Hangi Hosting Firması ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

nmnkra

Asistan
Merhaba arkadaşlar, bu postun altına web sitesi olan arkadaşlar, hangi hosting firmasını kullandıklarını (ayrıca neden bu hosting firmasını kullandıklarını ) ve web site adreslerini yazabilirler mi ? Bu şekilde hem birbirimizin web sitelerini tanımış oluruz hem de hangi hosting firmalarını ne için kullandıklarını öğrenmiş oluruz.
Ben:
Güzel Hosting firmasını kullanıyorum.
Sebebi: Hem uygun fiyatlı, hem alt yapıları güçlü. Hemde müşteri destek ekibi mükemmel.
Web Sitem: www.benyazilimci.online

nmnkra

Asistan
İlk defa site açtım biraz araştırma yaptığımda çoğunluk bana güzel hostingi önerdi ve aldım. Yaklaşık 1.5 hafta oldu hiçbir sorunum yok ayrıca destek sistemlerinide beğendim ilgileniyorlar.

Web Sitem : www.hesaphesap.com
Güzel Hosting şirketini seçerek gerçekten doğru bir seçim yapmışsın. Benim web sitemde ayın 19'unda kuruldu. Web siteni inceledim ve gerçekten çok güzel olmuş. İnşallah daha iyi yerlere gelirsin.

esquema

Üyecik
Sırf bu soruyu sorabilmek için foruma katıldım uzun vadeli kullanabilecegim yavaşlama veya durmadan kopma olmayacak bir hosting arıyorum, güzel hosting her zaman her yerde ilk sırada paketleride güzel galiba guzel hosting ile baslayacagim 😁👍

nmnkra

Asistan
Sırf bu soruyu sorabilmek için foruma katıldım uzun vadeli kullanabilecegim yavaşlama veya durmadan kopma olmayacak bir hosting arıyorum, güzel hosting her zaman her yerde ilk sırada paketleride güzel galiba guzel hosting ile baslayacagim 😁👍
Bak, sırf reklam olsun diye övmüyorum saten benim sitede daha yeni yani bende araştırarak açtım. 0 Donma ve kopma. Müsteri destekleri süper

nmnkra

Asistan
Son düzenleme:

tarzzamani

Asistan
Ben natro hosting firması ile çalışmaktayım. Yıllardır bir sorun yaşamadım.
Daha önceleri yeni kurulmuş fiyatı uygun hosting şirketlerine şans verdim ama hizmetleri tatmin edici seviyede değildi. Kurumsal hosting hizmeti almak isteyenlere öneririm.

lutfuhoca

Asistan
Natro çok eski bir hosting firmasıdır güvenilirdir. Açıkçası ücret detaylarına çok takılmam bu konuda çünkü site işi emektir. O yüzden bende yıllardır kurumsallığına ve güvenilirliğine inandığım için natro hosting ile çalışırım.

Dahiturk

Üyecik
sana önerim:
odeaweb.com, veridyen, güzel hosting, netinternet, turhost bunlar en kral firmalardır.
asla hosting alınmayacak yerler: natro, isimtescil, ve diğer alanadı barındırıcıları.

stat counter