Yardım Hepsiburada mng kargo teslim edilemedi ne yapmalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Merhabalar. Anneme hediye sipariş vermiştim. 6'sında kargoya verildi bugün dağıtıma çıktı. Ama şimdi tekrar baktığımda kargo teslim edilemedi yazıyor. Evde alıcıyı bulamamışlar. Evde 4 kişiyiz 1 imiz bile evden çıkmadı. Kapıya bile gelmediler ama evde yokmuşuz. Sanırım kargoyu benim gidip almam gerekiyor ama nerden alacağım hakkında en ufak fikrim yok. Hepsiburadanın sitesinde kapıya pusula bırakacakları ve orada adres ve telefon numarası olacağı yazıyor ama eve bile gelmediler. Ne yapmalıyım?

RM.YirmiUc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Bunu daha önce Yurtiçi Kargo'da yapıyordu ama MNG Kargo'nun bunu yaptığını ilk defa duyuyorum. Benim tercih ettiğim kargo şirketi Hepsiburada'nin HepsiJET olanı. Yada Aras Kargo..

Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim..​

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Bunu daha önce Yurtiçi Kargo'da yapıyordu ama MNG Kargo'nun bunu yaptığını ilk defa duyuyorum. Benim tercih ettiğim kargo şirketi Hepsiburada'nin HepsiJET olanı. Yada Aras Kargo..

Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim..​
Hiç gitmekle uğraşmadım kargoyu almaya. Paşa paşa geri götürdüler param geldi. Zaten ürünün pek bir acelesi yoktu o yüzden sorun etmedim çok . Ama bundan sonra hayatta hepsiburadadan mng kargo üzerinden sipariş vermem. Bu olaydan sonra amazona geçtim. Dün sipariş ettiğim şeyler bugün elimde oluyor. Ne geç geliyor ne sorun oluyor. Herkese tavsiye ederim.