Hakediyor muyum ?

Sizce

• Hakediyorsun

Kullanılan: 2 7.7%
  • Haketmiyorsun

Kullanılan: 24 92.3%

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .

ARX

Asistan
Sırf benim kimliğimde uyruk Suriye yazıyor diye sizce ben onlarca hakareti hakediyor muyum?
Bugün en iyi (6 yıllık)arkadaşım dediğim insana selam yazdık oda bana başladı sen vatanın niye bıraktın vatan haini ve bir sürü küfür işi şakasına almaya geliyorum hiçbir şekilde on hakaret etmedim ama o devam etti küfür etmeye. Dedim şuan bende gidip savaşmayı isterdim ama burda okuyup adam olup sonra gidecem falan dedim o yine küfretti. Benin şimdiye tek bur kişiyi bile üzmüş değilim. Ama sizce ben hakediyor muyum hakaretleri ?

Son düzenleme:

Umut Çelik

Profesör
Sırf benim kimliğimde uyruk Suriye yazıyor diye sizce ben onlarca hakareti hakediyor muyum?
Bugün en iyi (6 yıllık)arkadaşım dediğim insana sel yazdık oda bana başladı sen vatanın niye bıraktın vatan haini ve bir sürü küfür işi şakasına almaya geliyorum hiçbir şekilde on hakaret etmedim ama o devam etti küfür etmeye. Dedim şuan bende gidip savaşmayı isterdim ama burda okuyup adam olup sonra gidecem falan dedim o yine küfretti. Benin şimdiye tek bur kişiyi bile üzmüş değilim. Ama sizce ben hakediyor muyum hakaretleri ?
Sel yazdık ne demek onu anlamadım.
Ama bence haketmiyorsun. Arkadaşın ön yargılı bence.

ARX

Asistan
ne demiş Atam
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.
Anlatamıyorum işte hatta benim annemin öz amcaları Türk Dedem buralı ama Suriye'de evlenip orda kalmış savaş çıkınca 7 yıl önce buraya geldik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beni en çok üzen şey dost dediğim kişinin böyle yapması.

ARX

Asistan
Ya gerçekten yaşandımı bu ya.Gerçekten yaşanmışsa kendine zulüm etmiş sana deiğil
Mesaj otomatik birleştirildi:

DİL ırk dış görünüş vb. Bunlar hep fani şeyler bi önemi yok.Öbür tarafta ne hesap vercek acaba o :D
Ekran görüntüsü atardım ama hep küfür o yüzden bir şey kalmıyor

Alper7442

Öğrenci
Neden vatanını bıraktın gibi sözler . Neden bedelli askerlik yapıyorsun sen adam değilmisin gibi sözlerle aynı şey, kafana takma bence okulu bitirip adam olmak çok daha iyi.

• Beğen
Reactions: ARX

alpsadik

Nothing is true, Everything is permitted
Yönetici
Moderatör
Buraya sadece dilenmeye gelen insanlara tepkiliyim. Hangi milliyetten olursa olsun farketmez. Yoksa buraya zihnini, kalbini veren insan hangi milliyetten olursa olsun Türktür. Hatta vatana millete faydası olmayan Türk oğlu Türkten daha Türktür. Umarım güzel bir geleceğe sahip olursun kardeşim.

Son düzenleme:

ARX

Asistan
Buraya sadece dinlenmeye gelen insanlara tepkiliyim. Hangi milliyetten olursa olsun farketmez. Yoksa buraya zihnini, kalbini veren insan hangi milliyetten olursa olsun Türktür. Hatta vatana millete faydası olmayan Türk oğlu Türkten daha Türktür. Umarım güzel bir geleceğe sahip olursun kardeşim.
Sağolasın İnşallah olur şuan fen lisesini bitirip Tıp okumayı düşünüyorum hayırlısı

Spider-Sense

Profesör
Cezalı
Sana hakaret eden kişiyi salla bu sözlerin zerresini haketmiyorsun bir de Fen Lisesi okuyormuşsun ne güzel :) İleride çok iyi ve olgun bir insan olurken hakaret edenlerin, ayrımcılık yapanların ve ırkçıların nerede olacağı belli bu tarz insanları muhattap alma kendini üzme. :)

• Beğen
Reactions: ARX