Hangi Sağlayıcıyı Kullanıyorsunuz? (İnternetinizden Memnun musunuz?)

Bu konuyu okuyanlar

Cometr

Asistan
Merhaba arkadaşalar;
Benim bu ay ttnetle sözleşmem bitiyor 102lr kullanıyorum ama evimde artık pc yok yani sadece telefonlar için alacağım. siz hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz? En uygun sağlayıcı paketi ne kadar bana biraz bilgi verebilir misiniz? Aradığım özellikler sınırsız olacak hız çok önemli değil dediğim gibi telden bağlanacağım için sorun değil en önemlisi uygun fiyat olması.

csgbbb2

Asistan
Kablonet'i internet sağlayıcıları arasında tek geçerim. Kablonet Türkiye'deki en iyi internet sağlayıcılarından biri. Hem fiyatı uygun hem de stabil ve sürekli aynı hızı veriyor. 6. yılım dolmak üzere ve çok memnunum. Tavsiye ederim.

Guaqroz

Asistan
Merhaba arkadaşalar;
Benim bu ay ttnetle sözleşmem bitiyor 102lr kullanıyorum ama evimde artık pc yok yani sadece telefonlar için alacağım. siz hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz? En uygun sağlayıcı paketi ne kadar bana biraz bilgi verebilir misiniz? Aradığım özellikler sınırsız olacak hız çok önemli değil dediğim gibi telden bağlanacağım için sorun değil en önemlisi uygun fiyat olması.
Ben kablonet kullanıyorum ama modemleri çok iyi değil ayrieten bir router alabilirsin

Yasiin

Dekan
Türknet kullanıyorum 4(5 aydır, genel olarak memnunum fakat bu ara genel bir sıkıntı var yakında düzelecek diye umud ediyorum.

rover_xp

Profesör
türktelekom kullanıyorum. yavaş fakat tam olarak satın aldığımız hızı alıyorum. 8mbit aldık tam olarak hız testinde 8mbit hatta biraz daha fazla alıyorum.

Mesut2999

Asistan
Cezalı
Vodafone net fiber 24 mbps ilk 6 ay 48 tl 18 ay ise 88 tl
24 mbps download verirken 18 mbps upload veriyor

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    36.8 KB · Görüntüleme: 36

Cometr

Asistan
Kablo net hiç kullanmadım. Biraz araştırayım. Kendi sitesi var mı peki ben bulamadım da

geçtiğimiz aya kadar türk telekomdan başka bir internet kullanmadım yıllardır. geçtiğimiz ay superonline a geçtim. türk telekomdan 160tl karşılığında 100mbps internet alıyordum. şimdi 150tl karşılığında superonlinedan 200mbps internet alıyorum. tek sorunum upload hızları ikisinde de düşük. superonline 5 mbps, türk telekom 8mbps upload veriyor. gönlüm isterdi ki türknet gigafiber altyapısı olsaydı da 130tlye 200mbps download 100mbps upload alsaydım. superonline 24 saatliğine uploadı 100mbps yapıyor 20tl karşılığında. madem yapılabiliyor neden bu kadar pahalı anlamış değilim. genel olarak ping değerlerim superonlineda daha iyi. csgo oyununda ortalama 50 ms oynuyorum. türk telekomda bu ortalama 80 idi.

Cometr

Asistan
geçtiğimiz aya kadar türk telekomdan başka bir internet kullanmadım yıllardır. geçtiğimiz ay superonline a geçtim. türk telekomdan 160tl karşılığında 100mbps internet alıyordum. şimdi 150tl karşılığında superonlinedan 200mbps internet alıyorum. tek sorunum upload hızları ikisinde de düşük. superonline 5 mbps, türk telekom 8mbps upload veriyor. gönlüm isterdi ki türknet gigafiber altyapısı olsaydı da 130tlye 200mbps download 100mbps upload alsaydım. superonline 24 saatliğine uploadı 100mbps yapıyor 20tl karşılığında. madem yapılabiliyor neden bu kadar pahalı anlamış değilim. genel olarak ping değerlerim superonlineda daha iyi. csgo oyununda ortalama 50 ms oynuyorum. türk telekomda bu ortalama 80 idi.
Smart net var bide 45 lr 4 mbpsli ondan alacam galiba. Ya aslında kotalı olup kotoyı dolunca dolan internette olur bana sadece telefonlardan video izlencek

SDN Son Haberler

Son mesajlar