Hepsiburada, müşteri desteğinde bozulmamı var?

ahm73

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 1 ay önce alışveriş yaptım ama hala gelmedi.yasal sürenin 45 gün olduğunu söylüyorlar.Bedava dağıtsalar bir daha Hepsiburadan birşey almam.

ambience

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bu topiği aktif tutma taraftarıyım hatta SDN editörleri bu konuyu inceleyip haber olarakda yayınlarsa bence etkili bir gelişme olacaktır... müşteri destekleri konusunda.... Göründüğü gibi birçok kişinin ağzı yanmış yanmayada devam edecek gibi görünüyor bare bundan sonra başkaları bu durumlara maruz kalmasın. Yazık gerçekden insanları paralarıyla rezil ediyolar.

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
gecen hafta cuma sipariş verdim hızlı kargo ve stokta olan ürünü hala beklemekteyim. ürün gelirse tekrar yazarım buraya 10 gün içinde inş :)

okaliptus01

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Müşteri sayısı artınca, hizmet kalitesi çok düştü ve teslimat süresi uzadı.
Banada öyle geliyor

ilk sipariş verdiğimde hızlı gönderide bana ürünü 1.5 günde ulaştırmışlardı

ama şimdi en az 1 hafta bekletiyorlar

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Şikayetler gittikçe çoğalmaya başlıyor :)

ambience

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benm sorunda hala çözülmüş değil... Ne yazssam robot msj gelmeye devam ediyor üslubu sertleştirmeme rağmen dahada sert gidersem onlar bana dava açacak bu gidişle :D ama yapılan resmen rezalet müşteriler salak yerine konuluyor... Eğer müşterin çoksa ve çok yoğunsan ona göre sistemini geliştirirsin müşteri memnununiyeti bu tür siteler için 1. planda olması gerekirken şu anda hepsiburada nın uygulaması tam bir fiyasko... Bu arada bu sitenin gruba kesilen vergi cezası ile alakalı olduğunu sanmıyorum hepsiburada nın bağlı olduğu holding farklı... bu uygulamaya 4. ayda geçilmiş müşteri desteği resmen başıboş bırakılmış 4. aydan sonra. Kısacası site var ama muhatabı yok başı boş gibi... rezaletburada.com denilebilir artık :D

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Benm sorunda hala çözülmüş değil... Ne yazssam robot msj gelmeye devam ediyor üslubu sertleştirmeme rağmen dahada sert gidersem onlar bana dava açacak bu gidişle :D ama yapılan resmen rezalet müşteriler salak yerine konuluyor... Eğer müşterin çoksa ve çok yoğunsan ona göre sistemini geliştirirsin müşteri memnununiyeti bu tür siteler için 1. planda olması gerekirken şu anda hepsiburada nın uygulaması tam bir fiyasko... Bu arada bu sitenin gruba kesilen vergi cezası ile alakalı olduğunu sanmıyorum hepsiburada nın bağlı olduğu holding farklı... bu uygulamaya 4. ayda geçilmiş müşteri desteği resmen başıboş bırakılmış 4. aydan sonra. Kısacası site var ama muhatabı yok başı boş gibi... rezaletburada.com denilebilir artık :D

ben neler söyledim küfür hariç bütün argo kelimeleri kullandım karşılık olarak şikayetiniz ilgili birime aktarılmıştır dediler yüzsüz bunlar fark etmiyor, çözüm için en kolay yolu telefon 0 216 633 10 00 (ezbere yazabiliyorum) önce 3 sonra 1 . Diğer bir konuda www.sikayetvar.com (sitenin ismini vermem doğrumu bilemiyorum) buraya şikayetlerinizi yazıyorsunuz hepsiburada.com için internet üzerinden satış yapan siteler ile ilgili alınan şikayetlerde 3045 şikayet ile bir numara ve 3045 şikayete verdiği cevap aynı

Kod:
Müşterimize maille bilgi iletilmiştir.

Sayın Müşterilerimiz; Hizmetlerimiz ile ilgili sorularınızı bize aşağıda belirttiğimiz linkte bulunan Bize Sorun bölümünden iletebilirsiniz. 

http://www.hepsiburada.com/musteri.aspx?sid=1

Saygılarımızla...
adamlar bu kadar yüzsüz ve utanmadan tv de reklamları çıkıyor.

yukarıda verdiğim bilgi ile ilgili

KAYNAK

ambience

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdide konu hakkında yazdığım tüm msjları silmişler :) Bu nasıl bir müşteri desteğidir. Nasıl bir sorun çözme anlayışıdır aklım almıyor ne akdar yoğun olursan ol senin bu hizmeti verebilecek altyapın olmalı ama bunlarda o yok sanırım. Tmm sonuçda perakendecilik yapıyorsun ama ayıplı mal gönderiliyorsa bunda müşteri mağdur olmamalı.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
doğan gurubunun işleri yolunda gitmiyor galiba.

mustafaarda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana 2 aralıkta köşesi kırık olarak hasarlı gelen Hiremco X3 Turbo HD uyduyu değişim için gönderdim.4 Aralıkta ellerine geçti.Bugün 21 Aralık hala bekliyorum.Ne bir bilgi veriyorlar ne maillere cevap veriyorlar.Telefonla aradığımda 20.sıradan beklemeye başlıyoruz hep.Bazen telefon yüzümüze kapanıyor.Net bir bilgi alamıyorum.Ürün serviste diyorlar.Servisi arıyorum orada da yok.Ne ürün geldi elime ne de paramı iade ettiler.Hepsiburada da sıkıntı var.Gümlemek üzere galiba....Dikkat edilmeli

tosunsone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben de benzer bir süreç yaşadım. Neden bilemiyorum ama bayramdan 5 gün önce sipariş ettiğim pc yi bayramdan 5 gün sonra yolladılar. Mesajlarıma da geç cevap verdiler. Ama bu sorunu pek gözümde büyütmedim. Ancak şöyle birşey oldu. Arife günü siparişiniz kutulanıyor yazısını kaoyup sipariş iptalini kaldırdılar. Bu yazı konulduktan tam 10 gün sonra sipariş kargoya verildi. Anladım ki siparişi iptal etmemi engellemek için böyle bir şey yaptılar.

Bundan sonra bu siteden bir şey almam sanıyorum.Zİra işi kurnazlığa çevirmişler.

Son olarak şunu söyleyeyim, arkadaşların konu başlığında belirttikleri durum doğrudur.

Hepsiburada müşteri memnuniyetini artık pek önemsemiyor...

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Kesinlikle Doğan Grubu ile alakası yok. Olay hepsiburada.com çalışanlarının mesaj ile gelenleri elemesi ve sallamaması eğer 20 dk vakit ayırırsanız telefon ile sorunu anında halledebilirsiniz yoksa mesaja cevap veren yok hakaretleri bile sen nediyorsun demiyorlar yüzsüzlük dizboyu

ambience

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana 2 aralıkta köşesi kırık olarak hasarlı gelen Hiremco X3 Turbo HD uyduyu değişim için gönderdim.4 Aralıkta ellerine geçti.Bugün 21 Aralık hala bekliyorum.Ne bir bilgi veriyorlar ne maillere cevap veriyorlar.Telefonla aradığımda 20.sıradan beklemeye başlıyoruz hep.Bazen telefon yüzümüze kapanıyor.Net bir bilgi alamıyorum.Ürün serviste diyorlar.Servisi arıyorum orada da yok.Ne ürün geldi elime ne de paramı iade ettiler.Hepsiburada da sıkıntı var.Gümlemek üzere galiba....Dikkat edilmeli

Beklemeli kısma nereden giriyorsun? ben bulamadım orayı numarayı arıyorum mağza kullanımı ile ilgili kullanım için 2 yi sorunlar için 3 ü oparatör içinse bekleyin diyor hangisini yaparsam yapayim sıra nosu yok :)

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Beklemeli kısma nereden giriyorsun? ben bulamadım orayı numarayı arıyorum mağza kullanımı ile ilgili kullanım için 2 yi sorunlar için 3 ü oparatör içinse bekleyin diyor hangisini yaparsam yapayim sıra nosu yok :)

operatöre bağlanmak için bekleyin diyorsa kapat bir daha ara sıra numarası verene kadar dene başka seçenek yok , yoksa operatör hiç denk gelmiyor meşgul diyor daha sonra deneyin diyor

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Hepsiburada dan 11.Aralık.2009 da aldığım ürün bugün geldi ayrıca
ShopTo.Net den 15.Aralık.200 da aldığım üründe bugün geldi

ikisi arasındaki tek fark başka ülkelerde olmalarımı yoksa kalitelerimi kararı siz verin :)

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
yuh..fethiyede oturuyorum ürün 3 gün içinde fethiyeye geliyor..gerisi artık fethiyedeki kargonun benim eve getirmesine kalıyor.

ambience

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün birden fazla denemenin sonucunda sıra beklemeli bölüme ulaşabildim... Sıra beklerken nasıl bir konuşma yapacağımı düşünüyordum aslında biraz sert çıkmayı düşünüyordum açıkçası ama sonuçda bendede hata var o kısmı düzeltmek istiyorum sıra beklemeli bölüm yerinde duruyormuş sadece ulaşması biraz zor olmuş :) Genede ama bence site içerisindeki mesaj bölümünde daha iyi hizmet vermeleri gerektiği düşüncesindeyim gerçekten insanın moralini bozan bir sistem robot msjlar şahsen ben kendim müşteri olarak baya sinir harbi yaşadım o konuda... Ama telefondan işlerin daha kolay olduğu kesin benim yeni arızalı ürün gönderiminde bulunduğumu ima ettiler fakat ben öle birşey yapmadığımı iade talebinde bulunduğumu söledim hatta ürünün faturasının fotokopisini çekip orjinal faturadaki iade bölümünü doldurup ürünle beraberinde gönderdiğimi belirttim... Oparatör durumu gerekli yere bildireceğini bu hafta içinde çözüleceğini belirtti. Beklemeye devam.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Son kez sizlerle bu konuda paylaşmak istediğim bir hepsiburada klasiği yaşadım. Müşteri hizmetlerinin sallamaması (sorduğum sorularda üzerinden 3 gün geçmesine rağmen cevap alamamam) ve süper hızlı gönderilerin en az 2 günde gönderilmesinden dolayı kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken bir site oldu. Bir daha kullanmamak için puanlarımı hediye çekine çevirdim, para karşılığı 23TL yaptı. DVD film alayım dedim ve inceledim süper hızlı gönderi olan bir filmi seçtim ve hediye çekini kullanarak aldım. Şu anda hala bakıyorum ürüne süper hızlı gönderi ama sipariş takipte tedarik sürecinde yazıyor. Bir kez daha, yalan yanlış bilgiler ve ilgisizlikle ticaret yapmaya çalıştığını görmüş oldum. Hediye olan puanlarımı kaybetmemek için son alışverişimi de yapmış oluyorum ve siparişi sonuna kadar beklicem ama siz siz olun bu siteden uzak durun paranızı kaptırmayın

ambience

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün benim iade kabul edildi. hediye çekine çevirip yeni siparişler verdim en azından sorunumun çözülmüş olamsından dolayı mutluyum... Bu arada kesinlikle telefondan irtibat kurulması gereken bir site... Telefon üzerinden, sitedeki mesaj bölümü ile ilgili sıkıntılarıda söledim not aldılarını söylediler.

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Perşembe Günü Sipariş Ettim Yazıcı Hala Kargoya Verilmemiş !

onea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
geçen hafta başında sipariş verdim.. halen gelecek... güya bi arkadaşıma doğum günü hediyesi alıyorum...

ayazefe

Asistan
Reaksiyon puanı
5
hb batıyor demedi demeyin sonra da pişman olmayın. Çok sürmez kokusu çıkar. ister mail ister telefon et yalanları artık standart oldu "çok fazla alışveriş var kargolamak uzun sürüyor" lanet okudum telefondaki kıza küfretmek harici her türlü hakareti ettim tık demedi diyemedi. hediye çekim vardı en son onu kullandım bundan sonra hb ile işim olmaz

mustafa sahın

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:crying: Al benden de o kadar.
Mezkur sitenin eğrisi, doğanın eğrisiyle paralel.
Bunu herkes görüyor.

aliguney91

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Aman çok sıkıldım ben bunlardan yahu, öf gerçekden çok sinir oldum artık bunlara ne mesajlara cevap veriliyor ne de birşey:-s

mucucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar deveyuku.com u bi inceleyin derim.şu anda hem hızlı hem de en ucuzu bence.

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
valla su zamana kadar hepsıburada dan alısverıs yaptım hıcte sorun yasamadım
cok abartıyorsunuz...

erencik

Asistan
Reaksiyon puanı
2
son 1 aya kadar bir sıkıntı yoktu ama bencede haklsınız son gunlerde bır iş var hepsıburdada