Türk Telekom Selfy +5 TL ya da 10 TL Google Play Kredisi

Bu konuyu okuyanlar

KuzeyUnutmaz

Asistan
Katılım
25 Tem 2015
Mesajlar
175
Reaksiyon puanı
143
Puanları
43
Google Play'den oyun satın alanların işine yarayabilecek bir kampanya. Evinde işinde Türk Telekom ile şebeke sorunu yaşamıyorsanız güzel düşünülmüş bir kampanya.

Katılım İçin
Selfy Google Play 5GB
5 GB + 5 TL Google Play Kredisi
+ her yöne 750 DK + her yöne 5000 SMS
25 TL
Google5GB => 4545


Selfy Google Play 10GB
10 GB + 10 TL Google Play Kredisi
+ her yöne 750 DK + her yöne 5000 SMS
39 TL
Google10GB => 4545
selfy-google-play-kampanyasi.jpg


  • Bulunduğun teklife göre Play5TL ya da Play10TL yazıp 4545’e gönderdikten sonra gelen mesaj içerisinde yer alan linke tıkla!
  • Google hesabın ile oturum açman istenecek:
    • Google hesabın yoksa "Oturum Aç" butonuna tıklaman ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek kendine bir Google hesabı açman gerekiyor. Google hesabın olmadan, paketinde sunulan Google Play kredisi faydasından yararlanamazsın.
    • Google hesabın varsa "Oturum Aç" butonuna tıkladıktan sonra Google kullanıcı adı ve şifreni kullanarak oturum açabilirsin.
  • Google Play üzerinde açılan sayfada yer alan "Kodunuzu Kullanın" alanında ilgili aya ait olan sana özel kodun, boşluklu alana otomatik olarak doldurulmuş şekilde gelecek. "Kodu Kullan" butonuna tıkla.
  • Kodunun tutarı (5 TL ya da 10 TL) değerindeki Google Play kredinin hangi hesaba ekleneceğini kontrol etmen istenecek. Gösterilen hesap doğru ise "Onayla" butonuna basarak işlemi onaylayabilirsin.
  • Hesabına ilgili tutar eklendiğine dair onay mesajını aldıktan sonra artık tüm Google Play harcamalarında hesabındaki bakiyeyi kullanabilirsin!
  • Unutma her ay sana özel üretilen kodun ile Google Play kredini almak için tekliflere kayıt olduğun ay da dahil olmak üzere 12 ay boyunca her ay bu adımları tekrarlamalısın!
Kaynaklar;
Türk Telekom Selfy Google Play Kampanyası

Selfy Google Play Kampanyası

Kampanyanın Kötü Yanı Şu ibare;

Türk Telekom’a son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelen faturalı ve faturasız mobil hat müşterileri Selfy Google Play 5 GB teklifinden 25 TL’ye ve Selfy Google Play 10GB Teklifinden 39 TL’ye yararlanabilirler. Faturalı hat kullanıcılarının, 12 ay boyunca Türk Telekom’un faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermesi ve ilgili kampanyaya katılım sağlaması gerekmektedir. Mevcut abone faydalanamıyor :/
 
Üst