Konsollarla ilgili bilgim sıfır. Kırma vb birçok soru

Bu konuyu okuyanlar

parinarda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar oyun konsolu almaya karar verdim. Xbox modelleri hakkında bilgim yok ama ps3 slim ya da xbox'un ps3 slimle aynı değerde olan modelini almak istiyorum.250 gb-500 gb yeter diye düşünüyorum.(500-650 TL arası) İlk olarak online oynamak önemli değil. GTA V, PES , ASSASINS CREED vb. oyunları pc de korsan oynar gibi oynasam yeter.Birçok soru soracağım cevaplarsanız çok memnun olurum
smiley.gif

1-Ayrıca cobra(tam olarak bilmiyorum ne ama aparta olduğunu biliyorum ) vb. ps3'ü bozmaya yatkın ekstra parçalar takılmasını istemiyorum.Parça takılmadan kırma işlemi yapılır mı.İlk defa aldığım için sorun olsun istemiyorum.
2-Dediğim gibi online önemli değil. Xbox mu almalıyım ps3 mü. Hangisini kırması daha kolaysa onu alsam daha iyi olur sanırım.
3-Ps3 slim internetten alırsam date code ve fabrika çıkış versiyonunu nasıl öğreneceğim(sıfır alırsam)
4-Diyelim ki kırdırdım. Ps3 içinde neler yapmamalıyım ( güncelleme vb.)
5-İnternette kırık slim + oyun olmayan sadece ps3+kol olan ilan bulamadım. Ya 35 oyun var ya hiç yok.Bu tarz ürünleri nereden bulabilirim.
6-Konsolu evde kendim mi kırmalıyım bi bilgisayarcıda falan mı ( ilk defa konsol alıyorum bilgim yok)
7-Ps3 ya da xbox da oyun yüklemek için. Torrenten indirip hdd ye atıp kuruyor muyum yoksa ekstra aparat mı lazım yine.
8-Xbox'un hangi sürümleri kırılıyor.
9-http://www.ucuzbudur.com//page.php?act=urunDetay&urunID=10494&name=xbox-360-slim-pal-250-gb-jtag-50-oyun-hdmi bu ilandaki nasıl. Kandırmaca var mıdır. 35 Oyun yüklüler bile 1200 lira iken bu nasıl 659 TL :/
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar oyun konsolu almaya karar verdim. Xbox modelleri hakkında bilgim yok ama ps3 slim ya da xbox'un ps3 slimle aynı değerde olan modelini almak istiyorum.250 gb-500 gb yeter diye düşünüyorum.(500-650 TL arası) İlk olarak online oynamak önemli değil. GTA V, PES , ASSASINS CREED vb. oyunları pc de korsan oynar gibi oynasam yeter.Birçok soru soracağım cevaplarsanız çok memnun olurum
smiley.gif

1-Ayrıca cobra(tam olarak bilmiyorum ne ama aparta olduğunu biliyorum ) vb. ps3'ü bozmaya yatkın ekstra parçalar takılmasını istemiyorum.Parça takılmadan kırma işlemi yapılır mı.İlk defa aldığım için sorun olsun istemiyorum.
2-Dediğim gibi online önemli değil. Xbox mu almalıyım ps3 mü. Hangisini kırması daha kolaysa onu alsam daha iyi olur sanırım.
3-Ps3 slim internetten alırsam date code ve fabrika çıkış versiyonunu nasıl öğreneceğim(sıfır alırsam)
4-Diyelim ki kırdırdım. Ps3 içinde neler yapmamalıyım ( güncelleme vb.)
5-İnternette kırık slim + oyun olmayan sadece ps3+kol olan ilan bulamadım. Ya 35 oyun var ya hiç yok.Bu tarz ürünleri nereden bulabilirim.
6-Konsolu evde kendim mi kırmalıyım bi bilgisayarcıda falan mı ( ilk defa konsol alıyorum bilgim yok)
7-Ps3 ya da xbox da oyun yüklemek için. Torrenten indirip hdd ye atıp kuruyor muyum yoksa ekstra aparat mı lazım yine.
8-Xbox'un hangi sürümleri kırılıyor.
9-http://www.ucuzbudur.com//page.php?act=urunDetay&urunID=10494&name=xbox-360-slim-pal-250-gb-jtag-50-oyun-hdmi bu ilandaki nasıl. Kandırmaca var mıdır. 35 Oyun yüklüler bile 1200 lira iken bu nasıl 659 TL :/
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

PS3'e hiç bakmayacaksın, gidip Xbox al. Eğer istanbul kadıköye gidebiliyorsan hazır kırılmış, oyun yüklenmiş yüzlerce PS3 bulabilirsin, aynı şekilde Xbox da.

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sana şunu diyim senin kesinlikle alacağın konsol xbox olmalı hem korsan oyun hemde internetten korsan oyun indirmek için ve xbox ı kinectli almıyıcaksan en fazla 750 tl eder ayrıca xbox ı kırmak kolay bi iş değil alıcağın yerde zaten yapıyolardır. jtag lı 250 gblık slim modelini al kafan rahat olsun bende nasipse 1 buçuk ay içinde alıcam

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Korsan oynuyacaksan xbox al, kolay kırdırmak ve daha sade kolaylık istiyorsan ps3 slim ver. al

Ayrıca kırdırdıkdan sonra hdd ye torentden ne oyun varsa indirip oynaya bilirsin ve başka aparata gerek yok ,kırdırdıkta ps3 e başka hdd takılıyor zaten alırsan düşük gb alsan da farketmez. Evde kendin yapamazsın ve bu işi bilgisayarcılar yapabilir. Yeni alırsan kırılamaya bilir, yani böyle ihtimal var

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ayrıca kırık ps3 u güncellemen mümkün diyil zaten

Son mesajlar