Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

Bu konuyu okuyanlar

Mayko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En sevdiğim ve en çok merak ettiğim yapay zekalı işlemcisi ve destekli fotoğraf özelliği . Ayrıca çentikli olması ve arka renk tasarımı telefona ayrı bir hava katmış. Şuan yaklaşık 3 senedir Samsung'un galaxy S3 Neo modelini kullanıyorum malesef her konuda geri kalmış bir telefon. Bi Honor 10 deneyimleyip görüşlerimi burada paylaşmak isterdim.

cleet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Honor 10 da en beğendiğim özellik 5v 4,5amp. Gibi bir gücü dizginleyip hızlı şarj da çığır açması ve bunu herkesin alabilceği fiytlara sunması.

mustafakeles640

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dual lens kamera , en sevdiğim tarafı parmak izinin ön tarafta olması ve tabiki fiyatının uygun olması

KingBolt676

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10'un renk seçenekleri gayet iyi olmuş. Çok beğendim.

Kamilgök

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10 daki kamerda yapay zeka desteği beğendiğiö birözellil deneyimlemek güzel olacakdır ekran konusUndada şuanki android cihazların hepsinde deneyimsel olarak birbirine yakın ben iphone 7 kullanıyorum ve en beğenöediğim özelliği ekranın çok küçük olması arayüz açısIndanda çok kısıtlı telefon tuşlı telefonlardan farkı kalmıyo honor 10 daki arayüzü değiştirmeyi düşünüyomusunuz ben lg cihazda kullanmıltım onun arayüzünden çok memnun kaldım eğer sizde klas bi arayüz yaparsanız çok iyi olur tercihlerim arasına girer

borax.ca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 8 kamerasının, odaklarken ışığın çok fazla yoğunlaşmasından memnun değilim, Honor 10’daki 24 mp yapay zeka destekli kamerasının özelliğini sevdim.

Antutu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
en sevdiğim özelliği telefona yapay zekanın donanımsal olarak kazandırılmış olması.. gerçekten merak ediyorum nasıl bir mantıkla çalışacak..
Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları hediye edeceğiz.

Katılmak için tek yapmanız gereken, Honor 10’da en beğendiğiniz özelliğini ve şu anda kullandığınız telefondaki sevmediğiniz bir özelliği aşağıdaki yorum alanında yazmak.

Ödül: Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları

Kurallar:
  1. Katılımcılar en fazla 1 kez yorum yapabilir.
  2. Kazanan Facebook grubumuzda yapacağımız canlı yayın ile belirlenecek.
Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
  1. 24 MP yapay zeka destekli kamera
  2. Aurora Cam Tasarımı
  3. 5.84 inç Honor FullView Ekran
  4. Ultrasonik parmak izi sensörü
  5. Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU)
  6. 5V/4.5A Honor SuperCharge teknolojisi
Honor 10 hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin: Honor 10
Honor 10 un en sevdiğim özellikleri birinci sırada
  • 5V/4.5A Honor SuperCharge teknolojisi kullanılması oldu. Çünkü bu teknolojiyi ve bu kadar hızlı şarjı kullananan piyasada telefon firması yok veya çok az var. Bu konuda sizi tebrik ederim. Birde Huawei p20 ve p20 proda kullanılan yapay zeka destekli kirin 970 işlemcisi oldu. Honor 10 benim gözümde bir amiral gemisi ve tam bir fiyat performans canavarı. Honor 10 un birde 6 GB Ram e sahip olmasında beni çok etkiledi. Honor 10 piyasaya yeni giriyor eğer Türkiye pazarında honor 10 u uygun fiyata satabilirseniz satış rekorları kırarsın ve şunu unutuyordum
  • 5.84 inç Honor FullView Ekran ve %79 luk ekran kasa oranı çok güzel olmuş honor 10 u ben alıcaktım türkiyede geldiği zaman ama fiyatı vergilerle 3500 bulurdu. Ya honor 10 un bütün özelliklerini saydım ama ne yapıyım bütün özellikleri çok güzel. Harika bir telefon yapmışsınız. Ellerinize sağlık.

enesberkantozer260

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim telefonumda çift kamera yok ve kaliteli fotoğraflar çekemiyorum. Yapay zeka destekli bir kamera da değil. Honor telefonunda en beğendiğim özellik çift kamera ve yapay zeka desteği olmamasıdır. İyi günler dilerim

Defne3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde Lenovo K5 var annemle görüntülü görüşürken sürekli soluk göründüğümü söylüyor bunu ekran çözünürlüğüne bağlıyorum Honor 10, 1080x2280 (FHD+) Pixel ekranıyla kusursuz.

Son düzenleme:

Burak Çakay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu anda kullandığım General Mobile GM 5'den her anlamda iyi olması. Ne diyebilirim ki. Sarj soketinin sürekli yalama olması mı, kendini durduk yerde resetlemesi mi, kameranın bir çalışıp bir çalışmaması mı, kulaklık jakı takınca telefonun kendini sapıtması mı, konuşurken karşıdan gelen sesi duymak için telefonu kulağıma preslemem mi, wifinin sürekli kopup yeniden bağlanması mı, hiç birşey yapmasam bile şarjın su gibi akması mı? Honor 10'un en küçük özelliği bile benim için devrim niteliğindedir. Keşke param olsa da alsam.

wesete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10 ne kadar süre güncelleme alacak, ve ekran led mi lcd mi?

tarum27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alışılanın Aksine Kirin İşlemci kullanması.

ssupermufi34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AMİRAL GEMİSİ SINIFINDA TAM BİR FİYAT CANAVARI TEŞŞEKÜRLER HONOR

Sefa.13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sevdiğimi Honorsuz beni 10’suz bırakma.

ilysa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kablosuz şarj özelliği var mı?
Su geçirmez özellikte mi?

Yavuzhan_gumus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun en sevdiğim özelliği diye kısıtlayacak değilim çünkü çoğu özellikleri fiyatına göre diğer telefonların çok üzerinde ama kamerasının gece çekiminin kalitesini değinmeden geçmiyorum incelediğim birçok videoda kamerası iPhone x s9 p20 pro gibi telefonlardan aşağı kalır yanı yoktu hatta bana göre gece çekimi daha hoş geldi zaten öyle bir segment de ki hiçbir şekilde kalitesiz denemeyecek telefonlara kiyaslaniyor buna rağmen fiyatı orta segmentin biraz üstünde ve dillerden düşmeyen o telefonlarla fiyat farkına rağmen kıyaslanabilir bir telefon tek eksiği olarak video stabilizasyon u diyebiliriz o da çoğu telefondan daha iyi yani harika bir fiyatla harika bir telefon fakat hala Türkiye satışı yapılmıyor Türkiye fiyatını ve tarihini merakla sabırsızlıkla bekliyorum.

Adgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu neden bu şekilde tasarladınız ve neden bu işlemciyi sectiniz telefonu incelediğim kadarıyla çok güzel sizi tebrik ediyorum sorularımı cevaplamanızı arz ediyorum.

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
kullanmış olduğum cihazda parmak izi sanırım ultrasonik değil okumadığı oluyor Huaweiden de bildiğimiz Ultrasonik parmak izi sensörüyle honor gerçekten çok iyi bir donanımı telefonuna koymuş. Unutmadan 5V/4.5A Honor SuperCharge teknolojisi olarak tanıtılan bu teknolojide çok iyi sarj dolma süresi sunuyor.

Halil toysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tek tek sayıyım kameram rezil bu arada htc 620 g var bende . honorunki muthis .htc asiri isiniyor honor o derece isinmiyor hafizam 5 gb honor 64gb daha ne istiyeyim ki??

Shazies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi cihazımın yazılımsal olarak kamerasının yetersin olması. Honor 10'da en sevdiğim özellik NPU sayesinde fotoğrafçılık deneyimimizi çok daha ileri taşıyabilecek olmamız.

saidkara99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En sevdiğim özellik tabiki yüksek çözünürlüklü bir kameranın yapay zeka ile gelmesi. HTC M7 kullanıcısıyım. İlk çıktığında kamerası gayet güzeldi fakat çözünürlük yetersiz ve stabilizasyonu yoktu. Honor 10'da bu özelliği beğendim, teşekkürler.

muhammedkoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullandığım cihazım htc 10 fakat hızlı şarjda sanırım snapdragon 820 den kaynaklı olarak şarj hep sorun oluyor yoğun bir ısınma problemi var ve hiç hoşnut değilim bu durumdan. honor 10' da mevcut kirin işlemcinin, yapay zeka ve yapay zeka destekli kameranın iyi iş çıkaracağını düşünüyorum. deneme fırsatımız olursa tabi.

yemretoz.34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
huawei y6 2 kullanıyorum. huaweilerin batarya ve kamera ozelliklerini seviyorum... telimin sevmediğim özelliği çift kamera olmaması. honor 10'un sevdigim özelliği ulaşılabilir f/p telefonu olması ve dinamik tasarımı ve renkleriyle gayet elegan ve şık durması...
saygılar...

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Samsung haricinde diğer akıllı telefon üreticileri neden IP68 sertifikasına sahip cihaz üretemiyor? Günümüzde toza ve suya dayanıklılık çok önemli.Duşta, havuzda, denizde, sahilde, kumda heryerde akıllı telefonlarımız elimizde.IP68 sertifikası akıllı telefonlar için bir standart haline gelmeli...

burakkarakurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendine has supercharge özelliği olması.Uzun zamandır telefon piyasasında gelen güzel bir özellik.Rakipleri gibi bir özelliği başlatıp her markayla aynı safı tutmuyor en azında.Farklılıklar güzeldir ?