Hayırlı olsun!

rozabay

Dekan
Onursal Üye
Offf ya moral sıfır oldu. 16 Mbit falan çıkacak diyorlardı ne oldu onlara ? Göremedim o paketleri. Vdsl falan filan var ama adsl 16 mbit göremedim. U l a n bende 16 Mbit internetin hayalini kurarken koyayım böyle işin şeyine. Lanet olsun lanet lanet !

Alptekin46

Doçent
az önce ttntten benide arayıp müjdelediler(!). Kullandığım 1mbit limitsiz paketin ücreti yılbaşı itibarı ile 49 tl olacak mış.

rozabay

Dekan
Onursal Üye
1mb sınırsızın altında da, yeni abonelik ve paket değişikliğine kapatılacaktır yazıyor.

Arkadaşım kalpten mi götürecen sen beni.O da olmazsa ne halt yiyecem. 50 TL den fazla ödeyemem ki. Yani tarih evvelsi kotalı sisteme mi dönüyoruz ? Bu mudur ? Biri bana bişey söylesin bişey offfff !

tun@h@n

Doçent
Arkadaşım kalpten mi götürecen sen beni.O da olmazsa ne halt yiyecem. 50 TL den fazla ödeyemem ki. Yani tarih evvelsi kotalı sisteme mi dönüyoruz ? Bu mudur ? Biri bana bişey söylesin bişey offfff !

ay sonuna kadar 1mb limitsiz paketine geçebilirsen ne ala,yoksa 1 ocak 2011 den sonra bu abonelik iptal oluyormuş. verdiğim linkte hangi paketin üstüne tıklarsan özet bir bilgi çıkıyor oradan okuyabilirsin.

ion

Üyecik
ahh forum kuralları olmasa şimdi o şirkete ben dümdüz giderdim ama neyse. 55tl ye internet mi olur yahu.