Hayırlı olsun!

Bu konuyu okuyanlar

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
hani fiyatlar düşecekti YALAN HABER mi oldu şimdi o bahsedilen haberler..

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
bir sene sonra ttnet e elveda :) o zamana kadar soğuk suya devam :)

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Türkiyedeki en büyük tekel ttnet herhalde.
Kazanmasınlar demiyorum ama sayıyı düşündüğünüzde onlar giden paranın gerçekten haddi hesabı yok.
2010 yılında internetin lüks olduğu bir ülkedeyizç.
Ama vatandaş işini biliyor,tek hat ortak kullanım :)

Brix

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Toplu biçimde üyelikleri iptal etsek,bir ders alsalar ama olacak iş değil.

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Ya ben bu ttnete küfür ederken çarpılacam galiba :( Bu kadarda erdem yoksunu olmaz ki adam :( Asgari ücretin 10 da 1 i fiyatına internet. Verdiğim tüm paralar boğazında kalsın bunların.

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Yanlışsam düzeltin, tam bir fikrim yok. Normalde kesin fikrim olmayınca konuşmam ama söylemek istiyorum. TTnet i (türktelekom) satan devlet değil mi ? TTnet in geliri bile belirli oranda gelir yaratıyordur devlete. Bu nasıl bir mali yönetimdir. Sen pazardaki tek sektör firmasını yabancıya satarsan o da böyle yapar !

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
superonlıne beklıyrm bı turlu gelmedı delı olucam

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Toplu biçimde üyelikleri iptal etsek,bir ders alsalar ama olacak iş değil.

daha önce bunun girişimler fazlası ile oldu ama sonuç gelmedi. Elden bir şey gelmiyor. Sen iptal ettircen ben o bir de öbürü? sonra?

Maalesef böyle bir imkan yok.

Bu konuda ilgili bakanlığın cep telefonu operatörlerine yaptığı gibi bazı alt standartlar belirlemesi gerekiyor.

Mesela :TC sınırları içersinde internet servis sağlayıcıları minimum x mbit internet sağlamaları, vaad edilen hızda verim minimum %80 olmalı vs vs şeklinde.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bide şöyle bişey var sanırım arkadaşlar...

TTnet in bütün paketlerinde bundan sonra kota uygulamasının sebebi galiba şu
Şimdi mesela aynı hat üzerinden bi çok kişi ortak kullanmaması için yani bu ortak kullanımların önüne geçmeyi planlıyor ttnet mesela 3 arkadaş toplanıp 32mbps internet hızını alıp 3 arkadaş ortak kullanabilir
Ama ttnet şöyle düşünüyor ben bu 32mbps olan tarifeme bi kota koyarsam kimse ortak kullanamaz diye düşünüyorlar... Yanlışmıyım???...

CZC

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Yanlışsam düzeltin, tam bir fikrim yok. Normalde kesin fikrim olmayınca konuşmam ama söylemek istiyorum. TTnet i (türktelekom) satan devlet değil mi ? TTnet in geliri bile belirli oranda gelir yaratıyordur devlete. Bu nasıl bir mali yönetimdir. Sen pazardaki tek sektör firmasını yabancıya satarsan o da böyle yapar !

Türk Telekom SATILMADI kowalskii, PEŞKEŞ çekildi..
2005 yılında kárı 3 milyar 268 milyon liraydı Telekomun. 2006 yılında kaça satıldı?: 6.5 milyar dolara.
Peki peşin mi? Hayır.. 2010 yılı sonuna kadar ödenmek şartıyla TAKSİTLE..

Derin pazarlıklar devreye girdi mutlaka. Elin Lübnanlısı geldi, öptü bizi.. İş edebiyata geldiğinde Hz. Ömer adaletinden bahsedip, işlerine geldiğinde yemedikleri nane kalmayanlar UTANSIN...

Ondan sonra Türkiye çağ atladı edebiyatı. Yerseniz..
Biz internette indirim beklerken kazığın boyu ve çapı büyüdü..

cibo34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avrupalılar ve amerkilalıların araplara caktıklarının acısını bizden cıkarıyorlar.Adsl2 vdsl falan salladılar o ara millete caktırmadan caktılar.Şöyle güçlü bir rakip firma cıkmalı karşısına yoksa adamlar her evden aylık kemiksiz löp 70 tl cıkarıyorlar telefondan ve internetten.Telefon bağlatma zorunluluğu kalkmışken hala internet cektirene telefon hattı cekiyorlar.Telefonu kullan yada kullanma 20 tl fatura geliyor.Üzerine en düşük internet tarifesini ekle 50 tl.1 milyon kullanıcı olsa carpın hesaplayın nasıl milletten para kazandıklarını.:( haram olsun...Bizden kazandıklarıyla gider futbol takımı alırlar.

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Giren çıkan gene bize oldu malesef bu işten.

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
sadece 2-3 ayım kaldı benim. Sözleşmem dolmak üzere. Dolduğu gün UYDUNET beni bekler:)

TTNET' e ise ne desem boş. Allah bildiği gibi yapsın

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
doğal koşullar uyduyu etkiler ama

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Benim tarife 49 olmuş artık..:)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Yakışmadı ttnet'e. Bende hiçbir değişiklik olmadan 49 tl ödeyeceğim. Neden? Cevap verebilecek tek yetkili olacağını sanmıyorum.

Hatırlatmak istedim. Dünya tek taraflı değil :)

Arka bahçede görüşmek üzere :D

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Bizi resmen enayi keriz yerine koyuyorlar her ay kaz gibi yoluyorlar.

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Türk.net e geçtim. 10 ay 24.99 a aynı 8 mbit e kadar limitsiz aldım. Telefonu da taşıyacaklar, sabit hat parası vermeyeceğim :) Superonline olmadı malesef. Olsa idi daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Superonline bana direkt taşıyamayız dedi, önce aboneliği ttnet'e iptal ettirmem gerekiyormuş. Ttnet'te hat iptal ettirmek tam bir ölüm olduğu için (en son yaklaşık 4.5 saat beklemiştim) hiç uğraşamam dedim. Vaktim de yok zaten.

Turk.net bana hayırlı olsun... :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
helal olsun başka bir şey denmez.bakalım nereye kadar bu devir sürecek böyle

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Türk.net e geçtim. 10 ay 24.99 a aynı 8 mbit e kadar limitsiz aldım. Telefonu da taşıyacaklar, sabit hat parası vermeyeceğim :) Superonline olmadı malesef. Olsa idi daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Superonline bana direkt taşıyamayız dedi, önce aboneliği ttnet'e iptal ettirmem gerekiyormuş. Ttnet'te hat iptal ettirmek tam bir ölüm olduğu için (en son yaklaşık 4.5 saat beklemiştim) hiç uğraşamam dedim. Vaktim de yok zaten.

Turk.net bana hayırlı olsun... :)
TTnet in şuan ki 8mbit'e kadar olan hızı ile bir farkı var mı?

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Hayır yok. Üstelik 10 ay boyunda 24.99 ödeyeceğim :) Felaket işime geldi tabi bu durum :D

MeOMaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türk Net iyiymiş ama 24 aylık abonelik taahhüdü kafamı karıştırıyor acaba o zaman sırasında ah keşke dedirtecek bir şey çıkarmı ?

Sizce ne yapmalı taşıyalımmı Türk Nete TTNET çok sıktı artık

Ekleme :

Biraz önce aradım kendilerini bazı sorular sormak istedim ulaşamadım servislerinde sıkıntı vardı =)

Birkaç soru sormak istediğimi santral'e sordum onlara isim ve no verdim döncekler bakalım hizmet alanları nasılmış yeterince tatmin edici ise düşünmeden geçerim 24 ay öyle yada böyle zaten kullanacağım neti

Sizlerede bilgi veririm arkadaşlar.

emre85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aklı varsa operatörler 3g de adam gibi kampanya yaparlar. millet ttnet ten kaçmak için tutunacak bir dal arıyor. akın kaçacak herkes.

eyvaan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Türk Net iyiymiş ama 24 aylık abonelik taahhüdü kafamı karıştırıyor acaba o zaman sırasında ah keşke dedirtecek bir şey çıkarmı ?

Sizce ne yapmalı taşıyalımmı Türk Nete TTNET çok sıktı artık

Ekleme :
Biraz önce aradım kendilerini bazı sorular sormak istedim ulaşamadım servislerinde sıkıntı vardı =)

Birkaç soru sormak istediğimi santral'e sordum onlara isim ve no verdim döncekler bakalım hizmet alanları nasılmış yeterince tatmin edici ise düşünmeden geçerim 24 ay öyle yada böyle zaten kullanacağım neti

Sizlerede bilgi veririm arkadaşlar.
bende geçmek istiyorum ama sözleşmem bitmedi

MeOMaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Akılmada geldi hani ilerde iptal ettirmem gerekirse 150 + 100 tl ödüyorum 250 tl bu tutarda zaten 5 ayda netten kalan tutar olarak hesaplanabilir

Hizmet önemli tabi.

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Hemen her yere baktım, araştırdım. Turk.net in tarifesi bana uygun geldi. Evimin olduğu yerde superonline olsa ona geçecektim gözüm kapalı.