Hala unutamadığınız birisi varmı?

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Yaklaşık 10 aydır görmediğim son sevgilimi özlüyorum ve unutamıyorum hiç görmeden aşk olur mu ya :S nasıl bi aşk nasıl bi özlemdir bilmiyom ama hala unutamadım kimseyi sevemiyom o yüzden :S

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Damar ve cici bi başlıkmış, nasıl görmedim ki şimdiye kadar?

O'nu özlüyorum. Ama O artık onu özlediğimi bile bilmiyor..

yaresu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende bırını ozluyorm ama bu ısın sonu yok oyuzden ozlememeyecalısıyorm o unı ye gectı ben halen lıse ...offf

yaresu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bune yaa ne cok ask acısı ceken varmıs:)nesm arklar uzmeyın kendınızı nolck:)

busre

Asistan
Reaksiyon puanı
0
önceden sıkı kavga ettiğim kuzenimle çanakkaleye gitmemi engelleyen özlem

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Onun beni unuttuğuna eminim ama ben onu asla unutmayacağım....

meba1905

Asistan
Reaksiyon puanı
0
var ama o beni unutmuş gibi
Onun beni unuttuğuna eminim ama ben onu asla unutmayacağım....

Doğru söze ne denir ki:(

ch3lisky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İsmi lazım değil... Ama hala unutamadım... Daha 1 hafta önce gördüm görür görmez diğer unutamadıklarımı unuttum.. .Bunu unutacağımı sanmıyorum...

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Lütfen bu yazımı çok dikkatle okuyun!

Arkadaşlar, öncelikle yazım eski kız arkadaşımla alakalı, benim ismim Tamer, eski kız arkadaşımın ismi Seda. Seda ile 4 senemizi paylaştık. Şu an 21 yaşındayım. Ve bu yazın başında ilişkimizi bitirdik.
Ben Antalya / Manavgat, Side turistik beldesinde yaşıyorum. Tahmin edeceğiniz üzre, bu civarda her ülkeden her tipte insanlar tatile geliyor. İşin önemli olan kısmı ise kızlar. Ben doğduğumdan beri burada yaşamaktayım. Ve bu civardaki tüm genç erkekler bir şekilde bu turist bayanlarla bir dialog kurmanın ve eğlenmenin (!) yolunu ararlar. Fakat ben 16 yaşıma kadar ve sonrasında (Seda ile ilişkimiz boyunca) hiçbir zaman bu tip bir arayış içine girmedim. Gerçekten Seda'yı en ufak bir şekilde dahi aldatmadım.
Seda ile aynı üniversitede aynı binada okuyoruz, ve hergün birbirimizi görüyorduk. İlişkimiz gayet güzel gidiyordu.
Fakat bu yazın başında Seda'ya ayrılmak istediğimi söyledim. Ortada hiçbir sebep yokken! Tek sebep, artık bende hayatımı daha hızlı, daha heyecanlı yaşamak istedim. Çok olay yaşadık, fakat bitirdik. 2 aydır ne o beni aradı, ne ben onu...

Fakat şu anda, köpek gibi pişmanım! beni böylesine sevmiş, böylesine güvenmiş, böylesine değer vermiş dünyalar tatlısı bir insanı bir HİÇ uğruna terkettim. Resmen kendi hayatımı zindana çevirdim... Şu anda hiç abartmıyorum, yediğim yemeklerden bile tat alamıyorum!

Sevdiklerinizin değerini bilin! İnanın ki, onlar sizin hayatınız, herşeyiniz!
Yediğiniz yemekteki tat, dinlediğiniz müzikteki nota, baktığınız güneşteki ışık, içtiğiniz sudaki ferahlık... O olmadan tüm bunların HİÇBİR anlamı yok, hayatı ne kadar heyecanlı, ne kadar hızlı yaşarsanız yaşayın. Ben bu yazımın 1 ayını bu şekilde geçirdim, diğer 1 ayı ise sadece ve sadece ızdırap vicdan azabı!

Lütfen sevdiklerinize sımsıkı sarılın, aşkınız için her fedâkarlığı, her güzelliği yapın. Herşeyi bulursunuz, ve kaybettiğinizde beraberinde çok ızdırap getirmez. Ama gerçek aşkı çok zor bulursunuz ve kaybettiğinizde dünyanın en büyük ızdırabını çekersiniz.

Umarım hislerimi anlatabilmişimdir. Teşekkür ederim.

Not : Sırf bu ızdırabın bana yazdırdığı bir şiiri paylaştım. Okumak isteyenler:
http://forum.shiftdelete.net/itiraflar/52507-hic-haz-vermiyor-artik.html#post441059

dilefgar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yasemin.. unutmak ve o.. asla yan yana kullanamayacağım iki sözcük :(

TryToKiLLm3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 sene oldu halaa yok ne unuttum nede üstünü örtebildim bu kadar uzun zaman yaşanmışlıklar hala ızdırap ve acı yokluğu olmayınca olmuyo i$te belki eskisi kadar acı değil ama hala içimde..

haluk_41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet unutamadım !!! ben de unutamadım :( lanet olsun ... bugun hatta 19 30 da bi sınavın vizesine girdim malum şahıs da benimle aynı dersi alıyormuş bi ara göz göze geldik anılarım depreşti ne o beni ne de ben onu unutamadım.

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Beynimde Barış Manço-Unutumadım ve Tarkan-Unutmamalı notaları uçuştu itirafları okuyunca..
"Acaba benim var mı unutamadığım biri?" sorusunu enter ladığımda uzun bir liste yığıldı beynimin monitörüne :(

En garibi de yıllar öncesinden bir Güney Doğu anısı..
Abisiyle beraber bizlere erzak,tütün vs getiren bir korucu kızı.. Boş zamanlarda sohbetlerimizin kulak misafiri olan 12-13 lerde bir kız çocuğu.. Ve dumur diyaloğu:
- Abi sen nereye gittin geldin? (izinden yeni geldiğim günler olmalı)
- İzmire..
- Orda deniz var mı?
- Evet..
- Deniz güzel mi?
- Evet.
- Mavi mi?
- Evet..
- BEN SENİNLE EVLENSEM İZMİRE GİTSEM DENİZİ GEZMEYE GÖTÜRÜRMÜSÜN?

İtiraf ediyorum o an sırf o çocuğun hayalini gerçekleştirmesi için (belki de oralardan kurtulmayı çağrıştırdığı için) ben olmasam da bir askerin onunla evlenip İzmire götürmesini istemiştim..

ZeK.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vaar bi türlü unutturamıyor ki kendini niyazi:D:D

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
evet var ne yazıkki demicem iyiki tanımışım en saf haliyle en saf halimle en safiyene duygularımla sevdim 10 yıldır unutamıyorum oda evlendi bende ama hep aklımda hiç çıkmıyoki çok sevdim çok ama olmadı hayırlısı belkide buydu ama nebliim unutmaıyorum işte

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Aşk meşk yalan ben bunu bilirim bunu söylerim...:D

mertlincoln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Online oyundaki charımı hiç unutmuyorum (yazarken ağlıycak gibiyim)emek veriyonuz sonra birisi gelip çalıyo bu adaletmi ?

recepsah

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Unutmak diye bişey yok zaten. Alışmak vardır hayatta. Herşey alışkanlıklardan ibarettir. Önce sever aşık olur Onla yaşamaya alışırsın, sonra O gittiğinde Onsuz yaşamaya alışmaya çalışırsın. Kimi alışır Onsuz yaşamaya, kimi de yaşar ama alışamaz Onsuz yaşama...

iersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende unutamadım ve unutamayacamda.Sırf o istiyo diye hala onla muhabbetimi bitirmedim,her ne kadar her gördüğümde üzülsemde içim acısada...

yildiz_n_52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayatta mücadele etmeden hiçbirşey kazanamazsın. o yüzden mücadele şart