Hepsiburada iade ürün hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Barkan06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bir tane kahve makinesi aldım hediye olarak anneme ama yanlış almışım iadesinde bulunduk hiç kullanmadık. kargo geldi ertesi gün hiç kullanmadan iade ettik kargo gitti adam kırık geldi diyip iadeyi iptal etmiş. kargoyu tekrar göndermiş yolda şuan ne yapabilirim tardımcı olun lütfen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tüketici hakları vb Başvurabilirmiyim?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Kargonuzu sağlam olarak teslim ettiyseniz ve ürünü onlar sağlıklı olarak almadıysa bu tamamen kargo şirketinin sorunu.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Bence teslim almayın, satıcı ile irtibata geçip ben ürünü sağlam bir şekilde size gönderdim demeniz gerekmekte.

Barkan06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence teslim almayın, satıcı ile irtibata geçip ben ürünü sağlam bir şekilde size gönderdim demeniz gerekmekte.
numarayı bulamadım rent a car adresine göndermiştim orayı aradığımda açmadılar başkada numara yok hepsiburadada satıcı bilgilerini paylaşamayız dedi.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Rent a car ne alaka ki? Hepsiburada satıcı bilgileri zaten sistemde mevcuttur. ?

Barkan06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rent a car ne alaka ki? Hepsiburada satıcı bilgileri zaten sistemde mevcuttur. ?
kargo iade gönderdiğimda rent a car adresine gönderdim satıcı numarasını bulamadım adresdede gine aynı rent a car adresi yazıyor internetten numaraya bakdım açmadılar

Alper Yüksel

Doçent
Reaksiyon puanı
309
tüketici hakları başvurabilirsiniz sizde herhangi bir sorun yoksa