Hangi Hosting Firması ?

Bu konuyu okuyanlar

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Merhaba arkadaşlar, bu postun altına web sitesi olan arkadaşlar, hangi hosting firmasını kullandıklarını (ayrıca neden bu hosting firmasını kullandıklarını ) ve web site adreslerini yazabilirler mi ? Bu şekilde hem birbirimizin web sitelerini tanımış oluruz hem de hangi hosting firmalarını ne için kullandıklarını öğrenmiş oluruz.
Ben:
Güzel Hosting firmasını kullanıyorum.
Sebebi: Hem uygun fiyatlı, hem alt yapıları güçlü. Hemde müşteri destek ekibi mükemmel.
Web Sitem: Ben Yazılımcı - Teknoloji Meraklılarının Buluşma Noktası

Son düzenleyen moderatör:

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
İlk defa site açtım biraz araştırma yaptığımda çoğunluk bana güzel hostingi önerdi ve aldım. Yaklaşık 1.5 hafta oldu hiçbir sorunum yok ayrıca destek sistemlerinide beğendim ilgileniyorlar.

Web Sitem : www.hesaphesap.com
Güzel Hosting şirketini seçerek gerçekten doğru bir seçim yapmışsın. Benim web sitemde ayın 19'unda kuruldu. Web siteni inceledim ve gerçekten çok güzel olmuş. İnşallah daha iyi yerlere gelirsin.

esquema

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sırf bu soruyu sorabilmek için foruma katıldım uzun vadeli kullanabilecegim yavaşlama veya durmadan kopma olmayacak bir hosting arıyorum, güzel hosting her zaman her yerde ilk sırada paketleride güzel galiba guzel hosting ile baslayacagim ??

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Sırf bu soruyu sorabilmek için foruma katıldım uzun vadeli kullanabilecegim yavaşlama veya durmadan kopma olmayacak bir hosting arıyorum, güzel hosting her zaman her yerde ilk sırada paketleride güzel galiba guzel hosting ile baslayacagim ??
Bak, sırf reklam olsun diye övmüyorum saten benim sitede daha yeni yani bende araştırarak açtım. 0 Donma ve kopma. Müsteri destekleri süper

esquema

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bak, sırf reklam olsun diye övmüyorum saten benim sitede daha yeni yani bende araştırarak açtım. 0 Donma ve kopma. Müsteri destekleri süper
Teşekkür ederim önerin için deneyeceğim daha önce Poyraz hosting kullandim kalitesizdi gerçekten hissettirdi

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Son düzenleme:

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Ben natro hosting firması ile çalışmaktayım. Yıllardır bir sorun yaşamadım.
Daha önceleri yeni kurulmuş fiyatı uygun hosting şirketlerine şans verdim ama hizmetleri tatmin edici seviyede değildi. Kurumsal hosting hizmeti almak isteyenlere öneririm.

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Veridyen,Hetzner,.Alastyr Hepside Kullandım Hepsınden de Memnun Kaldım zamanında..

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Veriyden neden o kadar ucuz? Sınırsız hosting 7tl

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Natro çok eski bir hosting firmasıdır güvenilirdir. Açıkçası ücret detaylarına çok takılmam bu konuda çünkü site işi emektir. O yüzden bende yıllardır kurumsallığına ve güvenilirliğine inandığım için natro hosting ile çalışırım.

Dahiturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
sana önerim:
odeaweb.com, veridyen, güzel hosting, netinternet, turhost bunlar en kral firmalardır.
asla hosting alınmayacak yerler: natro, isimtescil, ve diğer alanadı barındırıcıları.

kan_demir021

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Natro çok eski bir hosting firmasıdır güvenilirdir. Açıkçası ücret detaylarına çok takılmam bu konuda çünkü site işi emektir. O yüzden bende yıllardır kurumsallığına ve güvenilirliğine inandığım için natro hosting ile çalışırım.
hocam bazı yerlerde(Youtube'da falan) natroyu yermişler. Bi abimizde natroyu tavsiye etti ama destek ve fiyatlandırma ile turhost mu, natro mu?

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Güzel Hosting şirketini seçerek gerçekten doğru bir seçim yapmışsın. Benim web sitemde ayın 19'unda kuruldu. Web siteni inceledim ve gerçekten çok güzel olmuş. İnşallah daha iyi yerlere gelirsin.
Kendi yorumuna mı cevap verdin yoksa benim Türkçem A0 seviyesine mi indi bir an?