nesil telefonlarda göremediğimiz ve benim için çok önemli olan 3.5 mm jak girişinin bulunması

dersimsaglam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknik özellikleriyle amiral gemi seviyesinde olan honor 10 bu segmenteki en iyi telefonlardan biri fiyat performans dengesi de makul düzeyde. Parmak izi okuyucunun da ön tarafa alınması gayet güzel olmuş bunun yanı sıra camın içine gömülü olması da farklı bi güzellik katmış.

thsn94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aurora cam tasarımını beğendim. Kendi Mi Note 3 telefonumda beğenmediğim özelliği kulaklık girişi olmaması.

Gökmen VESKE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bir telefonda en çok kameraya dikkat ederim bi de tasarıma ve aradığım bu özellikleri bu telefonda buldum. Malesef benim telefonum kasım 2010 çıkışlı bir telefon olduğundan bu istediğim özelliklerden yoksun.

hmzgns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor'ın en beğendiğim özelliği şüphesiz ön ve arka kamerası. Fotoğraf çekmeyi seven birisi olarak Honor'ı tercih etmem için gerekli ve yeter özellikler; 16 megapiksel RGB ve 24 megapiksel monokrom sensörden oluşan çift arka kamerası, bu kameraların portre modunu desteklemesi, ayrıca x2 optik yakınlaştırma özelliği ve 24 megapiksel çözünürlüğündeki ön kamerasının ise hem yapay zeka destekli güzelleştirme hem de yüz tanıma özelliğine sahip olması. Kasa-ekran oranının ise fotoğraf çekimini zevkli hale getireceğinden şüphem yok. Şu an ZTE Blade V7 Lite kullanıcısı olarak yaptığım karşılaştırma sonucu kamera özellikleri, batarya kapasitesi ve hızlı şarj özelliği benim gibi cep telefonu ile fotoğraf çekmeyi sevenler için Honor'ı çoğu telefondan öne çıkarmaya yetiyor. Ayrıca Honor'ın mavi ve mor renkleri tam da böyle bir telefona yakışacak şekilde dikkat çekici.
ZTE Blade V7 Lite kamera özellikleri ise telefon için bir dezavantaj.

Kadirg.s1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10 da en evdiğim özellik yapay zekayla bütünleşmiş çift kamera ile eşsiz manzaralı ve portre fotoğraflar çekilebilmesine olanak sağlaması . benim telefonum lg stylus 2 sevmediğim özelliği herhangi bir özelliğinin olmaması

Emretosn1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yapay zekanın olması, şık tasarımı ve kamerası???

ertasci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10'u ilk gördüğümde güzel bir tutuş hissiyatına sahip ebatlarda olması dikkatimi çekti. Bunun yanında ekran kasa oranı oldukça iyi ve çentik ile yenilikçi tasarıma ayak uydurmuş. :cool:

Ama en çok sevdiğim ve beğendiğim özelliği hızlı şarj ve batarya performansı tabiki. 25 dakikada %50 şarj olması insanı hayretler içerisinde bırakıyor. :eek:

Kapasitif tuşa sahip olması hem ekrandan maksimum fayda hem de kolaylık sağlıyor. :)

Kirin 970 işlemci ile akıllı kamera da cabası. Keşke benim olsa dedirten iştahı kabartan bir telefon olmuş. En iyi fiyat performans cihazlarından biri bence. Honor'un eline sağlık. ;)

Bu arada ister düz ister yan telefonu tutsak da "yüz tanıma" var mı acaba? :rolleyes:

Hakanaydnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Harika tasarim ve performans honorun rakiplerine göre fiyatlarının uygun olması

coskun2746

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
honor 10 parmak okuyucu ve kamera mükemmel calısması. özeliikle parmak izini hemen tanıması.

ilhan_K.ASLAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları hediye edeceğiz.

Katılmak için tek yapmanız gereken, Honor 10’da en beğendiğiniz özelliğini ve şu anda kullandığınız telefondaki sevmediğiniz bir özelliği aşağıdaki yorum alanında yazmak.

Ödül: Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları

Kurallar:
  1. Katılımcılar en fazla 1 kez yorum yapabilir.
  2. Kazanan Facebook grubumuzda yapacağımız canlı yayın ile belirlenecek.
Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
  1. 24 MP yapay zeka destekli kamera
  2. Aurora Cam Tasarımı
  3. 5.84 inç Honor FullView Ekran
  4. Ultrasonik parmak izi sensörü
  5. Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU)
  6. 5V/4.5A Honor SuperCharge teknolojisi
Honor 10 hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin: Honor 10

Headbluee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapay zeka ile kamera ile birleşmesi mi desem yoksa benzersiz renkleri olması mı desem yok yok tanda telefonun ekranı kırıkken böyle bir fırsatın doğması ?

i.yerlikaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyat / performans canavarı olmasının yanında auro cam özelliği telefonun muhteşem görünmesini sağlıyor. Bence bu renk işi tuttu.

Son mesajlar