Herkese Merhabalar Arkadaşlar

Taha K.

Profesör
Selam ben Taha 21 yaşındayım Zonguldaklıyım Lise mezunuyum . Bilişim Teknolojilerini severim ama çok çabuk sıkılan birisiyim.
Tecnopattan buraya geldim tanışalım arkadaş olalım :)

Taha K.

Profesör
işte bahsettiğim gereksiz tiplerden biri geldi hoşgeldin bir dakika içersinde marsa yollanacak arkadaşım orda okuma yazma kursuda alırsın belki zaten belirtmiş Erkek olduğunu
Arkadaş daha liseye yeni geçmiş olur böyle şeyler eğlenmeyi seviyorum da fazla laubali insanlarla işim olmuyor.

_Zaur_

Dekan
Hoş geldiniz. Bende uzun zaman önce o sitedeydim. Sonra DonanımcıBaba foruma geçtim. Çok iyi arkadaşlar vardı. Site kapanınca buraya geldim. Adım belli yaşım belli yurdum belli :)

Taha K.

Profesör
Hoş geldiniz. Bende uzun zaman önce o sitedeydim. Sonra DonanımcıBaba foruma geçtim. Çok iyi arkadaşlar vardı. Site kapanınca buraya geldim. Adım belli yaşım belli yurdum belli :)
O siteyi bilmiyorum ama donanım haber de önceden bulunmuştum ortam güzel buranın fena değil kuzenim takip ediyordu Youtube'dan. Bazı arkadaşlar buranın yöneticilerine karşı ön yargılı cümleler sarf etmelerine rağmen ben şansımı denemek istedim :)

xPhoenix06

Profesör
Öncelikle hoşgeldin kardeşim Türkçe'yi katleden arkadaş(lar)dan dolayı forumu sakın kötü sanma Technopat gibi katı olmadığı için bazen böyle leşlikler yapılabiliyor.