Hiç bir konuda yeteneğim yok

Bu konuyu okuyanlar

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Uzun zamandır bu sorunu yaşıyorum ilgi alanıma göre bir çok sporu denedim fakat hepsinde de başarısız oldum,derslerim çok kötü oyun oynamayı seviyorum ama istisnasız bütün oyunları kötü oynuyorum artık bilemiyorum ne yapacağımı ama geleceğimden endişe duymaya başladım, henüz lise 2. sınıfım bana verebileceğiniz tavsiyeler var mı?
Derslerim kötü diye pes etme derslerini düzeltebilirsin daha 10. Sınıfsın sana tavsiyem derslerini şimdiden çalışmandır yoksa ilerde benim yaşadığım gibi sorun çekersin malum Türkiyede okumayan sürünüyor o yüzden çalış temel oluştur kendine

muhammedyusuf30

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
65

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Uzun zamandır bu sorunu yaşıyorum ilgi alanıma göre bir çok sporu denedim fakat hepsinde de başarısız oldum,derslerim çok kötü oyun oynamayı seviyorum ama istisnasız bütün oyunları kötü oynuyorum artık bilemiyorum ne yapacağımı ama geleceğimden endişe duymaya başladım, henüz lise 2. sınıfım bana verebileceğiniz tavsiyeler var mı?
Yani kimse anadan doğma yetenekli olmuyor bunu bil. Tamam elbet bazılarının bilmese de oluyor ama gene de onlarda geliştirmezse kendini öylece kalır (spor için dedim). Spor olarak bir sürü spor var. Tavsiyem masa tenisi, hentbol, koşu ve vücut geliştirme (vücut geliştirme derken evde şınav, barfiks falan çekme). Spor dışında ise siber güvenlik ve siber güvenlik için programlama öneririm. Birazda uğraş önereyim. Yabancı dil öğrenmek çok iyidir. Önerim mesela ingilizceni ileri seviye yaptıktan sonra ispanyolca öğrenebilirsin. Eğer istemezsen çince öneririm. Zor diyeceksin, hayır değil. Alfabesinden ötürü ön yargı var. Aslında bizim dilimiz onların dilinden daha zor. Çince ileride çok işine yarar benden söylemesi. Kullanmasını bilirsen tabii. Eğer onu istemezsende rusça, japonca, almanca, fransızca önerimdir.

Asistan
Reaksiyon puanı
267
valla bende çok üzgünüm instagramda dolanırken canavar bilgisayarlar görüyorum o zaman ağlıyorum nınınını
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla 2 web sitesinde dolanırken kasıyor bilgisayar.
Benim eskinin de farkı yok. Açayım ona bir şans vereyim diyorum. Aşırı yavaş davranıyor. Üzülerek başından ayrılıyorum. :(

Asistan
Reaksiyon puanı
267

muhammedyusuf30

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
65
Aynen doğru söylüyorsun. Ona bile sahip olamayanlar var. Ben yavaş da olsa eskimin kıymetini bilmeye çalışıyorum.
mesela bazı çocukların ebaya girecek teknolojisi yok bizim burada bilgisayar için tartışmamız pek doğru olmaz.

Aynen doğru söylüyorsun. Ona bile sahip olamayanlar var. Ben yavaş da olsa eskimin kıymetini bilmeye çalışıyorum.

32 demişken bende sene sonu 32 rame yükseltmeyi düşünmüyor değilim. :)
ama çok pahalıya patlar

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798
Yazılımcı olmak için canavar bilgisayara sahip olmana gerek yok ben 8 gb ram 2 gb ekran kartlı pc ile yazılımcı oldum 4gb ramde yeter

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798

Asistan
Reaksiyon puanı
267
Görür abim bi ssd ekle pc hızlansın

O zaman düşük bütçeye 1000 tl mesela pc toplayabilirsin
Abi benim sistemim bu. Bu sistem yazılım mühendisliği için yeter mi ileride?
donanım.png

Asistan
Reaksiyon puanı
267