Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Benim flaş bellek siparişim vardı cuma günü yarım gündü ama kargoya vermişler onu, pazar günü de yola çıkmış pazartesi aldım.

samedo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
geçen hafta hepsiburada.com dan oto alarm ve cam kaldırma modülü aldım keşke almaz olaydım.Ürünler geldi bide ne göreyim benim istediğim ürünlerle alakası yok ben x marka istemişim onlar başka bir marka göndermişler iki üründede aynı bu kadar yanlışlık olabileceğine inanmıyorum neyse ürün değişim talebinde bulundum onay verildi şu kargo firmasıyla şu kargo koduyla gönderin dediler nerdeyse bir hafta olacak ne bi haber ne bir bilgilendirme değişimmi yapacaklar para iadesimi olacak hiçbir bilgim yok mail atıyorum en kısa sürede cevaplanacak yazıyor bir hafta oldu hala cevaplayacaklar telefonlar zaten hep meşgul yane lafın özü uzak durun derim önceki müşteri politikalarından eser yok...

arkadaşlar yukarıda sorunumu belirttiğim yazıdan sonra defalarca aramama rağmen hala ürünümü göndermediler bana 1 hafta içinde sonuçlanır demişlerdi en son aramamda bu sefer 30 iş günü diyorlar bende açtım ağzım yumdum gözümü nerdeyse 2 ay olacak ürünün taksitleri bitecek ama ürün hala elime ulaşmış degil yani bu adamlar hakkında başka ne yapabiliriz hırs yaptım valla hiçkimsenin paramızla bizi bu kadar mağdur etmeye hakkı yok diye düşünüyorum yasal olarak ne yapılabilir veya başka site çalışanları yöneticilerine falan ulaşma şansımız varmı fikri olan varsa paylaşsın arkadaşlar...

Clicker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yukarıda sorunumu belirttiğim yazıdan sonra defalarca aramama rağmen hala ürünümü göndermediler bana 1 hafta içinde sonuçlanır demişlerdi en son aramamda bu sefer 30 iş günü diyorlar bende açtım ağzım yumdum gözümü nerdeyse 2 ay olacak ürünün taksitleri bitecek ama ürün hala elime ulaşmış degil yani bu adamlar hakkında başka ne yapabiliriz hırs yaptım valla hiçkimsenin paramızla bizi bu kadar mağdur etmeye hakkı yok diye düşünüyorum yasal olarak ne yapılabilir veya başka site çalışanları yöneticilerine falan ulaşma şansımız varmı fikri olan varsa paylaşsın arkadaşlar...

Hakem Heyetine başvurabilirsin, tüketici haklarına başvurabilirsin şikayet var'a yazabilirisin bunun gibi alternatifler var dostum ama sağlam bir uğraş seni bekliyor...

s7v7n

Asistan
Reaksiyon puanı
6

En temizi üründen vazgeçip paranı kurtarmaya bakman. Benim ürün de 1 ay gelmedi. Ben iptal seçeneğini değerlendirdim.

ysfknn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu Başlığı Yanlış olmuş

HEPSİBURADA.COM DAN ŞİKAYETİ OLMAYAN VARMI olmalı

hepsiburadadan 5 yıldır alışveriş yaparım ama son 6-7 aydır tam doalndırıcı firma mantığında çalışıyorlar

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Hediye çekim nerede. 100 lira borçlu bu site bana.. Ürünlerde hiçbir problem yaşamadım ama bu defa yanlış yapıyor..

samedo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En temizi üründen vazgeçip paranı kurtarmaya bakman. Benim ürün de 1 ay gelmedi. Ben iptal seçeneğini değerlendirdim.

onuda yaptım kardeş paramı verin diyorum aynı cevaplar kayıt açıyorum size dönecekler falan filan tam dolandırıcı olmuşlar.Tüketici haklarına mail attım bakalım ne cevap gelecek....

s7v7n

Asistan
Reaksiyon puanı
6
onuda yaptım kardeş paramı verin diyorum aynı cevaplar kayıt açıyorum size dönecekler falan filan tam dolandırıcı olmuşlar.Tüketici haklarına mail attım bakalım ne cevap gelecek....

Valla ben gidip mekanlarını basmayı bile düşündüm. Çok sinir bozucu durumlar.

samedo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İstanbul'da olsam çoktan yapmıştım onu ama şimdi nasıl gideyim oraya yani insanlar boşuna cinnet getirmiyorlarmış iyi anladım bunlar resmen soyguncu ya başka bişey değil yazıklar olsun.

dr.watson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsi burada yeni sistem oturtmaya calisiyo ve deposunu tasidi bundan aksama var mesajlara yanit yok telefon yok hepsiburada dagilmis durumda.

D'Artagnan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Birkaç ay önce satın aldığım bir kahve makinesi kullanılmış gibi özensiz ambalajla ve çizikler içinde gönderilmişti. 2 gün önce bir saat alma gafletinde bulundum bu sefer de gelen saatin çerçevesinin kenarları paslanmış olarak gönderilmiş.

Sanırım Hepsiburada' ya tedarikçi firmalar kullanılmış ürünleri gönderiyor ve HB' de bunları kontrol etmeden direk kullanıcıya gönderiyor. Dün iade formu doldurdum halen onay cevabı bekliyorum, önümüzde bayram bakalım inşallah sorun çıkarmazlar...

Sözün özü : Pişmanım Hepsiburada.com' dan alışveriş yaptığıma :D

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Birkaç ay önce satın aldığım bir kahve makinesi kullanılmış gibi özensiz ambalajla ve çizikler içinde gönderilmişti. 2 gün önce bir saat alma gafletinde bulundum bu sefer de gelen saatin çerçevesinin kenarları paslanmış olarak gönderilmiş.

Sanırım Hepsiburada' ya tedarikçi firmalar kullanılmış ürünleri gönderiyor ve HB' de bunları kontrol etmeden direk kullanıcıya gönderiyor. Dün iade formu doldurdum halen onay cevabı bekliyorum, önümüzde bayram bakalım inşallah sorun çıkarmazlar...

Sözün özü : Pişmanım Hepsiburada.com' dan alışveriş yaptığıma :D

o iş zorya :)

bu sefer çizikler var diye iade almazlar :):

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kargo kapıya gelince iyi kontrol etseydin sonra kağıda imza atsydın
Neyaziki, sonradan olanları kabul etmiyorlar malesef.

apache73

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
30.10.2011 günü Zotac 256 bit 1 GB ekran kartı siparişi verdim.01.11.2011 günü akşam siteyi kontrol ettiğğimde tedarik sürecinde diye yazıyordu.Helen şirketi aradım, çok beklemedim yetkili birisi ile görüştüm akşam 16:00 gibi. Ürün henüz tedarik edilmedi dedi adam. Dedim elinizde olmayan ürünü neden satıyorsunuz. mahkeme emniyet filan dedim. bir saat sonra ürünü Aras kargoya vermişler.01.11.2011 günü istanbul dan çıkan kargo 03.11.2011 günü saat 19.30 da zar zor geldi aras kargo ile. kargo elamanı yanında koliyi açıp kontrol ettim, istediğim karttı şu an problemsiz arkadaşlarınki kadar uzun olmasa da yazılanları okuduktan sonra problem yaşayacağımı düşünerek uzun bir süreç yaşadım.

D'Artagnan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
o iş zorya :)

bu sefer çizikler var diye iade almazlar :):

Çok dikkatli açtım kutuyu, çizik yok. Sadece saatin iç çerçevesinin kenarlarında paslanma var. 1 günde paslanma olması imkansız, aynı gün iade formu doldurdum o yüzden şanslıyım ( yani öyle düşünüyorum ) :)

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

Kargo kapıya gelince iyi kontrol etseydin sonra kağıda imza atsydın
Neyaziki, sonradan olanları kabul etmiyorlar malesef.

Kargo ürünün ne halde olduğunu kontrol etmiyor maalesef. Sadece eksik var mı yok mu ona bakıyor :(

Ama yine de ümitliyim. Yarın cevap verirler muhtemelen çünkü 48 saat doluyor ve iade taleplerinin azami onay veya red süresi 48 saatmiş :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Çok dikkatli açtım kutuyu, çizik yok. Sadece saatin iç çerçevesinin kenarlarında paslanma var. 1 günde paslanma olması imkansız, aynı gün iade formu doldurdum o yüzden şanslıyım ( yani öyle düşünüyorum ) :)

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

Kargo ürünün ne halde olduğunu kontrol etmiyor maalesef. Sadece eksik var mı yok mu ona bakıyor :(

Ama yine de ümitliyim. Yarın cevap verirler muhtemelen çünkü 48 saat doluyor ve iade taleplerinin azami onay veya red süresi 48 saatmiş :)

Ben pc toplattım kargodan almadığım halde iade edemedim 2 ay uğraştm :)

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
yaz ortasında ankarada kartopu oynanır. ağustos ayında boğazdan karşıya yürüyerek geçilir. pkk istiklal marşı okuyarak dağlardan inip özürdiler. ama hepsiburada.com dan asla alışveriş yapılmaz. ben yine de riski seviyorum. kazıklanmak gibi bir merakım var diyorsanız bir şey diyemem

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Yanlız benim bildiğim iade edebilmek için öncelikle teslim alınması ve 7 gün içinde iade formu doldurulması gerekiyor. Yoksa iadeler geçersiz. :)

Evet almadan geri gönderdim , baktım 4 gün kargoda bekledi sonra kargodan tekrar istedim bu sefer aldım imzayı attım yine Aynı kargo elemanına verip geri gönderdim 3 hafta beklettiler sonra kargoda çizikler varmış iade onaylanmamış :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Pil satın aldık. 1 hafta sonra mail geldi, tedarik edemedik diye. Paranızı verelim mi dediler. Ver tabi nan dedik.

D'Artagnan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Evet almadan geri gönderdim , baktım 4 gün kargoda bekledi sonra kargodan tekrar istedim bu sefer aldım imzayı attım yine Aynı kargo elemanına verip geri gönderdim 3 hafta beklettiler sonra kargoda çizikler varmış iade onaylanmamış :)

Ben onların gösterdiği iade yönetmini kullanarak, 1 IDE-SATA converter, 1 harddisk ve yanlış gönderilmiş bir pantolon iade ettim sorun çıkarmadılar ( gerçi pantolonun parasını ancak 27 gün sonra alabildim :D ).

Umarım bu sefer de sorun çıkarmazlar ama şüphelendim şimdi yazdıklarınızdan :S

Sonucu buraya yazacağım bakalım neler gelecek başıma :D

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
bir de adamı resmen mal yerine koymaları yok mu. aldığım malı iade ediyorum yazıyorum paramı iade edin diye üç ay oldu nerdeyse anca iade ettiler paramı. halen de görmedim extrede içim rahat değil yine de. asla asla asla tırtıllar kahverengi bot giyer, hepsiburada.com adam olmaz.

D'Artagnan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Pil satın aldık. 1 hafta sonra mail geldi, tedarik edemedik diye. Paranızı verelim mi dediler. Ver tabi nan dedik.

Bize bu kadar hızlı davranmıyorlar para iadesi için, burnumuzdan getiriyorlar maalesef :)

Tabii ki Troy farkı :D

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ideos x5 alıcam mesela 549tl ye indirmişler ama sittin sene almam arkadaş aldı , farklı bi siteden üç aşağı beş yukarı aynı fiyat gidip ordan alıcam , bozdu kendini hepsiburada bidaha ne olursa olsun ordan alışveriş yapmam kimi görürsenizde vazgeçirin çok uğraştım zamanında , kasayı hiç almadığım halde iade edemedim , 4 defa bana yollandı anlamsız bir şekilde iade etmek için ben onlara gönderiyorum onlar bana , en sonunda 3hafta bekledi iade işlemi onaylanmamış kasada çizikler varmış vay arkadaş dedim ya lanet olsun.

konyak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Alışveriş yaparken parayı çekmeyi bilirler ( anında görüntü ) ama oldu ki para iadesi alacaksanız 3 ayı 4 ayı bulur alması nedendir acaba:hammer:

blue_man92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunları şikayet yazmakla dava açmakla bu iş çözülmez adamı 2 gün sonra cezaevinden çıkarıyorlar ve aynı işleri devam ediyorlar.Ben google earth dan baktım bildiğimiz köyde bir yerde kurmuşlar iletişim bölümündeki adres yanlış yalan adamlar köyü tarif etmiş.Dolandırıcı olduğu burdan belli size önerim şikayet yerine gerçek adresini bir yerden bulun 5-10 arkadaşınızla ziyaret edin adamı bir güzel okşarsınız tabi adamın ağzı burnunu dağıtacaksın kadar döveceksin bak bakalım bir daha yapabiliyormu

---------- Post added at 17:08 ---------- Previous post was at 16:52 ----------

Valla ben gidip mekanlarını basmayı bile düşündüm. Çok sinir bozucu durumlar.

Arkadaş mekanı belli değil adresleri bile yalan yanlış