Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Bay1890

Üyecik
24 mp yapay zeka ile desteklenmiş kamerası mükemmel birşey çok iyi fotoğraflar çekeceğine inanıyorum şuanda kullandığım telefonun kamerası berbat

eem06

Üyecik
Yapay zeka ,mükemmel donanım ve estetik tasarımın buluşması HONOR 10 "Piyasanın 10 Numarası"

Honor 10'un arka tarafını çok beğendim. Arayüzünü, yazılımını bilmiyorum ama yapay zekanın olması beni aşırı derecede etkiledi. Kamerada yapay zeka desteği olduğu için üst segmet telefonlarla yarışır gibi geliyor. Bence telefonun en güzel yanı arka kamera yerleştirmesi olmuş. Bazı markalar gibi iphone x den alıp aynı şekilde yerleştirilmemiş. Tekrar söylüyorum arka tarafı süper olmuş.

Salim#24

Üyecik
Öncelikle merhaba ben vodafone smart 6 kullanıyorum ve bataryasından hiç memnun değilim batarya çok hızlı boşalıyor ve yavaş doluyor.Honor 10'un batarya kapasitesi ve honor super şarj teknolojisini çok seviyorum.

Honor 10’da sevdiğim özellikleri:
-5.84 inch ekranının olmasına rağmen ekran gövde oranı sayesinde bunu hissettirmemesi.
-Çok iyi bir ekran gövde oranına sahip olması
-Özgün tasarım
-Hızlı şarj özelliği
-Bataryasının kapasitesinin yoğun kullanımda bile 1 günü çıkartabilecek kapasitede olması.
Kendi kullandığım (İPhone 7) telefonda sevmediğim özellikler:
-4.7 inch’lik bir ekrana sahip olması.
-Çok kötü olan ekran gövde oranı
-İPhone 6’dan beri değişmeyen eski tasarımı
-Yavaş şarj olması
-1 günü çıkaramayan bataryası

ali_baykut

Üyecik
honor markası ilerleyen yıllarda daha fazla insana hitap etmek için küçük çaplı telefon üreticilerini satın almayı düşünür mü?

Fiyat performans olarak en iyi cihazlardan biri. İnsanları anlamiyorum. Aynı kaliteye neden çok yüksek meblalar veriyorlar. Honor 10 ??

Akif7575

Üyecik
Şuan kullandığım telefonda hafıza ve su sıçramalarına karşı dayanıklılık yok... Tim bu sorunların üstünden HANOR sayesinde geleceğim

2yıldır huawei p9lite kullanıyorum ve acayip bir bağlılığım söz konusu markaya en çok isteme sebebim bu honor 10 u ayrıca npu ve ileride muhtemelen gelecek olan gpu turbi güncellemesi ile zaten uçuşta olan telefonun uzaya çıkacak güçte olmasııı.

Kursat66

Üyecik
Benim telefonumun gururla masaya konulamaması ama honor'un masayala konulduğunda gurur verebilecek bi telefon olması.

Telefonda 24 + 16 mp kamera var ce üstelik yapay zeka bu gerçekten insanda merak uyandırıyor ve
Honorunda kameraya önem verdiğini tüm honor kullanıcıları biliyor
Bnim sorum bu kamera özelliği gerçektende hakkını verecekmi ?

Sonere3818

Üyecik
Honor 10 tam benim aradığım telefon sıradışı rengi yapay zeka işlemci büyük bataryası ekranın full hd+ olması ve tabiki rakipsiz fiyatı tam dört dörtlük telefon inşallah hemen gelir sabırsızlıkla bekliyorum ???

Muska36

Üyecik
J7 prime'da sevmediğim özellik Samsung Exynos 7 Octa 7870 olması,
Honor 10'da Beğendiğim HiSilicon Kirin 970 olması

AhmetRK

Üyecik
Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları hediye edeceğiz.

Katılmak için tek yapmanız gereken, Honor 10’da en beğendiğiniz özelliğini ve şu anda kullandığınız telefondaki sevmediğiniz bir özelliği aşağıdaki yorum alanında yazmak.

Ödül: Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları

Kurallar:
  1. Katılımcılar en fazla 1 kez yorum yapabilir.
  2. Kazanan Facebook grubumuzda yapacağımız canlı yayın ile belirlenecek.
Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
  1. 24 MP yapay zeka destekli kamera
  2. Aurora Cam Tasarımı
  3. 5.84 inç Honor FullView Ekran
  4. Ultrasonik parmak izi sensörü
  5. Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU)
  6. 5V/4.5A Honor SuperCharge teknolojisi
  7. Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları hediye edeceğiz.

Katılmak için tek yapmanız gereken, Honor 10’da en beğendiğiniz özelliğini ve şu anda kullandığınız telefondaki sevmediğiniz bir özelliği aşağıdaki yorum alanında yazmak.

Kurallar:
    [*]Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
    2. Aurora Cam Tasarımı
    [*]Honor 10 hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin: Honor 10
Honor 10 hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin: Honor 10
---- Mesajlar birleştirildi ----

Herkese merhaba,

Kurallar:
Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
  2. Aurora Cam Tasarımı
Honor 10 hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin: Honor 10
Honor 10 unun en beğendiğim özelliği bu kadar kendi kanıtlamış markaya rağmen insanlar tarafından çok merak edilip çok talep görmesidir
Telefonumun beğenmediğim özelliği ise dokunmatik olmamasıdır.

Son düzenleme:

Cenklet

Üyecik
Yapay zeka destekli kamera bize normal kameradan daha fazla ne sunabilir mesala auto cekimden fazla ne sunabilir bunu cok merak ediyorum bunu görmek istiyorum

byrmtn44

Üyecik
Sevdiğim özellik demek doğru olmaz. Çünkü cihazı daha önce kullanmadım. Fakat beni en çok etkileyecek olan tarafı yeni piyasaya sunulacak olan GPU TURBO yazılımı.
Cihazımda en sevmediğim şey ise cihazımın komple kendisi (samsung trend plus)

stat counter