Bu konuyu okuyanlar

familo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İki tane ps3 buldum birisi 560 Tl yanında 4 tane oyun var 500 gb ama kırık değil. Bitanede 550 Tl ye var buda 500 gb ve kırık ama yanında kol yok sizce hangisini almalıyım? Ve bir sorum daha var kırık olmayan ps3 oyunu içine kaydedip bidaha hiç cd takmadan oynaya bilirmiyiz?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Artık Playstation 3 alma derim. Kulağı burnunda yeni ps4 neo çıkacak.

mehmetTOSHIBA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Online oynayacak isen ilk seçenek. Tam tersi ise ikinci seçenek olabilir. Kol 170TL bu arada kolsuzda PS3 oynanmaz
Blu-Ray diskte ki PS3 oyununu PS3'e yükleyip oynayamazsın diye biliyorum, ben 3 yıldır böyle bir seçenek göremedim.. Fakat PSN'den alırsan aynen steam'den alır gibi yerel hafızaya kayıt eder.

familo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Online oynayacak isen ilk seçenek. Tam tersi ise ikinci seçenek olabilir. Kol 170TL bu arada kolsuzda PS3 oynanmaz
Blu-Ray diskte ki PS3 oyununu PS3'e yükleyip oynayamazsın diye biliyorum, ben 3 yıldır böyle bir seçenek göremedim.. Fakat PSN'den alırsan aynen steam'den alır gibi yerel hafızaya kayıt eder.

peki ben birinci secenektekini alıp kırdırmak istesem ortalama ne kadar ücrete kırıyorlar? Bide kolun tanesimi 170 Tl?

mehmetTOSHIBA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
peki ben birinci secenektekini alıp kırdırmak istesem ortalama ne kadar ücrete kırıyorlar? Bide kolun tanesimi 170 Tl?
Kırma işlemini araştırman lazım bir ara baktığımda Istanbul/Bakırköyde yapan bir mağaza vardı. Kolun tanesi 170TL evet Sony Center'a son gittiğimde fiyat bu şekildeydi.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Bi daha karşılaştık :)Kolun tanesi 100 tl diye biliyorum ama kaliteli çakmalar var 50 tl.Onlardan 2 tane Alıp kırık olanı al bence sen.