Hayalleriniz???

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Dekan
Emektar
valla cok hayal kuruyorum..ve kurdukça mutlu oluyorum.gerçekleşmeyeceğini bile bile..belki size sacma gelicek ama gercekten hayal kurarken kendimi mutlu hissediyorum :)

benim hayalim hiç engelsiz uçabilmek ve denizin üstünde yürüyebilmek biliyorum imkansız ama ne yapayım bu da benım hayalim :D ;D :D ;D :p

alper41

Öğrenci
oBsCuR HoMmE dedi ki:
ilk olarak ben yazım... :)

benim hayalim: ileride CRYTEK gibi bir yazılım şirketi kurup dünya üzerindeki en önemli yazılım şirketlerinden biri olmak!!!tarihe geçmek :) :) ;)

arkadaşlar hatırlatmak isterim imkansız diye birşey yoktur...
IMPOSSİBLE IS NOTHING!!! ;) ;) ;)
aynen

flood_77

Profesör
valla turızmle okudugum ıcın guzel bır yolcu gemısınde calısmak ısterım ındıgı ulkelerdekı barlarda fılan takılmak :( ama maalesef daha coooooooook var bunlara

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Altımda ferrari olacak, arabada 5 kız olacak ama hepsi de manken 100 60 100 vücut ölçülerinde, müzik de istanbul attack çalacak.. sonra ... Sonra öyle işte... :D

chimera

Dekan
Emektar
pesimist dedi ki:
Altımda ferrari olacak, arabada 5 kız olacak ama hepsi de manken 100 60 100 vücut ölçülerinde, müzik de istanbul attack çalacak.. sonra ... Sonra öyle işte... :D

Ne güzel bir hayal bende öyle birşey hayal ediyodum ::) ::) :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
oBsCuR HoMmE dedi ki:
kübra alioğulları dedi ki:
imkansız diye bişery vardır buna inanmıyorum öyle olsaydı imkansız kelimesi olmazdı bu arada çok adidas reklamı seyretmişsin

sorunlu musun kübra!!! ??? ???
@oBsCuR HoMmE sorunlu musun denir mi çok ayıp
@movy sen de biraz doğru ol derken olmamış yani, şahsın o kendi düşüncesidir doğru veya yanlıştır. bu tür bir direktifte bulunamazsın
not: çok avukat gördüm kendimi :eek:

kübra alioğulları

Asistan
Cezalı
ya ben normalim diye düşünüyodum ama bilemem yinede herkeze göre degişir...
ama bişey söylemek istiyorum eleştirilmek istemiyosan konu açma ya çok sert oldu ama sert olsun diye söylemiyorum

teknojen

Doçent
oBsCuR HoMmE dedi ki:
benim düşüncem bu kübra...
100 yıl önce imkansız gibi görünen ve olağanüstü görülen şeyler şimdi gayet olağan şekilde gerçekleşen şeyler haline geldi...100yıl önce uzaya gitmek nasıl imkansız gibi görünüyorduysa şimdi uzaya turist olarak bile gidilio ;)...anladın mı beni? 8)

bunun adidas reklamı izlemekle ne alakası var.zaten bu düşünce benim yıllardır felsefe haline getirdiğim bir düşüncedir... 8)
;D ;D ;D abi aman germeyin ortamı :p :p

seciL

Dekan
Emektar
kaçsam , gitsem tam da şimdi.... :)
tam şu anda hür yaşamayı hayal ediyorum... ???

patrick

Profesör
Emektar
çömleerrr hepinizin kulaaaanı çekerim susun bakeem... gıygıdı gıygıdı bu ne beaa :D :D

aydogan

Asistan
pesimist dedi ki:
hayallerini bozmak istemezdim ama teknik olarak Ferrari'ye beş kız sığmaz ;)

SDN Son Haberler