Her yöne 500Dk, 5000Sms, 2GB İnternet 23 TL - Avea Woops!

Bu konuyu okuyanlar

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Woopslu olanlar, facebook woops sayfasinda paketini yarat diye bi uygulama var. İstedigin dakikayi smsi interneti yaziyosunuz degerlendirilip paketi yaraticaklar. Ben 1000 dk heryone 5000 sms heryone 2 gb internet istedim genellikle boyle isteyen cok fiyatida uygun olur sanirim..

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ben yaptım samatyada suan 3gde internet 2.5 mbıt dowload 2.0 upluod yapıyor. Taksimde denedim uploud aynı download 6.5 mbıte cıktı yer yer değişiyor.Çekmeme gibi bir problemi yok konuşurken sesde kaliteli sıkıntı yok geçicek arkadaşlara öneriyorum.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben yaptım samatyada suan 3gde internet 2.5 mbıt dowload 2.0 upluod yapıyor. Taksimde denedim uploud aynı download 6.5 mbıte cıktı yer yer değişiyor.Çekmeme gibi bir problemi yok konuşurken sesde kaliteli sıkıntı yok geçicek arkadaşlara öneriyorum.

Tabi turkcell kadar heryerde cekme durumu yok ben şuan rizedeyim 3 operatorude kullandim en iyi turkcell cekti, bana kalsa diyecek bisey yok iyi cekiyo ama para yok...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu paketteki en üst İnternet bağlantı hız 7,2 mbps mi? Çünkü H+ full çektiğinde bile en yüksek 6-7 mbps arası bir hız alıyorum.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Tabi turkcell kadar heryerde cekme durumu yok ben şuan rizedeyim 3 operatorude kullandim en iyi turkcell cekti, bana kalsa diyecek bisey yok iyi cekiyo ama para yok...
Tabiki turkcellin çekim gücü iyi oyuzden pahalı satıyorlar.Ama Avea da yavaş yavaş yakalıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben blackberry kullanıcısıyım. Woops'a geçtiğimde whatsapp twitter facebook gibi uygulamaları kullanabilecek miyim? Yoksa wap servislerini mi kullanabilirim sadece.:mellow::blink:

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
avea onlıne işlemlerde mevcup paketimizi nasıl iptal ediyoruz arkadaşlar ?

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
avea onlıne işlemlerde mevcup paketimizi nasıl iptal ediyoruz arkadaşlar ?

Şimdi bu paketi aldiysan online işlemlerden gorunmuyo hicbi ozelligi. Kalanı da gozukmuyo. Eger bu paketi iptal etmek istiyosan woopz sayfasindan bu pakete bak orda yaziyo

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Ladies and gentlemen :
edupa3ad.jpg

Çok duygulandım lan. Belki de hayatımda bir daha görmeyeceğim bir sonuç.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
download 7,73 upload yapamadı ya la :D dondu kaldı.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
anlamadım ki :) bi daha deneyeyim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ilginç, upload yapmıyor program. :blink:

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Rezillik bazıları için 4 harfldir: AVEA.

Son mesajlar