Hayalleriniz???

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
valla cok hayal kuruyorum..ve kurdukça mutlu oluyorum.gerçekleşmeyeceğini bile bile..belki size sacma gelicek ama gercekten hayal kurarken kendimi mutlu hissediyorum :)

benim hayalim hiç engelsiz uçabilmek ve denizin üstünde yürüyebilmek biliyorum imkansız ama ne yapayım bu da benım hayalim :D ;D :D ;D :p

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
benim artık hayalim yok ;)

alper41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oBsCuR HoMmE dedi ki:
ilk olarak ben yazım... :)

benim hayalim: ileride CRYTEK gibi bir yazılım şirketi kurup dünya üzerindeki en önemli yazılım şirketlerinden biri olmak!!!tarihe geçmek :) :) ;)

arkadaşlar hatırlatmak isterim imkansız diye birşey yoktur...
IMPOSSİBLE IS NOTHING!!! ;) ;) ;)
aynen

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
valla turızmle okudugum ıcın guzel bır yolcu gemısınde calısmak ısterım ındıgı ulkelerdekı barlarda fılan takılmak :( ama maalesef daha coooooooook var bunlara

Reaksiyon puanı
0
imkansız diye bişery vardır buna inanmıyorum öyle olsaydı imkansız kelimesi olmazdı bu arada çok adidas reklamı seyretmişsin

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kübra alioğulları dedi ki:
imkansız diye bişery vardır buna inanmıyorum öyle olsaydı imkansız kelimesi olmazdı bu arada çok adidas reklamı seyretmişsin
kızım bi kere de normal ol ya

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Altımda ferrari olacak, arabada 5 kız olacak ama hepsi de manken 100 60 100 vücut ölçülerinde, müzik de istanbul attack çalacak.. sonra ... Sonra öyle işte... :D

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
pesimist dedi ki:
Altımda ferrari olacak, arabada 5 kız olacak ama hepsi de manken 100 60 100 vücut ölçülerinde, müzik de istanbul attack çalacak.. sonra ... Sonra öyle işte... :D

Ne güzel bir hayal bende öyle birşey hayal ediyodum ::) ::) :D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
oBsCuR HoMmE dedi ki:

sorunlu musun kübra!!! ??? ???
@oBsCuR HoMmE sorunlu musun denir mi çok ayıp
@movy sen de biraz doğru ol derken olmamış yani, şahsın o kendi düşüncesidir doğru veya yanlıştır. bu tür bir direktifte bulunamazsın
not: çok avukat gördüm kendimi :eek:

Reaksiyon puanı
0
ya ben normalim diye düşünüyodum ama bilemem yinede herkeze göre degişir...
ama bişey söylemek istiyorum eleştirilmek istemiyosan konu açma ya çok sert oldu ama sert olsun diye söylemiyorum

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Movy dedi ki:

imkansız vardır biraz doğru ol
o da zaten imkansız diye bişeyin olduğunu ve imkansız diye bir şeyin yok olmadığını sölüyo zaten ;) ;)

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
oBsCuR HoMmE dedi ki:
benim düşüncem bu kübra...
100 yıl önce imkansız gibi görünen ve olağanüstü görülen şeyler şimdi gayet olağan şekilde gerçekleşen şeyler haline geldi...100yıl önce uzaya gitmek nasıl imkansız gibi görünüyorduysa şimdi uzaya turist olarak bile gidilio ;)...anladın mı beni? 8)

bunun adidas reklamı izlemekle ne alakası var.zaten bu düşünce benim yıllardır felsefe haline getirdiğim bir düşüncedir... 8)
;D ;D ;D abi aman germeyin ortamı :p :p

Reaksiyon puanı
0
anladım seni abide bende hayattan bunu öğrendim imkansız olanşeylerde çok abi dedim ama bu arada kaç yaşındasın

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
benim en büyük hayalim bill gates ve steve jobs u koltuğundan edip ms kaynak kodlarını açmak :p :p

Reaksiyon puanı
0
insanları aşalamaktan hoşlanıyosun herhalde ben kendi kendimi aşagılayabilirim ama başkası asla neyse ya konu çok uzadı

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
kaçsam , gitsem tam da şimdi.... :)
tam şu anda hür yaşamayı hayal ediyorum... ???

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
çömleerrr hepinizin kulaaaanı çekerim susun bakeem... gıygıdı gıygıdı bu ne beaa :D :D

Reaksiyon puanı
0
üniversitede bilgi öğretmenliği kazanmak ama istemiyorum neyse ya hayal degil mi boşver olmıcak nede olsa

aydogan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
seçiL dedi ki:
benim hayalim hiç engelsiz uçabilmek ve denizin üstünde yürüyebilmek biliyorum imkansız ama ne yapayım bu da benım hayalim :D ;D :D ;D :p

Heroes izliyorsun kanımca

aydogan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
pesimist dedi ki:
hayallerini bozmak istemezdim ama teknik olarak Ferrari'ye beş kız sığmaz ;)