Hepsiburada.com Sahtekerlığı

Bu konuyu okuyanlar

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar S7 Black model telefon aldım hepsiburda.com üzerinden ama cihazın ekranının altında ve üstünde pembe ve yeşil gölgelenmeler olduğunu fark edip ertesi gün hemen servise götürüp değişim istedim 13 gün oldu hala bekliyorum cihazı iade etme süresi de geçti Samsung servis çok tutarsız bilgiler veriyor bugün değişim onaylandı diyor ama yarın onay bekliyor diyor ne geri dönüş sağlayan var ne doğru dürüst bilgi veren kafayı yemek üzereyim bu yaşamış olduğum sorunu da cihazı aldığım ilanın altında yayınlamak istedim ama hepsiburada.com 2 kere yorumu mu sildi ve yorum yapmamı engelledi! Hepsiburada.com üzerinden bir daha asla alışveriş yapmayacağım güvenim çok sarsıldı ve mağdur edildim.

BURADAN HERKESİ UYARIYORUM KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE HEPİSBURADA.COM İLANLARI ALTINDAKİ YORUMLARA GÜVENMEYİN OLUMSUZ YORUMLARI YAYINLAMIYORLAR VE ŞEFFAF DEĞİLLER! YORUMLARIN ÇOĞU SAHTE!

turknavy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Hepsiburada nın sahtekarlıklarını herkes biliyor daha önce bu konuda çok konuşuldu

sedat5453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam hepsiburada sitesinden benim aldığım telefonda da şebeke sorunu çıktı ve hepsiburada sitesi iade mi kabul etmedi. Ve ürün hepsiburadanın bir mağazasından alındığı için hiç umursamadı. Satış sonrası tam bir rezalet tavır takındı.

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
maalesef hepsiburda.com böyle bir site işte ,mağdur ettikleri az değil.

Reaksiyon puanı
2,146
Hepsiburada'da kolay iade olayı vardı aslında ama, her üründe olmuyor mu acaba?