Herkese Merhabalar Arkadaşlar

Bu konuyu okuyanlar

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Hoşbuldum arkadaşlar sağolun teşekkürler.

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
işte bahsettiğim gereksiz tiplerden biri geldi hoşgeldin bir dakika içersinde marsa yollanacak arkadaşım orda okuma yazma kursuda alırsın belki zaten belirtmiş Erkek olduğunu
Arkadaş daha liseye yeni geçmiş olur böyle şeyler eğlenmeyi seviyorum da fazla laubali insanlarla işim olmuyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,907
Hoş geldiniz. Bende uzun zaman önce o sitedeydim. Sonra DonanımcıBaba foruma geçtim. Çok iyi arkadaşlar vardı. Site kapanınca buraya geldim. Adım belli yaşım belli yurdum belli :)

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Hoş geldiniz. Bende uzun zaman önce o sitedeydim. Sonra DonanımcıBaba foruma geçtim. Çok iyi arkadaşlar vardı. Site kapanınca buraya geldim. Adım belli yaşım belli yurdum belli :)
O siteyi bilmiyorum ama donanım haber de önceden bulunmuştum ortam güzel buranın fena değil kuzenim takip ediyordu Youtube'dan. Bazı arkadaşlar buranın yöneticilerine karşı ön yargılı cümleler sarf etmelerine rağmen ben şansımı denemek istedim :)

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Öncelikle hoşgeldin kardeşim Türkçe'yi katleden arkadaş(lar)dan dolayı forumu sakın kötü sanma Technopat gibi katı olmadığı için bazen böyle leşlikler yapılabiliyor.

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Öncelikle hoşgeldin kardeşim Türkçe'yi katleden arkadaş(lar)dan dolayı forumu sakın kötü sanma Technopat gibi kural olmadığı için bazen böyle leşlikler yapılabiliyor.
Sokakta insanlara katlanabiliyorsam burda böyle bazı çürük yumurtalar çıkması beni fazla yormaz Teşekkür ederim hoşbuldum..

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Kardeşim şurda birbirimizi tanımaya çalışıyoruz lütfen şu konuyu çöp etme, gereksiz cümeler kurma
Forum kurallarını ihlal ettiğini düşündüğün ve seni rahatsız eden üyeleri raporla biz de gerekeni yapalım :)

Technopat gibi kural olmadığı için
Orda bulunan kurallar aslında burda da mevcut. Sadece bizler direkt olarak asıp kesmek istemiyoruz :)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,907
O siteyi bilmiyorum ama donanım haber de önceden bulunmuştum ortam güzel buranın fena değil kuzenim takip ediyordu Youtube'dan. Bazı arkadaşlar buranın yöneticilerine karşı ön yargılı cümleler sarf etmelerine rağmen ben şansımı denemek istedim :)
Buranın yönetici ve moderatörlerini forumun üyeleri gibi görebilirsin. Çok cana yakın arkadaşlıkları var.
Ama kural kuraldır tabii Boş yapıp geeksiz yere tartışma çıkaran olunca Ban atmaları bence çok normal.

Zaur reis sen ne yaqışıklı isin burada erzaq dukaknu varmu yaqışıklı azari qardaşım bende diyarbakırlı

Boş yapma be kardeş. Yakışıklı olduğumu nerden biliyorsun? Ben Baküde yaşıyorum Hammallık yaparak ekmek paramı kazanırım.

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Gel ne olursan ol yine gel demiş Mevlana
SEN de gel, hoş geldin.
Rumi hazretleri bu devirde yaşasaydı koronadan dolayı gelme derdi heralde :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsan bu forumda gerçekten yalnız hissetmez kocaman Teşekkürler ShiftDelete ailesi.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Rumi hazretleri bu devirde yaşasaydı koronadan dolayı gelme derdi heralde :)

İnsan bu forumda gerçekten yalnız hissetmez kocaman Teşekkürler ShiftDelete ailesi.
bize hemen alıştığın için biz size teekkür etmeliyiz bene. :)

Kurmuş olduğunuz cümlelerde noktalama işaretlerine dikkat etmediğiniz için sizden başlamamın bir sakıncası yok diye düşünüyorum. :)
hemen mesajlarıma nokta eklemeye başlıyorum ozaman.:)

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
bize hemen alıştığın için biz size teekkür etmeliyiz bene. :)
Sıcak kanlı bir insanımdır çabuk ısınırım. Bu şekilde bazı kötü kalpli insanlar beni kullanmaktan zevk alır :)

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
hemen mesajlarıma nokta eklemye başlıyorum ozaman.

8 -) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)

Türkçe yazım kurallarına dikkat etmediğiniz için gerekli işlemler başlatılmıştır.