Hayalleriniz Nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Merhaba arkadaşlar
Hayallerinizi öğrenmek isterim
Benim hayalim:
Gebze teknik bilgisayar Müh. bölümünden mezun olup kendi ofisimi açmak. Freelance olarak çalışmak, web sitesi tasarlamak, SEO geliştirmek, oyun geliştirmek...
Neyse sizinkileri dinleyelim

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,950
Merhaba arkadaşlar
Benim hayalim:
Gebze teknik bilgisayar Müh. bölümünden mezun olup kendi ofisimi açmak. Freelance olarak çalışmak, sen sitesi tasarlamak, SEO geliştirmek, oyun geliştirmek...
Masabaşı bir işte çalışmak istiyorum. Aslında ben PC'ci dükkanımın olmasını hayal ediyorum. :)

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,870
Sokakta beslediğim iki yavru kedimin artık beni düşman olarak görmemesi. Hayret ya, o kadar oyuncak verip karınlarını doyuruyorum, hâlen canavar görüyorlar beni. Ayrıca Rusya'ya gitmek isterdim. :D

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Ben exeter üniversitesine gitmek istiyorum.

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
evli mutlu çocuklu şaka şaka , daha ilginci 1 kedi ve 1 köpek ile kimsenin olmadığı bir yerde yanlızca 2 dostlabir yaşam hayali , ne de olsa hayal kimse karışamaz ama cidden çok istiyorum hayattaki tek gayem yaşımda 16 bu arada bir de skydiving yapmak

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
İngiltere deki en iyi üniversitelerden biri. İngiltere deki en yüksek öğrenci memnuniyeti oranına sahip. İslam araştırmaları bölümü var. 50 kişiye yakın Türk öğrenci var. Ayrıca exeter City FC benim 2. Takımım. Üstelik 2020 yılında baya övülüyor zaten.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
İngiltere deki en iyi üniversitelerden biri. İngiltere deki en yüksek öğrenci memnuniyeti oranına sahip. İslam araştırmaları bölümü var. 50 kişiye yakın Türk öğrenci var. Ayrıca exeter City FC benim 2. Takımım. Üstelik 2020 yılında baya övülüyor zaten.
Hangi bölüm için düşünüyorsunuz

tobraki

Asistan
Reaksiyon puanı
515
Profil fotoğrafımdan gördüğünüz gibi futbolcu olmak istiyorum. Şuan yaşadığım ilçenin takımında oynuyorum İngiltere'de ve Beşiktaş'ta oynamayı çok isterim. Beşiktaş'ın altyapısına gitmek istiyorum inşallah olur. :D

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Hayallerim hayallerinin hayallerini hayal eder . Yani kısacası kurmağa gerek yok .

Reaksiyon puanı
307
Merhaba arkadaşlar
Benim hayalim:
Gebze teknik bilgisayar Müh. bölümünden mezun olup kendi ofisimi açmak. Freelance olarak çalışmak, web sitesi tasarlamak, SEO geliştirmek, oyun geliştirmek...

1. Olarak zengin olabilmek
2. Olarak zenginliğim sayesinde dünyayı güzelleştirebilmek.

Zengin olup dünyada aç bir canlı kalmamasını sağlamak isterim.

İnsanların güzelce, mutlu bir şekilde yaşamasında katkımın olmasını isterim.

Onun dışında her insanın istediği gibi, istediğim her şeyi yapabilmek isterim.

En güzel bilgisayarları kullanabilmek, en iyi arabalara binmek, en iyi evlerde oturabilmek...

enesenesbera

Doçent
Reaksiyon puanı
232
Merhaba arkadaşlar
Benim hayalim:
gamer olmak

Reaksiyon puanı
646
Merhaba arkadaşlar
Benim hayalim:
ioi interaktifte çalışmak istiyorum

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Merhaba arkadaşlar
Benim hayalim:
Kendi GNU/Linux dağıtımımı yapmak,baya zor ama güzel bir hayal.

Reaksiyon puanı
6,381
Freelancer bir yazar olmak istiyorum. Teknoloji editörlüğü veya. Daha çok teknoloji haberleri yazmak istiyorum. Kendi evimden, bilgisayarımdan yapmak istiyorum. Dilimi geliştirip (Başka diller öğrenmeyi kast ediyorum çünkü ingilizce zaten kesinlikle gerekli) yurt dışındaki firmalar ile de iş yapabilirim belki.

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Ülkemizin üretim yapmaya başlaması, girişimcilerin çoğalması. ??????

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
çok hayal kuran biri değilimdir. özel bir okulda çalışıyorum. bana yeterli. belki, uzak doğu seyahati olabilir, bilemedim şimdi :sweatsmile: